Sari la conținut

[ Interviu ] - Casper - Fondator LeagueCs


Alx.

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Buna si bine v-am gasit la un nou interviu. Am rasfoit lista cu membrii stafului si am observat ca o "fantomita" a fost sarit de pe lista :))

Astazi il avem alaturi de noi pe @Casper

 

⬇️ MOD CUNOASTERE PERSONALA ACTIVATA ⬇️

 

  • [ Reporter ] Alx. : Buna Casper ,  multumesc pentru ca ai acceptat aceasta invitatie. Te  rog sa ne dezvalui adevaratul tau nume si varsta minunata pe care o detii pentru inceput!
  • [ Founder ] Casper : Salut dragule! Mulțumesc și eu pentru invitație! Adrian este numele meu real, iar despre vârstă, pot să mă laud cu ai mei 24 de ani minunați   
  • [ Reporter ] Alx. :  Personal nu te cunosc foarte bine, cum te-ai caracteriza pe scurt pentru un necunoscut?
  • [ Founder ] Casper :  Imi place să ma consider un om serios, sociabil și cu bun simț. Sper că și cei din jurul meu au aceeași părere despre mine.
  • [ Reporter ] Alx. :  In mare parte lumea are si "JOB-uri" pe langa munca pe forum, dar as dorii sa stiu care ar fi JOBUL perfect pentru tine?
  • [ Founder ] Casper : Jobul perfect... nu stiu dacă există așa ceva, dar atâta timp cât iubești să faci un lucru, asta îl face perfect pentru persoana respectivă. Jobul perfect pentru mine este cel care implică muzica. Cu asta mă ocup „in real life”.
  • [ Reporter ] Alx. :  Orice om are zile naspa, care ar fii scaparea ta din aceasta "neplacere" ca sa ai zambetul pe buze?
  • [ Founder ] Casper : O cafea mare, muzică bună și multă liniște în jur.  
  • [ Reporter ] Alx. :  Poveste o intamplare amuzanta din copilarie sau ceva ce nu vei uita niciodata?
  • [ Founder ] Casper : Am multe amintiri și cu siguranță nu se pot uita, deci nu stiu ce aș putea spune aici :)) Poate, momentul când m-am apucat de fumat și am început să imi iau filme că o să mor :))
  • [ Reporter ] Alx. :  Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine?
  • [ Founder ] Casper : Sunt foarte copilăros în anumite situații  
  • [ Reporter ] Alx. :  Multumesc pentru sinceritatea de care ai dat dovada , acum trecem putin si pe partea "virtuala", esti pregatit pentru next level?
  • [ Founder ] Casper : Oricând cu mare drag!

 

⬇️ QUICK QUIZ ⬇️

  • [ Reporter ] Alx. :   Care oras din Turcia este impartit pe doua continente ?
  • [ Founder ] Casper : Istanbul
  • [ Reporter ] Alx. :  Care este vedete de OF din Moldova care a aparut la STIRI :)) ?
  • [ Founder ] Casper : Habar nu am :))))))
  • [ Reporter ] Alx. :  Daca cineva stie raspunsul la aceasta intrebare ...⤴️ ... va rog sa ne oferiti raspunsul !

 

⬇️ MOD CUNOASTERE GAMING ACTIVATA ⬇️

 

  • [ Reporter ] Alx. : Cum ai ales acest nickname ?
  • [ Founder ] Casper : Habar n-am. Joc cu el de ani buni. Cred că m-am inspirat de la desenul ala animat :))
  • [ Reporter ] Alx. : Cum te-ai decis sa dai nastere unei asa minunate comunitati ?
  • [ Founder ] Casper : Să nu ne înțelegem greșit. Comunitatea LeagueCs a luat naștere la inițiativa lui @X-Tream. Noi, ceilalți fondatori, am încercat să ajutăm prin diferite moduri. Faptul că el a decis să ne considere egalul lui și să ne acorde aceleași drepturi pe care le are el este fix decizia lui. Noi sperăm că nu l-am dezamăgit și că ne-am ridicat la nivelul așteptărilor.
  • [ Reporter ] Alx. : Fiind un an nou, cu un inceput promitator, o sa ne asteptam la surprize din partea comunitatii?
  • [ Founder ] Casper LeagueCs mereu o să pregătească surprize membrilor săi. Așa cum v-am obișnuit, preferăm să facem lucruri, nu numai să vorbim despre ele. Deci stați aproape de noi că se anunță ceva frumos.
  • [ Reporter ] Alx. : Descrie  cum decurge o zi ca si  "Community Founders"  pentru LEAGUECS ROMANIA?
  • [ Founder ] Casper : Nasol! Lumea crede că dacă ai gradul ăsta nu mai ai nici o responsabilitate și că lași totul pentru ceilalți. Nimic mai fals. Te confrunți cu fel de fel de situații și trebuie să le gestionezi cât se poate de perfect pentru ca membrii afiliați comunității să nu aibă de suferit. Multă muncă și o grămadă de nebuni :)))
  • [ Reporter ] Alx. : As dorii din partea ta, o scurta caracterizare a acesti comunitati ( o parere de la inceput pana in momentul de fata ) !
  • [ Founder ] Casper : Comunitatea celor dedicați! Comunitatea va fi mereu în ascensiune chiar dacă unii vor încerca mereu să distrugă ceea ce noi construim. Prin muncă și dedicare vom fi mereu top. Păstrați-vă caracterul dacă ați ales să faceți parte in stafful nostru, pentru că noi asta căutăm în principal: Oameni cu caracter care să se dedice unui proiect frumos.
  • [ Reporter ] Alx. : Din punctul tau de vedere, care ar fi unul dintre cele mai bune moduri de a atrage lume intro comunitate gaming?
  • [ Founder ] Casper : Stafful comunității să își facă treaba bine. Atâta timp cât oamenii din staff sunt ok cu membrii nou veniți și ii tratează cu respect, vom avea mereu de câstigat. Iarăși, depine doar de noi să facem treabă bună și să se ducă vorba că oferim doar lucruri de calitate.
  • [ Reporter ] Alx. : Multumesc pentru ca ai acceptat sa te "zapacesc" cu intrebari si mai ales pentru sinceritate  ! O zi frumoasa sa ai !
  • [ Founder ] Casper : Multumesc și eu. Spor în continuare cu acest proiect. Țin să te felicit că l-ai preluat și încerci să îl dezvolți.  

 

 

 

Acestea fiind spuse, "Fantomita"  din spatele ecranului sa dovedit a fii o persoana sincera si foarte dedicata acestui proiect de succes dar in acelasi timp ii multumesc pentru timpul acordat !

Daca v-a placut, asa cum o zic de fiecare data, lasati un reply si un like/ador daca v-a placut, o zii cat mai frumoasa pentru toti!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitări pentru munca depusă, atat din partea reporterului cât și a intervievarulu

Citat

[ Reporter ] Alx. :  Daca cineva stie raspunsul la aceasta intrebare ... ... va rog sa ne oferiti raspunsul !

Maria Georgiana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

    Casper, un membru al staff-ului bine cunoscut si indragit de restul comunitatii, putem spune ca a devenit ''cunoscut'' datorita efortului sau epus pe aceasta comunitate si ar trebui luat ca un exemplu dar si respectat pentru munca depuza zilnic! Pentru cine il cunoaste pe Casper imi poate da 100% dreptate in ceea ce tot zic pe aici:), plus de asta, nu ii plac oamenii neseriosi si falsi(tineti minte asta), iar pentru restul persoanelor din comunitate, Casper va fi mereu in ajutorul vostru!😁

    Un interviu foarte frumos si corect @Alx. alaturi de ''Fantomita'' @Casper:))

    Iar la intrebarea ta nu prea stiu sa raspund, sunt destule🤣

    Succes in continuare!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate