Sari la conținut

[Interviu] Demon. - Administrator LeagueCs


b0rn0key

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Buna si bine v am gasit la un nou interviu. Am rasfoit lista cu membrii stafului si am observat ca un "demon" a fost sarit de pe lista :))

Astazi il avem alaturi de noi pe @Demon.

⬇️ POWER ON⬇️

[Reporter] b0rn0k: Pentru inceput iti multumesc ca ai acceptat cererea de interviu. Vreau sa ne spui mai intai care este numele tau rea;, cati ani ai si de unde esti.

[Administrator] Demon.Ma numesc Cristian, in iunie fac 18 ani si sunt din Roman, Romania  😃

[Reporter] b0rn0k: Daca ai un loc de munca, fa ne o descriere in cateva cuvinte.

[Administrator] Demon. Momentan nu am un loc de munca, sunt student, insa ma mai angajez pe timpul verii  la un service auto.

[Reporter] b0rn0k: Ai hobby-uri/pasiuni? Care sunt acelea?

[Administrator] Demon.O pasiune imensa a mea este cititul, pe langa aceasta ador sa imi petrec timpul alaturi de voi atat pe forum cat si pe Teamspeak!

[Reporter] b0rn0kCum iti petreci timpul liber?

[Administrator] Demon. Timpul liber mi-l petrec  alaturi de familie / citind si alaturi de voi dragilor  !!!

[Reporter] b0rn0kCum iti poate castiga cineva increderea?

[Administrator] Demon. Sincer sa fiu, increderea nu mi se poate castiga foarte usor, ai nevoie de ceva timp pentru a reusi sa ma convingi sa am incredere in tine. Cel mai rapid o fac persoanele sincere si cu bun-simt. 

[Reporter] b0rn0k Descrie te in cateva cuvinte.

[Administrator] Demon.Ma consider o  persoana   buna pana in punctul in care sunt "calcat pe bec" ,  sociabila cu  multa incredere de sine si una care adora sa injure idotii de pe Valorant  ❤️

⬇️ Gaming MODE ⬇️

[Reporter] b0rn0k:  De ce ai ales acest nume? Simbolizeaza ceva anume?

[Administrator] Demon.Acest nume il am de 9 ani, sincer asta mi-a venit prima data in minte cand am deschis cs-ul :)).

[Reporter] b0rn0k: Ce jocuri preferi sa joci?

[Administrator] Demon. Prefer sa joc Valorant / CS 1.6 

[Reporter] b0rn0k: Ai grad pe unul dintre servere de cs din comunitate?

[Administrator] Demon. In momentul de fata nu detin grad pe niciun server al comunitatii, insa in trecut am detinut. 

[Reporter] b0rn0kDe unde ai auzit de LCS?

[Administrator] Demon. Nu am auzit nicaieri de  LCS, am dat intamplator de ea acum cativa ani!

[Reporter] b0rn0kDe ce ai vrut sa faci parte din stafful comunitatii?

[Administrator] Demon. Cum ador cititul am zis ca mi-ar placea sa si postez  diverse stiri pe aici, ma bucur ca am ales aceasta cale ❤️

[Reporter] b0rn0kCare a fost reactia ta cand ai vazut ca ai primit up la gradul de Administrator?

[Administrator] Demon.Nu pot spune ca am avut o reactie anume, un  asemenea grad administrativ necesita mult mai multa responsabilitate si implicare, insa ma bucur ca pot ajuta mai mult comunitatea! 

[Reporter] b0rn0k Iar ca incheiere, as dori sa ne spui un sfat pe care ar trebui sa l respectam atata timp cat vom fii pe comunitatea aceasta.

[Administrator] Demon. Un sfat de al meu ar fi sa fiti uniti, sa faceti promovari impreuna si sa fiti sincronizati deoarece noi suntem oglinda comunitatii! 

 

Acestea fiind spuse, acest "DEMON" din spatele calculatorului este de fapt o persoana puternica, ambitioasa care lasa in urma lui doar cai bune, iti multumesc inca o data pentru ca ai acceptat invitatia!

Daca v-a placut, asa cum o zic de fiecare data, lasati un reply si un like/ador daca v-a placut, o zii cat mai frumoasa pentru toti!!!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate