Sari la conținut

[FOTBAL] FCSB. Gigi Becali: "Le dăm 46.000 de euro să jucăm în Ghencea"


Ciudățel

Postări Recomandate

image.png.fe5cecba2eb5d0572cfcf1c1cdd6402a.png

Nu am nicio speranță că CFR se va încurca cu FC Argeș. Nu fac nicio aluzie. Am văzut Piteștiul și nu cred. Am înțeles că mâine pregătesc o sărbătoare cei de la Pitești, dar nu va veni lume. Cu noi au fost 13.000. Numai unde mergem noi e lume.

Dacă Universitatea Craiova va ajunge în finala Cupei, cred că va menaja foarte mulți jucători în meciul de la Cluj. Dacă nu va ajunge în finala Cupei, n-are niciun sens să menajeze.

”Eu sper să fim noi cei de la ultimele jocuri. Universitatea Craiova a câștigat ultimele cinci meciuri, noi avem patru din cinci, ei ne-au bătut. Nu poate fi vorba de un ascendent moral pentru noi, doar că ei, în ultimul meci, cu Voluntari, au câștigat chinuit. Pe mine mă interesează ca jucătorii noștri să nu fie apăsați de miză, să joace dezinvolți și cred că avem prima șansă. Eu mă feresc să fac aprecieri la adresa echipei, dar meciul cu Piteștiului, în minutul 6, când s-a dat penalty, avusesem trei ocazii mari. La meciul ăsta am stat foarte liniștit, vedeam că jucăm, ajungem la poartă și știam că vom marca. Am întâlnit echipe care parcă nu mai sunt foarte interesante, dar noi am avut probleme anul trecut cu Clinceniul, care nu mai exista, era locul 6, juca degeaba, am făcut 2-2 și am pierdut campionatul"a spus Mihai Stoica

„Le dăm 46.000, dublu față de National Arena și de patru ori mai mult decât Giuleștiul  Păi de aia am trimis-o cu executor judecătoresc. Pentru că nu ai niciun motiv. Este clar, clar caz clasic de abuz în serviciu. Clar”  a spus Gigi Becali  

sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate