Sari la conținut

[Interviu] Jeko - Manager CSGO si Premium member


b0rn0key

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Bine v am gasit la un nou interviu realizat in cadrul acestui proiect

Astazi il avem alaturi de noi pe @jEko @

⬇️ ABOUT JEKO ⬇️

[Reporterb0rn0k: Buna jEko, iti multumesc ca ai acceptat aceasta invitatie. Vreau mai intai sa ne spui care este numele tau real, varsta si de unde esti.

[Premium member  & Manager CSGOjEko@:  Salut, iti multumesc pentru invitatie in primul rand. Ma numesc Marius am 25 de ani si sunt din Constanta.

[Reporterb0rn0k: Ai frati sau surori?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Da, am o sora mai mare

[Reporterb0rn0k: Ai un loc de munca? Esti multumit de el?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Da lucrez, 2 jobb-uri chiar, unul full time altul part time. Multumit pot sa zic ca sunt, cat sa traiesti decent e de ajuns.

[Reporterb0rn0k: Ce faci in timpul liber?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: In timpul liber de obicei stau pe ts3/server/forum, dar ma duc si la fotbal, film, cafele.

[Reporterb0rn0k: Ai vreo pasiune aparte?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Sincer nu mai imi permite timpul pentru pasiunile mele )

[Reporterb0rn0k: Ce muzica asculti deobicei?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Ascult cam orice, nu sunt pretentios in materie de muzica, depinde de starea pe care o am in momentul acela.

[Reporterb0rn0k: Ce planuri ai pentru viitor?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Planuri pentru viitor am foarte multe, nu ar ajunge o zi sa ti le enumar ) dar usor usor sper ca le voi atinge pe toate.

[Reporterb0rn0k: Crezi ca esti departe de a fi o persoana perfecta?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Sunt foarte departe, nu cred ca cineva este perfect, toti avem defecte.

[Reporterb0rn0k: Cum ar trebui sa arate persoana de langa tine?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: In primul rand sa nu ma minta, sa nu ma vorbeasca pe la spate, sa fie intelegatoare si rabdatoare.

[Reporterb0rn0k: Ce ai schimba la tine?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: As schimba foarte multe, cum am zis mai sus sunt departe de a fi o persoana "perfecta" dar pentru inceput as incepe sa fiu putin mai "bun" ( multa lume imi spune ca sunt al dracu ) )

⬇️ GAMING MODE ⬇️

[Reporterb0rn0k: Cum de ti-ai ales acest nume?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Cu acest nume joc de foarte multi ani(cam de vreo 7-8 ani), sa iti spun sincer m-am inspirat de la un fost jucator de CS1.6 din bulgaria.

[Reporterb0rn0k: Cum ai devenit manager pe serverul CSGO al comunitatii?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Sa fiu sincer, sa stie toti adminii, nu am fost de la inceput, eram pe alt server GO (tot CSGO Remake) iar prin fuzionarea celor 2 am ajuns sa fiu mananger )

[Reporterb0rn0k: Ce scop ai avut cand ai venit pe comunitate?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Sa fiu sincer la inceput nu am avut un scop anume pe aceasta comunitae, ma jucam for fun, nu prea imi faceam rpietenii, dar cu timpul am inceput sa ma atasez de acesti oameni minunati si am decis sa raman. Acum incerc sa ajut atat comunitatea cat si serverul CSGO sa ajunga cat mai sus.

[Reporterb0rn0k: Care este parerea ta despre aceasta?

[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Comunitatea in momentul acesta nu sta bine, ci sta foarte bine. Cred ca suntem singura comunitate din Romania stabila de atata timp si care v-a ramane cel putin la fel de stabila si de sus pentru inca cativa ani. Nimic nu este perfect dar cu timpul lucrurile se pot indrepta in spre bine. Suntem NR1 si vom fi pentru mult timp !


[Premium member  & Manager CSGOjEko@: Iti multumesc inca odata pentru invitatie, apreciez si respect foarte mult ceea ce faci cu acest proiect, atat tu cat si toti membrii staff-ului.

 

Acesta a fost asadar un nou interviu pe care chiar l am intentionat sa l fac, deoarece pot spune ca numele tau e popular :)) esti o persoana superba, capabila de orice, succes in continuare in ceea ce vei face!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, se vad imbunatatiri de la interviu la interviu, tine o tot asa  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate