Sari la conținut

[ Interviu ] -> X-Tream -> Fondator LeagueCs


Alx.

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @X-Tream

 

⬇️   About X - Tream ⬇️

 

  • Alx.: Buna X - Tream ,  multumesc pentru ca ai acceptat aceasta invitatie. Te  rog sa ne dezvalui adevaratul tau nume si varsta minunata pe care o detii pentru inceput!
  • X - Tream: Salut, Alx. Ma numesc Pasca Adrian, am 33 de ani si sunt din Deva. 
  • Alx.: Personal nu te cunosc foarte bine, cum te-ai caracteriza pe scurt pentru un necunoscut?
  • X - Tream: Este irelevant felul in care ma caracterizez eu, atata timp cat in lumea asta a gaming-ului, sunt caracterizat in toate felurile posibile. Unii spun despre mine lucruri bune, altii lucruri rele. NU ca m-ar afecta cu ceva opinia lor. Dar totusi sa-ti raspund...ma consider un baiat simplu si respectos. Uneori sunt foarte impulsiv, cand simt ca se "sare calul".  
  • Alx.: In mare parte lumea are si "JOB-uri" pe langa munca pe forum, dar as dorii sa stiu care ar fi JOBUL perfect pentru tine?
  • X - Tream: JOB-ul perfect pentru fiecare e sa lucrezi ceea ce-ti place, sa faci bani zambind. Eu nu m-am gandit niciodata ce mi-ar placea sa lucrez, pentru ca am fost "constrans" financiar in permanenta. A trebuit sa lucrez orice, doar sa fac bani. Poate viata unora a fost mai usoara si au avut timp de visat la job-ul perfect, insa, a mea n-a fost. 
  • Alx.: Orice om are zile naspa, care ar fii scaparea ta din aceasta "neplacere" ca sa ai zambetul pe buze?
  • X - Tream: Un somn zdravan. Tot timpul, cand sunt odihnit bine, sunt cu zambetul pe buze  Cand sunt obosit, sunt irascibil. 
  • Alx.: Poveste o intamplare amuzanta din copilarie sau ceva ce nu vei uita niciodata?
  • X - Tream: Pai, am chiulit de la ora mea de chimie si m-am ascuns la ora altei clase care avea geografie, in dulap, si m-au sifonat colegii si am fost prins de profesori. In timp ce am fost tras de mana de un profesor, eu m-am tinut evident de dulap, si dulapul a cazut in capul unui baiat din ultima banca :))=)) 
  • Alx.: Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine?
  • X - Tream: Sunt foarte sufletist. Plang de foarte multe ori. (Nici n-ai idee de cate ori mi-au curs lacrimile de cand a inceput razboiul in Ukraina). 
  • Alx.: Multumesc pentru sinceritatea de care ai dat dovada , acum trecem putin si pe partea "virtuala", esti pregatiti pentru next level?
  • X - Tream: Imi place asta cu next level. Ca urmeaza sa vorbim de LeagueCS, care, in ultimii ani, fata de alte comunitati, chiar a fost next level. 

 

 

 

⬇️ About Community ⬇️

 

 

  • Alx.: Cum ai ales acest nickname ?
  • X - Tream: Nu stiu. Mi-a placut si l-am ales, nu cred ca am avut un motiv anume. 
  • Alx.: Cum te-ai decis sa dai nastere unei asa minunate comunitati ?
  • X - Tream: Am fost pe diferite comunitati unde nu rezonam cu fondatorii acelor comunitati sau aveam diferite puncte de vedere. In cele din urma, am decis ca cel mai bine e sa-mi cumpar eu o comunitate a mea. Zis si facut. Am cumparat LeagueCS la pachet cu o platforma de boost si un masterserver. Practic am preluat o comunitate moarta, nici macar nu avea servere sau TS, si in timp am reusit impreuna cu oamenii care au fost in staff-ul acestei comunitati sa o ridicam la acest nivel. 
  • Alx.: Fiind un an nou, cu un inceput promitator, o sa ne asteptam la surprize din partea comunitatii?
  • X - Tream: SURPRISE, SURPRISE !!
  • Alx.: Descrie  cum decurge o zi ca si  "Community Founders"  pentru LEAGUECS ROMANIA?
  • X - Tream: Depinde de zile. In unele e foarte liniste, in altele, iti vine "sa te arunci de pe bloc" :))=))
  • Alx.: As dorii din partea ta, o scurta caracterizare a acesti comunitati ( o parere de la inceput pana in momentul de fata ) !
  • X - Tream: "Comunitatea celor dedicati!". Pe LeagueCS, spre deosebire de alte comunitati vechi, timpul de asteptare la o cerere pe forum, cu exceptia verii, a fost de cateva ore. Aici nu faci barba alba pana ti se raspunde la cereri. 
  • Alx.: Din punctul tau de vedere, care ar fi unul dintre cele mai bune moduri de a atrage lume intro comunitate gaming?
  • X - Tream: Seriozitatea si stabilitatea, daca vrei sa ai viitor. Calitatea si nu cantitatea. Din pacate, prea multe comunitati se axeaza pe cantitate, din dorinta de a creste (greseala pe care am facut-o si eu), si pe termen lung au de pierdut. Noi, am inceput sa mai refuzam servere cand am considerat ca detinatorii acelor servere nu sunt ceea ce trebuie pentru LeagueCS. 
  • Alx.: Multumesc pentru ca ai acceptat sa te "zapacesc" cu intrebari si mai ales pentru sinceritate  ! O zi frumoasa sa ai !
  • X - Tream: Si eu iti multumesc pentru interviu si ma bucur ca te-ai decis tu sa preiei acest proiect. De asemenea, vad ca faci si treaba buna, felicitari! 

 

 

Acesta, prin urmare, a fost primul meu interviu alaturi de  @X-Tream . In urma acestui interviu am descoperit o persoana minunata care merita apreciata pentru tot ce face !!

Astept pareri cu impresiile facute si daca v-a placut PRESS ->👍.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un interviu foarte bun , felicitari amandurora ! 

Leaguecs e si va fi  mereu pe locul 1 indiferent de cate comunitati se fac ! ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate