Sari la conținut

[ Interviu ] Stephan - GFX Designer LeagueCs


b0rn0key

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Bine v am gasit la un interviu LeagueCs

Data aceasta am vrut sa cunosc un membru din staff-ul Design al comunitatii

Il avem alaturi pe noi pe @Stephan

⬇️ POWER ON ⬇️

[ Reporter] b0rn0k: Buna Stephan si bine te am gasit la acest interviu. Care este numele tau real, varsta si de unde ne scrii?

GFX Designer Stephan: Buna, sunt  Stefan, am 19 ani si va scriu din Brasov.

[ Reporterb0rn0kAi frati sau surori?

[ GFX DesignerStephan: Da, am un frate mai mare ca mine.

[ Reporterb0rn0kCu ce ti place sa ti ocupi timpul cand esti liber?

[ GFX Designer Stephan: Cand sunt liber imi place sa imi ocup timpul lucrand pe laptop.

[ Reporter ]b0rn0kCare sunt activitatiile tale zilnice?

[ GFX Designer ] Stephan Cafea, iesit in oras, laptop si dormit.

[ Reporter ] b0rn0kIn ce domeniu de activitate vrei sa aprofundezi?

[ GFX Designer ] Stephan: As vrea sa invat cum sa bag bani la burse si sa devin Front-End Dev.

[ Reporter ] b0rn0kCum te ai descrie in cateva cuvinte?

[ GFX DesingerStephan: Lenes, netalentat, pueril.

[ Reporter ] b0rn0kCe consideri ca nu ar trebui sa i lipseasca unui om?

[ GFX Designer ] StephanConstiinta.

⬇️ GAMING MODE ⬇️

[ Reporter ] b0rn0kNumele pe care l ai ales presupun ca este influentat si de numele tau real, nu? De ce nu ti ai ales un alt nume?

[ GFX Designer ] Stephan: Da, mi-am ales Stephan pentru ca Stefan era mult prea banal, desi Stephan nu este prea original.

[ Reporter ] b0rn0k: Vreau sa stiu de cand esti pe comunitatea asta, si de unde ai aflat de ea.

[ GFX Designer ] Stephan: De putin timp, am aflat de ea cautand forumuri pe care pot activa ca designer.

[ Reporterb0rn0kVad ca esti designer. Te pasioneaza acest lucru, o faci din placere?

[ GFX DesignerStephanDa, cred ca este singurul lucru pe care-l pot face fara oprire, fara sa ma plictisesc.

[ Reporterb0rn0k Cata experienta ai in aceasta zona si cum ai invatat sa practici acest lucru?

[ GFX DesignerStephan: Lucrez din 2015/2016 in Photoshop si am inceput din curiozitate pe un site web, dupa care am trecut la Photoshop.

[ Reporterb0rn0kAvatarele, Banerele si toate lucrarile cerute reprezinta un lucru obositor pentru voi DESIGNERII?

[ GFX DesignerStephan: Deloc, este chiar un antrenament foarte bun.

[ Reporterb0rn0kAs dori acum la incheiere sa mi spui o parere sincera despre comunitate si despre membrii ei.

[ GFX DesignerStephan: Imi place comunitatea, dar despre membri nu stiu ce sa spun, pentru ca nu cunosc multa lume, dar par a fi niste oameni dedicati.

 

Acestea fiind spuse, comunitatea LeagueCs a mai descoperit o persoana deosebita.

Astept cu drag parerile voastre si pregati-va pentru noi interviuri :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate