Sari la conținut

[Interviu] Coquette - Premium member and Girl


b0rn0key

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Bine v-am gasit la un nou interviu marca LeagueCs

Astazi o avem alaturi de noi pe @Coquette ღღ

⬇️ POWER ON ⬇️

b0rn0k Buna Coquette si bine te am gasit la un nou interviu. Pentru inceput as vrea sa stiu cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti.

 Coquette ღღBuna! Ma numesc Maria, am 20 de ani (curand 21) si sunt din Fetești.

b0rn0kAi frati sau surori?

 Coquette ღღDa, un frate mai mare.

b0rn0kCe ti place sa faci  in timpul liber?

 Coquette ღღ: Timpul liber il petrec in mare parte cu seriale, dans si jucat cs.

b0rn0kCum te ai descrie in cateva cuvinte?

Coquette ღღSincera, Emotiva si totodata energica.

b0rn0kCum ar trebui sa arate persoana fidela de langa tine?

Coquette ღღ: Trebuie sa-mi ofere incredere , sa fie sincer si sa nu mi ascunda lucruri, sa fie un sprijin pentru mine si sa ma iubeasca asa cum sunt, prin comunicare se rezolva tot.

b0rn0kCare sunt cele mai importante calitati pentru tine?

Coquette ღღ: Sinceritatea o consider calitatea mea de baza.

⬇️ GAMING MODE ⬇️

b0rn0k De unde a venit inspiratia sa ti alegi acest nume?

Coquette ღღ: Ma consider o persoana frumoasa si nu doar pentru aspect, ci pentru sufletul pe care il am, ma simt "cochetă" in pielea mea 🥰

b0rn0kVad ca joci pe serverul CS GO al comunitatii, si daca nu ma insel ai chiar grad, ce te a facut sa aplici pentru el?

Coquette ღღ: Da, gradul este de Co-fondator, imi place sa ajut persoanele de aceea am aplicat pentru el sa am un avantaj de a ajuta mai mult atat comunitatea cat si serverul pe care joc, insa nu gradul il face pe om ci comportomanetul si respectul.

b0rn0kDe cand joci CS, si de unde ai auzit de el?

Coquette ღღJoc CS de aproape 2 ani si am vazut la multe persoane si am vrut sa incerc si eu, nu regret ❤️

b0rn0kDe unde ai auzit de comunitatea noastra?

Coquette ღღ: De pe Facebook .

b0rn0k As vrea sa mi spui o parere sincera despre aceasta.

Coquette ღღ: Mi a dat o impresie placuta de la inceput si am ales sa raman aici, am cunoscut oameni minunati aici si ii respect<3

 

Acestea fiind spuse, in spatele acestei "cochete" am descoperit o persoana minunata care este dornica sa dea o mana de ajutor cand este nevoie.

Astept parerile voastre si de ce nu un like 🙂

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate