Sari la conținut

[Interviu] - Bombo | ftw. - Manager Server


b0rn0key

Postări Recomandate

image.png.14376920351bcf8062371247de567e79.png

Bine v-am gasit la un nou interviu marca LeagueCs

Astazi o avem invitata pe @Bombo | ftw.

⬇️ POWER ON  ⬇️

b0rn0k:  Buna Bombo si bine te am gasit la primul nostru interviu marca LeagueCs. Pentru inceput as vrea sa stiu cu cine vorbesc, cati ani ai si de unde esti.

Bombo | ftw.Buna B0rn0k si bine te-am gasit. Numele meu este Mihaela, am 31 de ani si sunt din Tg-Jiu, dar de cativa ani locuiesc in Londra.

b0rn0k: Ai un loc de munca? Daca da, spune ne daca acesta este  cel dorit sau, in caz contrar, care ai fi vrut sa fie acela?

Bombo | ftw. Lucrez in finante de cativa ani pe departamentul de recuperari ca si Manager de colectii. Este un job ok din punct de vedere financiar, desi mi-ar fi placut sa lucrez pe design interior si tot ce tine de acest domeniu al arhitecturii.

b0rn0k: Ai o familie sau esti in cautarea intemeierii acesteia?

Bombo | ftw. Momentan locuiesc cu prietenul meu, iar cu timpul va urma si o familie bineinteles.

b0rn0k: Ca femeie, cum privesti lucrurile ce surprind treburile casnice?

Bombo | ftw. Trebuie sa imparti ziua foarte bine ca femeie, deoarece toate necesita implicare :  jobul, comunitatea, cs-ul si treburile casnice. La fel de adevarat sunt zile si zile, in care unele chestii au prioritate fata de altele. Important e sa gasesti acel balans pentru a putea face totul.

b0rn0k: Iti ajunge timpul liber pentru a te relaxa? Spune ne in cateva cuvinte activitatiile pe care le faci.

Bombo | ftw.: Sincer timpul liber nu imi ajunge niciodata, de aceea profit la maxim cand sunt in concediu sa ma pot relaxa cu adevarat.

b0rn0k: Ce iti place cel mai mult sa gatesti, care sunt gusturile care te impresioneaza?

Bombo | ftw.Imi place sa gatesc orice, desi cel mai mult prefer sa gatesc supe/ciorbe. In general prefer chestiile acrisoare.

b0rn0k: Iti place sa iesi in natura, sa te desprinzi din lumea virtuala?

Bombo | ftw.Imi place doar daca sunt plecata pe undeva in vacanta. In rest, prefer sa petrec timpul acasa.

b0rn0k: In momentele dificile, ai pe cineva langa tine sau te consolezi singura?

Bombo | ftw.Momente cu adevarat dificile, din fericire nu prea au fost dar toate momentele bune si rele le impart cu prietenul meu.

b0rn0k: Cum ar trebui sa arate persoana ideala pentru tine?

Bombo | ftw.: Pentru mine persoana ideala e cineva care e alaturi de tine in toate momentele cu adevarat importante ale vietii. Pana la urma greutati vor fi mereu in viata, importat e sa stii ca ai langa tine acea persoana care iti va fi alaturi indiferent de situatie.

b0rn0k: Cum te ai descrie in cateva cuvinte?

Bombo | ftw.: Sunt o fire prietenoasa si tin mult la respect. Imi place sa ajut cu ce se poate chiar si cu o vorba buna sau un sfat.

 

⬇️ GAMING MODE ⬇️

 

b0rn0k: De ce ti ai ales acest nume? Este unul inspirat sau pur si simplu un nume random?

Bombo | ftw.: Numele acesta este o derivare de la un nick anterior ales de niste prieteni acum multi ani.

b0rn0k: Ma surprinde faptul ca esti manager server si nu din cauza faptului ca esti fata. Desigur, de cele mai multe ori baietii detin servere si conduc un staff, insa vad ca tu esti ambitioasa in ceea ce faci. Spune ne te rog de cat timp ai acest grad pe server.

Bombo | ftw.: Nu am avut mereu acest grad. Am venit pe acest server in Septembrie 2020 ca si Moderator si prin munca si implicare am ajuns Fondator cred ca pe undeva prin primavara anului trecut.

b0rn0k: Cum ai invatat, cum te ai obisnuit sa tii ritmul "cs-ului" sa zic asa?

Bombo | ftw.: Joc cs de foarte multi ani si deja a devenit o parte din rutina mea zilnica.

b0rn0k: De ce ai vrut sa fii manager?

Bombo | ftw.Nu am crezut niciodata ca voi ajunge la acest grad sincer. Ma bucur ca am primit aceasta sansa deoarece imi face placere sa ma implic si sa ma ocup de tot ce tine de server.

b0rn0k: Ce zic ceilalti despre acest lucru? Sunt incantati sau indiferenti?

Bombo | ftw. Sper ca sunt incantati si multumiti de munca depusa pana in prezent  :)

b0rn0k: Sunt curios acum, de unde ai gasit serverul si comunitatea?

Bombo | ftw. Serverul l-am gasit pe net la intamplare si m-a atras faptul ca e mod csgo.

b0rn0k: Vad ca ai grad si pe ts3. Cum decurg lucrurile acolo? Adminii serverului au incredere in tine?

Bombo | ftw.: Pe ts totul decurge bine. Suntem acolo sa ii ajutam pe toti cei care au nevoie de noi. Sper ca toti adminii sunt multumiti. Daca nu sunt, ii astept sa imi spuna de ce nu sunt multumiti ca sa stiu ce as putea schimba in mai bine.

 

Aceste fiind spuse dragilor, am incheiat un nou interviu. Sincer sa spun, am descoperit o persoana care pe mine unul m-a surprins.

Astept parerile voastre si de ce nu un like/ador :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitări! 🎉

Atat îți pot spune: Ești Managerul perfect! ( pe lângă toate treburile cu serverul , comunitatea pentru mine ești ca și o sora mai mare , intotdeauna acolo când ai nevoie de un sfat/ajutor)

Te pup și te respect! 😘

                                   

              

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru interviu 🎉.

Chiar daca sunt nou pot spune ca sunt foarte multumit de managerul nostru si de ajutorul dat🙃.

Asteptam sa ne mai dai lectii pe CS    #tigaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate