Sari la conținut

[FOTBAL] Toni Petrea e rebel? Gigi Becali a anunțat că fotbalistul nu va mai fi titular pentru că strică toată echipa


Ciudățel

Postări Recomandate

RPS8605-1400x1050.jpg

„Eu am incredere in el, e un jucator valoros. A venit dupa perioada asta lunga de inactivitate, cu probleme de sanatate, medicale”, a spus Toni Petrea

Ce a spus Gigi Becali

Nu am fost supărat pe Keșeru. Am zis că nu o să mai joace, l-am încercat, dar nu am fost niciodată supărat pe el. Eu l-am luat în brațe când m-am întâlnit cu el. I-am zis că asta este situația. Supărat ești pe un om când face ceva voit. El respectă programul. El atâta poate. Florinel, la fel! El atâta poate. El o să joace când o să poată. Și el, și Keșeru. O să joace când o să poată! Keșeru , când o să poată, o să joace, pe la altă echipă”, a spus Gigi Becali 

„El are calitate, dar nu mai poate să dribleze, el dribla tot timpul. Nu mai are plecarea aia de pe loc, nu știu ce se întâmplă, trebuie vorbit cu oamenii care îl antrenează, și cu el. E ceva în neregulă. Nu poate un jucător precum Coman, am dat trei milioane pe el, am avut 7 milioane de la americani, banii în doi ani, știu, dar atunci credeam că iau 20, a mai spus patronul lui FCSB 

sursa

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate