Sari la conținut

[interviu] Raaaaak;x 


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Bună Seara ! Astăzi il avem pe Raaaaak;x

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Bună seara și bine te-am găsit Rakule !

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Buna seara!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este numele tau, câti ani ai si de unde esti?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Ma numesc Sabou Andrei am 18 ani si sunt din Maramures.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Când creești mare, ce doreești să devii?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Dintotdeauna mi-am dorit sa devin "Professional-Gamer".

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Care sunt Hobby-urile tale?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Jocurile dar si sportul.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este mâncarea ta preferata?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Nu am o singura mancare preferata, imi place foarte mult tiramisu (desert) , dar imi plac deasemenea si ciorbele,mezelurile,etc...

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp? De ce?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Inca imi doresc sa merg in America, decand aveam 7 anii , (aveam aceasta dorinta sper sa o indeplinesc) Ca sa imi intemeiesc o familie .

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum vezi tu o "relație perfectă"?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ:"relația  perfectă" trebuie sa contina multa comunicare bazata pe sinceritate ...Dupa mine nu exista o "relație perfectă"...

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Sunt un bucatar deosebit  sunt harnic dar si lenes , si imi place mult sa dorm )

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Cele care contin actiune.Sincer, nu stiu de ce

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Cum decurge o zi din viata ta?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Pai, ma trezesc , merg la liceu , merg sa ii dau de mancare catelului meu de la bunica , acasa , imi fac ceva de "papa" , ma joc 2-3 ore cat am si eu timp, fac un dus si ma bag la somn.

 

Acum incepem cu cateva intrebări legate de forumul nostru Leaguecs

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre administrația comunității?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: In primul rand, tot respectul meu.O parere foarte buna , pentru ca fac o treaba excelenta.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: AdR e primul, deoarece il cunosc de foarte mult timp, si pentru ca el ma adus pe aceasta comunitate uimitoare  X-Tream , Gogoasa, NexuS, Bianca,Giani,Syntax,SCZ. mai sunt multi, dar pe aceste persoane stiu ca ma pot baza, pot sa rad cu ei sa glumesc, in mare parte sa fiu in largiu meu.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Dupa mine nu trebuie schimbat nimic, mie imi plac asa cum sunt .

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre acest interviu?

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Woai, foarte greu =))

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Mulțumesc că ai avut timp pentru acest interviu

wPZZihA.pngRaaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ: Mulțumesc si eu pentru invitatie, o zi buna!

 

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL- Raaaaak;x  ♥ ʕ→ᴥ←ʔ ♡⃛ Ɩơ۷ɛ


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate