Sari la conținut

[ Interviu ] - xxhevvoxx♔ - Fondator LeagueCs


Alx.

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @xxhevvoxx♔

 

⬇️ - POWER ON - ⬇️

 

 

  • Alx.: Buna dimineata in primul rand, as dorii pentru inceput sa ne spui cum te numesti si cati ani ai?
  • xxhevvoxx♔:  Salut, ma numesc Alexandru si am 19 ani.
  • Alx.: As dorii sa stiu cum te-ai descrie in cateva cuvinte ?
  • xxhevvoxx♔: Sincer, glumet, intelegator
  • Alx.: As dorii sa imi descri un hobby placut pentru tine !
  • xxhevvoxx♔: Graphic Design, practic acest hobby de mai bine de 7 ani si inca imi place.
  • Alx.: Cum ai descrie jobul perfecta pentru tine?
  • xxhevvoxx♔: Sincer iti spun, sunt o persoana care sta mai toata ziua la birou, lucrez si in prezent de acasa la birou si consider ca acesta este jobul perfect pentru mine.
  • Alx.: Ce ti-ar aduce zambetul pe buze chiar acum?
  • xxhevvoxx♔: Scaderea preturilor la combustibil, sunt un pasionat de masini / viteza,  iar preturile actuale de la combustibil imi golesc de tot buzunarul.
  • Alx.: Poveste o intamplare amuzanta din copilarie sau ceva ce nu vei uita niciodata?
  • xxhevvoxx♔: Nu voi uita niciodata o petrecere unde am fost invitat, iar totul a luat-o razna , a fost o petrecere pe stilul acela ca in filme
  • Alx.: Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine?
  • xxhevvoxx♔: Nu ma atasez repede de persoane, sunt foarte indiferent de ceea ce se petrece in jurul meu.
  • Alx.: Multumesc pentru raspunsurile date ,acum vom trece pe partea "virtuala", esti pregatiti pentru next level?
  • xxhevvoxx♔:  Desigur.

 

🎮 - GAMING MOD IS NEXT - 🎮

 

  • Alx.: Cum ai ales acest nickname ?
  • xxhevvoxx♔:  Nu este ceva de ascuns, In trecut aveam numele Alexandru, iar atunci cand m-am apucat de toata chestia asta cu Graphic Design voiam sa fiu deosebit de ceilalti cu acelasi nickname asa ca am apasat ceva pe tastatura, de unde  a iesit '' hvo '' ,  de acolohevvo , iar mai departe xxhevvoxx  
  • Alx.: Cum iti place sa iti petreci timpul in lumea gamingu-lui ? 
  • xxhevvoxx♔: In mare parte ori pe forum ori pe teamspeak la o discutie cu baietii.
  • Alx.: Ce te-a determinat sa te alaturi comunitatii “LEAGUECS”?
  • xxhevvoxx♔: In primul rand oamenii de aici, pe atunci cand am venit eu nu erau cine stie ce persoane calumea pe aici, dar cu timpul am ajuns sa avem un  staff matur, capabil si foarte muncitori. Pe o alta parte a fost @X-Tream care mi-a sugerat sa vin aici si sa ma alatur staff-ului, lucru de care ii sunt recunoscator in prezent . 
  • Alx.: In materie de dezvoltare a comunitatii, in anul 2022 o sa avem surprize? 
  • xxhevvoxx♔: Surprize, nu pot spune surprize, noi incercam sa adaugam mereu lucruri noi comunitatii, lucruri care sa fie pe placul tuturor. Dar da, o sa urmeze in viitor si alte update-uri in ceea ce priveste forumul.
  • Alx.: As dorii din partea ta, o scurta caracterizare a acesti comunitati ( o parere de la inceput pana in momentul de fata ) !
  • xxhevvoxx♔:  Comunitatea pot spune ca a crescut foarte mult , mai ales acum in ultimii 2 ani, dupa cum am spus mai sus, parerea mea este ca in momentul de fata avem un staff super capabil, cel putin toti din administratia leaguecs sunt oamenii cu, capul pe umeri care stiu ce fac, nu sunt persoane iresponsabile sau fara experienta.
  • Alx.: Din pacate timpul este scurt,eu personal is implicat de scurta vreme in acest proiect dar ce parere ai despre sectiune "Interview"?
  • xxhevvoxx♔: Apreciez faptul ca inca tineti aceasta categorie in viata, eu unul iti urez mult succes pe parcurs cu acest proiect, iar daca ai ideei despre '' infrumusetarea'' acestei categorii sau ceva ideei noi pentru acest proiect, nu ezita sa ma contactezi, atat pe partea de design cat si de support.
  • Alx.: Multumesc pentru sprijin si fii sigur ca voi apela cu incredere la tine !

 

🔚 - THE END -   🔚

  • Alx.: Multumesc pentru ca ai acceptat sa te "zapacesc" cu intrebari si mai ales pentru sinceritate  ! O dimineata frumoasa sa ai !
  • xxhevvoxx♔: Eu iti multumesc pentru acest interviu, zii faina iti doresc.

 

 

 

Acesta, prin urmare, a fost interviul @Alx. - @xxhevvoxx♔  Ca o opinie proprie, am descoperit in spatele acestui user o persoana foarte sincera !

Speram ca v-a placut.

Asteptam pareri, si de ce nu, daca v-a placut, un like/ador.   

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari amandurora nu doar pentru  acest minunant interviu dar si pentru faptu ca desi nu aveti foarte mult timp disponibil ,putinu ala de timp liber il dedicatii comunitatii👏❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate