Sari la conținut

Cerere grad JmK


Postări Recomandate

Nume :  JmK

Vârstă :  15

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru ca acum am destul timp sa aloc forumului + nu strica o mana de ajutor in plus 

Ce sectiune dorești spre moderare? :  cea pe care am mai avut o, stiri

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : calitate, si incerc sa populez.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  in ultima vreme nu am mai dat deloc pe comuniate, insa majoritatea dintre voi ma stiti, m am tinut de grad, insa m am retras.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? da

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  nu cred.

Alte precizări : m am reintors :)

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic pro nu doar pentru incurajare si din mai multe motive desi nu ai o activitate recenta, o poti face , desi varsta minima e de 16 ani si tu ai 15 ,asta nu inseamna ca nu poti fi o persoana matura si responsabila . 

Din cate am vazut in ultimele tale postari foloseai igfonts , te-as sfatui sa iti alegi un font normal ca din alea nu prea se intelege mai nimic  si sport la postari . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16 hours ago, JmKx said:

Nume :  JmK

Vârstă :  15

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru ca acum am destul timp sa aloc forumului + nu strica o mana de ajutor in plus 

Ce sectiune dorești spre moderare? :  cea pe care am mai avut o, stiri

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : calitate, si incerc sa populez.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  in ultima vreme nu am mai dat deloc pe comuniate, insa majoritatea dintre voi ma stiti, m am tinut de grad, insa m am retras.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? da

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  nu cred.

Alte precizări : m am reintors :)

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  da

 -> Am vazut ca ai inceput sa ai activitate la sectiunea "STIRI" , nu zic ca e rau dar de cat sa fie 5 din 5 posturi aiurea , mai bine 2 -3 cu stiri care chiar merita citite si starnesc interesc , sa nu o iei in nume de rau e stric parerea mea . Imi place ca iti dai interesu ceace ar rezulta un PRO din partea mea dar incearca sa faci totul mai bine mai interesant decat cantitativ !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:

Din câte observ, ai potențial.

Te susțin!

Mult succes în continuare!

Spor în activitate!

Dacă ai nevoie de ajutor, apelează cu încredere la Administratori, Global-Moderatori și chiar și la Moderatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate