Sari la conținut

[Cerere Moderator]-ValentinRPG


Kenes

Postări Recomandate

Nume : Valentin

Vârstă : 16

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Deoarece vreau sa ajut aceasta comunitate prin activitatea mea

Ce sectiune dorești spre moderare? : Gaming News

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :Nu am ce sa imbunatatesc, este totul perfect.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Am contul de foarte mult timp dar nu mai am activitatea ce a fost o data.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?-Da, sunt constient

Ești recomandat de cineva din comunitate? :Nu 

Alte precizări :Am contul de foarte mult timp si am mai fost moderator dar am renuntat deoarece nu am mai putut fii activ.

M-am gandit sa ma apuc dinou deoarece acum am mai mult timp liber.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da, pot face acest lucru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:

Așa cum alții au fost buni cu mine și mi-au dat PRO, așa fac și eu, căci fiecare dintre noi merită o a doua șansă. 

Sper să ai activitate bună de data asta și să ai răbdare, căci, după străduință și răbdare multă, vine și răsplată pe măsură. 

Mult succes și spor în activitate!

Pentru orice nelămurire, apelează cu încredere la Administratori și Global-Moderatori. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros: Sunt de parere ca toti meritam o sansa,  in caz ca esti acceptat sper sa nu ma faci sa-mi schimb parerea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac x2 reply .. îmi cer scuze fata de colegi, dar eu zic ca pustiu se vede ca are mai puțin de 16 ani .. dacă atâta te-a dus capu sa îmi dai msj cu “cerere rank up” 😂😂😂 îmi imaginez ce treaba o sa faci tu pe aici 👍🤦 

A5-CDC64-C-61-D5-4-F25-AD6-F-4-DADF6-FF2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate