Sari la conținut

[Event] Video Maker.


BandiT

Postări Recomandate

Dupa cum a spus de ceva timp, am reusit insfarsit sa imi fac timp sa fac acest event.

Deci sa va spun despre ce este vorba : - m-am gandit sa fac acest "event" pentru a va da oportunitatea ficaruia de a castiga anumite premii.

Bun aceste premii vor consta in coins, vip etc.

Ce trebuie sa faceti pentru a castiga aceste premii : - va trebui sa faceti un video care sa reprezinte server-ul nostru, un mic filmulet in care sa arati, imagini din joc, fragmente cu parti din joc (video), descrieri etc.

 

Model postare video :

 

Nume :  (Numele tau din joc)

Prezentarea ta : (aici vei pune link-ul cu video)

 

Desigur avem si cateva reguli : 

 

- Filmuletul trebuie sa aibe minim 2 minute si 30 de secunde.

- Filmuletul trebuie sa contina doar chestii care apartin numai de serverul nostru.

- Filmuletul trebuie uploadat si postat pe youtube, si dupa sa aduceti linku-ul cu prezetarea voastra aici pe forum si sa postati dupa modelul dat.

- Filmuletul vostru trebuie postat in acest topic dupa modelul dat.

- Minim 3 participanti.

 

Vor fi premiate primele 3 locuri.

 

Locul 1 - VIP 1 luna + 15000 XP

Locul 2 - VIP 15 zile + 10000 XP

Locul 3 - VIP 7 zile + 7000 XP

 

Iar daca mai sunt participanti care nu au ajuns in celele 3 locuri, vor primi cate 5000 XP de  fiecare.

Eventul incepe acum si va tine pana sambata viitoare, cand se va inchide si se vor alege catigatori.

Daca nu vor fi 3 persoane participante pana sambata viitoare vom astepta pana cand va reveni si a 3 persoana.

Deci cam asta este, astept sa vad creatiile voastre, Bafta tuturor.
 

  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Nume :  (Numele tau din joc) lmao

Prezentarea ta : (aici vei pune link-ul cu video) 

 * doar de fun*

Editat de lmaoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soo because nobody ediited the video like effects and other things just did a video when he is playing i will choose the winners in order how they post the videos, sooo the winners is :

1 - coolbear;3 (because you have a permanent vip you can give your  VIP Win to someone else just elt me know if you want to give to other person)

2 -  Adrian007

3 - lmao (because sunshine  annouched that he will leave the cs  i choose lmao he was next after sunshine)

Kidor will get 5k XP for his efforts.

Editat de BandiT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 luni mai târziu...

Video maker revine!

Video maker is back !

 

Dupa cum a spus de ceva timp, am reusit insfarsit sa imi fac timp sa fac acest event.

Deci sa va spun despre ce este vorba : - m-am gandit sa fac acest "event" pentru a va da oportunitatea ficaruia de a castiga anumite premii.

Bun aceste premii vor consta in coins, vip etc.

Ce trebuie sa faceti pentru a castiga aceste premii : - va trebui sa faceti un video care sa reprezinte server-ul nostru, un mic filmulet in care sa arati, imagini din joc, fragmente cu parti din joc (video), descrieri etc.

 

Model postare video :

 

Nume :  (Numele tau din joc)

Prezentarea ta : (aici vei pune link-ul cu video)

 

Desigur avem si cateva reguli : 

 

- Filmuletul trebuie sa aibe minim 2 minute si 30 de secunde.

- Filmuletul trebuie sa contina doar chestii care apartin numai de serverul nostru.

- Filmuletul trebuie uploadat si postat pe youtube, si dupa sa aduceti linku-ul cu prezetarea voastra aici pe forum si sa postati dupa modelul dat.

- Filmuletul vostru trebuie postat in acest topic dupa modelul dat.

- Minim 3 participanti.

 

Vor fi premiate primele 3 locuri.

 

Locul 1 - VIP Gold 15 zile + 15000 XP

Locul 2 - VIP silver 15 zile + 10000 XP

Locul 3 - VIP silver 7  zile + 7000 XP

 

Iar daca mai sunt participanti care nu au ajuns in celele 3 locuri, vor primi cate 5000 XP de  fiecare.

Eventul incepe acum si va tine pana sambata viitoare, cand se va inchide si se vor alege catigatori.

Daca nu vor fi 3 persoane participante pana sambata viitoare vom astepta pana cand va reveni si a 3 persoana.

Deci cam asta este, astept sa vad creatiile voastre, Bafta tuturor.

I will not goanna  traduce in english, please use google translate, or you have option to use the forum in english.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate