Sari la conținut

[Interviu] D12


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Interviu.png

Astăzi îl avem invitat pe D12

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Salutare D12, îți mulțumesc că ai acceptat inviația mea, de a te descoperi atât eu cât și restul oamenilor de pe această comunitate

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Salut, iti  multumesc si eu pentru invitatie

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Te rog să ne spui care este numele tău, câți ani ai și de unde esti?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Ma numesc Darius, am 24 ani si sunt din Alba-Iulia, Momentan plecat in Spania.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce studii ai?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Liceu, pentru moment.. Nu mi-a prea placut scoala

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Iar acum.. Ce Lucrezi?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: : La o fabrica de ambalat legume si fructe

 

BackStage: PoSeDaTuL: Trimite-mi niște broccoli, am nevoie pt sală :))))

BackStage: D12. @ Gold-BoosT: Uite acum :)))) 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este mâncarea ta preferata?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Fructele de mare

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care sunt Hobby-urile tale?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Fotbal si cs

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp? De ce?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Pe viitor as vrea sa merg in Statele Unite.Am 2 prieteni foarte buni acolo + ca imi place tot timpul sa incerc ceva nou

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce melodii iti fac plăcere să le asculți?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: trap , (uneori si manele) , rap

 

BackStage: PoSeDaTuL: Jador Nr1 salpa

BackStage: D12. @ Gold-BoosT: TANK-ULE :))) 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: comedie, actiune, sf, si preferatele mele sunt cele horror

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Sunt o persoana spontana, ambitioasa, incapatanata!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum decurge o zi din viata ta?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Ma trezesc, imi beau cafeaua, fumez o tigara si o tai la munca, apoi intru aici cu voi

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Acum incepem cu cateva intrebări legate de forumul nostru Leaguecs

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: ok, spune te rog

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre administrația comunității?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: nota 10 este putin spus, am fost pe nnn comunitati, dar pe nici una si ele nu am intalnit oameni ca aici, si nu am decat sa-i felicit si sa o tina tot asa pentru ca vad un viitor stralucit in fata!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: La forum , versiunea mobila are ceva buguri, in rest nimic imi place asa cum este acum, atat forumul cat si teamspeak-ul

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Nu pot neaparat sa-i numesc prieteni, o sa-i enumer pe pe cei cu care ma inteleg cel mai bine, [X-team, SeMaKKa,DDDD,Gogoasa,si tu (PoSeDaTuL)]

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre acest interviu?

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Este o idee foarte interesanta

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Multțumesc că ți-ai făcut timp să vorbim, O Seară plăcută !

wPZZihA.pngD12. @ Gold-BoosT: Multumesc si eu pentru Invitatie, O seara placuta si tie !

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL:- D12. @ Gold-BoosT


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un
"Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate