Sari la conținut

Propunere


blabb

Postări Recomandate

Nume tau : blabb

Nume propunere : Schimb baza de date , arme mai echilibrate si noi , adaugat mai multe lucruri in shop ( 7500 coins = 10k xp ),ecc

Detalii propunere :

  • Propun sa fie schimbata baza de date pentru a nu se mai pierde lvl si sa astepti o gramada pana se reface 
  • Adaugare arme noi , si gandite si incercate pana sa fie puse pe sv , ( momentan o arma buna incepe de la lvl 45 ) , tine sv mai activ si mai interesant
  • Adaugarea misiuni pt xp coins sau oua sau ce sarbatori vor venii
  • Adaugare sedinte magar 1 data pe luna, asa toti admini pot participa si pot vb cu fondatorul idei, sfaturi pt a inbunadati sv si alte lucruri 
  • Adaugare mini game sau unele concursuri ( gen pe rank , cine a spart cele mai multe obiecte , ecc ) 
  • Sunt foarte multe persoane care nu pot cumpara vipu dar vor sa dea boost prin sv , propun sa primeasca coins sau xp in schimb 

 

Si alti admini pot zice cu parerea , sau adaugand un emoje☑️

 

 

  Poze/video...etc. : -

Editat de blabb
  • UP 2
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e de la abza de date asa e pur simplu pe orice baza de date, am facut sistemul de level ca sa numai poti face xp pana nu iti revine levelul ca sa nu il mai pierzi.

Poi nene  nu vrei sa pune arme op d ela level 15 ?, eu zic ca armele sunt foarte bine puse, plus e foarte dificil sa gasesti arme bune care sa fie compatibile cum am pus  haideti cu lnkuri de arme care sunt bune sa am de unde alege.

System d emisuni numai adaug pentru ca din cauz alor am avur problemele cu caderea serverulu si schimbarea ahrti greu.

Chestia cu concursurile o sa fie. plus nu  aici se fac propuneriule posteaz ain topic cu propuneri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate