Sari la conținut

Cerere grad El Patron


El Patron

Postări Recomandate

 Numele tău : El Patron

 Vârsta ta : 23

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: doar am stat pe canalele unde jucam la servere

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : activitate noaptea si dimineata

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : nu

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): VREAU GRAD DE SMECHER

 UniqueID : Nf+buGniZWETdvMobdEShczyPGg=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Janes So Phenau #have AIM a spus:

:contra:
1. Comportamentul și limbajul tau lasa de dorit ! 👍

2. Abea ți ai făcut cont pe forum ! 

Vreau sa-mi spui exact cand am injurat, pe cine si ce am spus... Va dati cu parerea desi nu ma cunosti!

Acum 56 minute, Aladin a spus:

ICxBe04.png

Cont nou 1 si 2 am mai vazut ca are niste probleme cu injuratul

La fel, noi abia am facut schimb de 2 vorbe si spui ca am injurat. Zi-mi cand si pe cine, daca tot spui ca am injurat.

 

Va rog verificati exact uniqueid-ul meu pe ts3index si vedeti de cand am intrat pe aceasta comunitate, pe ts. N-am injurat pe nimeni pe TeamSpeak si nici nu voi injura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

1.Limbaj inadecvat / cam face misto de staff uneori pe Server.

2.Comportamenul tau uneori cam lasa de dorit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puștiule nu știu de unde pana unde ma tragi tu la rost pe mine?! Sti ca nu ai voie sa dai reply la topicu tău :)? Ne citezi in topic pe toți și mai intri și pe ts sa imi iei colegi la rost ca dc Primești contra .. sti destul de bine de câte ori ai înjurat 👍 Nu trb sa dau explicații la nimeni pt decizia mea :) 

Aici se vede destul de clar comportamentul tău ! Uita-te mai sus la toate răspunsurile ca ai și motiv :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate