Sari la conținut

[LGCS] Teme noi & Update-uri recente


Alexandru

Postări Recomandate

Propunere adaugare :

                                       - Another Group - Daca cineva detine mai mult de 1 grad pe forum 

                                       - Group mentions - Sa poti mentiona direct gradul , de exemplu @ founders  nu mai trebuie sa stai sa dai tag la fondatoru x sau y e mai eficient dupa parerea mea.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer

Update: 
image.png
Ori ce membru care are un server selectat din setări, va apărea așa și în topicuri.

 

Au fost adăugate mai multe reacții
image.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Its good update thank you

 

4 hours ago, Alexandru said:

Problema a fost rezolvată.

 

But if you add frame gray around Qute will be better because there is no frame around it

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer
6 minutes ago, MANEL said:

Its good update thank you

 

 

But if you add frame gray around Qute will be better because there is no frame around it

Done ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

continua update-urile, imi place ce vad. daca ai putea sa faci cumva la acel rang cum imi apare mie de exemplu, sa apara altfel, ar fi o alta actualizare minora, dar buna.

Editat de Mutex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer
8 hours ago, Claudiu; said:

Frumos , elegant , cat de cat ! Big LIKE !

Si daca tot e vorba ca dai berea aia te astept ! :))

Adevărul e că și tu și @X-Tream și @Ares și @Pomarleanu vreți o bere, ba din contra @Ares vrea o ladă, vă aștept în germania și vă dau.

2 hours ago, Mutex said:

continua update-urile, imi place ce vad. daca ai putea sa faci cumva la acel rang cum imi apare mie de exemplu, sa apara altfel, ar fi o alta actualizare minora, dar buna.

Adică, la ce te referi mai exact?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca aspect e cea mai cea tema dintre toate prinse aici.

Insa o nelamurire am:

Nu se poate face ceva si cu unirea raspunsurilor dintr-un topic? Degeaba bifez 2 raspunsuri si incerc sa le unesc pentru ca imi spune "Trebuie să alegi mai mult de 1 item pentru a unii."

Ca sa dau un exemplu: @John @ Anormalii a facut in data de x un topic iar urmatoarea zi eu am dat reply si vreau sa le imbin sa ramana topicul lu John dar cu data cand am dat eu raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer
1 minute ago, PODUAH said:

Ca aspect e cea mai cea tema dintre toate prinse aici.

Insa o nelamurire am:

Nu se poate face ceva si cu unirea raspunsurilor dintr-un topic? Degeaba bifez 2 raspunsuri si incerc sa le unesc pentru ca imi spune "Trebuie să alegi mai mult de 1 item pentru a unii."

Ca sa dau un exemplu: @John @ Anormalii a facut in data de x un topic iar urmatoarea zi eu am dat reply si vreau sa le imbin sa ramana topicul lu John dar cu data cand am dat eu raspuns.

Nu prea îți înțeleg nelămurirea.. hmm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, PODUAH a spus:

Ca aspect e cea mai cea tema dintre toate prinse aici.

Insa o nelamurire am:

Nu se poate face ceva si cu unirea raspunsurilor dintr-un topic? Degeaba bifez 2 raspunsuri si incerc sa le unesc pentru ca imi spune "Trebuie să alegi mai mult de 1 item pentru a unii."

Ca sa dau un exemplu: @John @ Anormalii a facut in data de x un topic iar urmatoarea zi eu am dat reply si vreau sa le imbin sa ramana topicul lu John dar cu data cand am dat eu raspuns.

Deci tu vrei  exemplu : X a facut un topic iar tu ai dat repley si vrei ca repley-ul tau sa faca parte din postare lui X ? 

Nu stiu daca se poate sa unesti postarile alea 2 utilizatori intr-o singura postare dar ai functia edit si ii poti edita postare ( daca nu are  grad mai mare ca tine ) sau il poti ruga pe el sa editeze postare si la repley-ul din topic sa ii dati hide de exemplu 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul e frumos dar nu prea vad rost la "Toata activitatea".

Topicurile noi sunt deja afisate in sidebar  : 

Citat

hFDGVQa.png

Ultima inregistrare e la fel afisata in footer:  iInEZhm.png

Iar emote-urile oferite cum si follow-urile unor membri catre alti membri sunt inutile din punct de vedere informational (parerea mea).
Pe langa asta se intampla si bug-ul asta care e demult timp  pe multe forumuri: 

Citat

uwiSuVY.png

In rest tema e un total thumbsup si stiu ca ai pus suflet si multa bere ). 

P.S. Un administrator/fondator cu acces ACP schimbati iconita de la design zone sa fie in tema cu forumul(aceeasi doar ca pe albastru):  ob4Yue0.png

Pare ca e in crestere din nou cu cate 300 de membri activi la zi. pupiki ❤️ 

Editat de lyfe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer
5 hours ago, lyfe said:

Totul e frumos dar nu prea vad rost la "Toata activitatea".

Topicurile noi sunt deja afisate in sidebar  : 

Ultima inregistrare e la fel afisata in footer:  iInEZhm.png

Iar emote-urile oferite cum si follow-urile unor membri catre alti membri sunt inutile din punct de vedere informational (parerea mea).
Pe langa asta se intampla si bug-ul asta care e demult timp  pe multe forumuri: 

In rest tema e un total thumbsup si stiu ca ai pus suflet si multa bere ). 

P.S. Un administrator/fondator cu acces ACP schimbati iconita de la design zone sa fie in tema cu forumul(aceeasi doar ca pe albastru):  ob4Yue0.png

Pare ca e in crestere din nou cu cate 300 de membri activi la zi. pupiki ❤️ 

Bugul acela pe profile e de la IPS, atunci când îți schimbi o poză, se buguiește primul post de pe profilul tău. Deja am rezolvat chestia asta pe 4 comunități, o să-mi fac timp să o rezolv și aici, chiar dacă nu e vina noastra ci a celor de la ips, o voi rezolva.
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate