Sari la conținut

[Interviu] SeMaKKa


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Interviu.png

La Multi Ani Dragi Români ! (Cu întârziere, dar se acceptă ) 

În aceasăt seară il avem invitat pe SeMaKKa

 

 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Buna Seara ! Si, Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea !
wPZZihA.pngSeMaKKa: Buna seara...! Multumesc de invitatie

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este numele tau, câti ani ai si de unde esti?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Ma numesc Irimiesh Cosmin Vicentiu, sunt din Slatina Jud. OLT si am varsta de 24 ani!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce studii ai?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Pai am liceul, si niste studii superioare facute in Anglia care se bazeaza pe sound prove

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: În ce constă acest sound prove?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Sound prove consta in sigilarea birourilor contra sunetului IN and OUT

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Am înțeles, frumos 
wPZZihA.pngSeMaKKa: Multumesc de apreciere

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care sunt Hobby-urile tale?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Pai am mai multe Hobby-uri, unu sa fac ceea ce imi place, al doilea sa pierd timpul in fata calculatorului, sa creez pluginuri si sa le editex scripter, inotul si sportul extrem, salt cu parasuta

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este mâncarea ta preferata?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Aici am mai multe preferinte, in general mancarea Mediteraniana si cea Indiana, plus sarmalutele noastre romanesti

 

BackStage : PoSeDaTuL: Cu puțină smântânuță, Doamne Nr1 :p
BackStage : SeMaKKa: Exact... asta am uitat
 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp? De ce?
wPZZihA.pngSeMaKKa: As vrea sa merg in California si sa nu ma mai intorc de acolo si niciodata

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum vezi tu o "relație perfectă"?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Pentru mine ar fi ceva de genul acesta: sa ne ascultam unu pe altu si sa ne intelegem reciproc si sa nu punem la suflet ceea ce spun persoanele din jurul nostru...

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?

wPZZihA.pngSeMaKKa: Sunt o persoana sociabila si deschisa in orece subiect de vorba in limita bunului simt, si cateodata sunt antisociabil cu multe persoane din jurul meu

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Imi plac filmele horor, de ce imi plac aceste filme, as pune in practica tot pe acele persoane care m-au tradat, in special pentru o singura persoana

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Filmul preferat? 
wPZZihA.pngSeMaKKa: Sincer am foarte multe filme in cap, o sa aleg unul chiar acum Seria mea preferata de filme este THE GRUDGE toate cele 3 filme plus multe alte filme de actiune

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum decurge o zi din viata ta?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Munca, casa, mancat, dormit, sambata si duminica cluburi la greu, nu consum alcol

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Acum incepem cu cateva intrebări legate de forumul nostru Leaguecs
wPZZihA.pngSeMaKKa: Cu cea mai mare placere

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre administrația comunității?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Frate, X-Treme are tot respectul meu si a facut o treaba foarte buna alaturi de SeMeGe

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce te-a făcut să vii aici?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Aici m-a adus fratele meu Alchem si cu sotia lui Nervoasa, niste oameni de milioane la fel ca restul pe multi nu-i cunosc ca nu am apucat sa vorbesc cu ei...

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?
wPZZihA.pngSeMaKK: Unu Alchem, Nervoasa, Gogoasa, X-Treme si D12 cam acestia sunt cele 5 persoane din staf cu care am interactionat aici, pe Alchem si Nervoasa ii cunosc din alta parte. pe Gogoasa il cunosc de aici si pe restul tot aici i-am cunoscut inafara de Alchem si Nervoasa

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?
wPZZihA.pngSeMaKKa: nimic nu trebuie schimbat

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce mesaj ai pentru membrii comunitatii Leaguecs?

wPZZihA.pngSeMaKKa: Pai mesajul meu ar fi urmatorul sa se tina toti de treaba si sa crestem din ce in ce mai multi

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre acest interviu?
wPZZihA.pngSeMaKKa: Unul foarte reusit.

 

PoSeDaTuL: Mulțumesc că ți-ai făcut timp să vorbim, O Seară plăcută !
wPZZihA.pngSeMaKKa: La fel si tie.

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL - SeMaKKa


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un 
"Like" / ”Ador”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate