Sari la conținut

[Interviu] snK


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Interviu.png

În această săptămâna il avem invitat pe snK

 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Salutare snK , îți mulțumesc că ai acceptat inviația mea, de a te descoperi împreună cu ceilalți

wPZZihA.pngsnK: Salutare, bine te-am gasit!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Te rog să ne spui care este numele tău, câți ani ai și de unde esti?

wPZZihA.pngsnK: Ma numesc Miha,i am 17 ani si sunt din Bucuresti.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Bănuiesc că fiind în clasa a11-a , La ce te-ai gandit să urmezi pe mai departe?

wPZZihA.pngsnK: Deocamdata nu m-am gandit la nimic, mai este timp.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care sunt Hobby-urile tale?

wPZZihA.pngsnK: Pai gaming-ul si fotbalul..

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce jocuri îți făceau plăcere să le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

wPZZihA.pngsnK: Sotronul, baba oarba, si multe alte jocuri, acum din pacate majoritatea copiilor au uitat de ele...

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este mâncarea ta preferata?

wPZZihA.pngsnK: Nu pot spune ca am o mancare preferata, dar in mare parte imi place tochitura si salata de boeuf.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp? De ce?

wPZZihA.pngsnK: La Brasov, este un oras foarte frumos cu multe atractii tursitice

 

BackStage: PoSeDaTuL: Hai la Cluj, că o să îți schimbi părerea :))))

BackStage: snK: O sa vin si acolo

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum vezi tu o "relație perfectă"?

wPZZihA.pngsnK: Nu cred ca exista "relatia perfecta" peste tot sunt certuri, intelegerea cred este una din cheia succesului.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care sunt Calitățile tale, dar si defectele?

wPZZihA.pngsnK: Sunt prea intelegator uneori si am foarte mare incredere in unele persoane pe care nu le cunosc de mult timp, la defecte sunt prea impulsiv, ma enervez prea repede, si uneori regret..

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?

wPZZihA.pngsnK: Filmele de actiune si drama, ma fac sa fiu foarte atent, ma prinde povestea lor

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum decurge o zi din viata ta?

wPZZihA.pngsnK: Pai ma trezesc imi fac igena personala, imi fac ghiozdanul si plec la liceu ), dupa ce vin pe la ora 20/21-00 intru pe ts..

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Unde Te vezi peste 10 ani?

wPZZihA.pngsnK: Ma vad la birou intr-o firma de it..

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Acum incepem cu cateva intrebări legate de forumul nostru Leaguecs

wPZZihA.pngsnK: Sa ii dam drumul

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre administrația comunității?

wPZZihA.pngsnK: : O administratie cam dezordonata adica sunt unele persoane care nu fac nimic pentru gradele respective, dar in rest e ok.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Poti enumera 6 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?

wPZZihA.pngsnK: Pai in mare parte nu pot spune ca am "prieteni" pe aceasta comunitate, dar sunt multe persoane cu care ma inteleg bine: hotzu(chiar daca nu mai este), Cosmin, Semege, Raise si ghertoiul de x-treme dar uneori e prea but. Nu i-am ales pentru un motiv de iei mi-am adus aminte pe moment

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?

wPZZihA.pngsnK: Pai la forum totul este ok momentan doar ca baiatul de se ocupa de tema vad ca nu mai prea intra sa o retuseze, iar pe ts multe grade sunt date aiurea, si unii se cred prea superiori, in rest totul e ok.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce mesaj ai pentru membrii comunitatii Leaguecs?

wPZZihA.pngsnK: Le urez o zi ok in continuare :))))

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre acest interviu?

wPZZihA.pngsnK:  A fost o experienta frumoasa, sper sa continui si cu alti membri din staff, sa aflam cat mai multe despre ei

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Mulțumesc că ți-ai făcut timp să vorbim, O Seară plăcut în continuare  😛

wPZZihA.pngsnK: Multumesc la fel, sa ai o seara in continuare. Vorba de sampist :))))

 

BackStage: PoSeDaTuL: o seară sex. Că mâine am facultă :)))

BackStage: snK: :)))) Bună asta

 

 

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL - snK:


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un 
"Like" / ”Ador”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate