Sari la conținut

[Interviu] .2R


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Interviu.png

 

Este cel mai prăjit om de pe Leaguecs, un om cu suflet mare cu care poți discuta orice. Acesta este .2R

 

 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Salutare Clujene , îți mulțumesc că ai acceptat inviația mea la acest interviu !
wPZZihA.png.2R: Salutare bajetule cu mare drag 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Te rog să ne spui care este numele tău, câți ani ai și de unde esti?

wPZZihA.png.2R:: Ma numesc Sergiu am 40 de ani si sunt din Cluj

 

BackStage:Ho21Keg.pngPoSeDaTuL O vârstă frumoasă, păcat că nu mai apuci mult (Glumesc) =))
BackStage:wPZZihA.png.2R: Da multumesc frumos cand te vad prin Manastur sa iti rup picioarele 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Lucrezi? Dacă da, unde?
wPZZihA.png.2R: Lucrez ca mecanic petrolier la o firma din Sicilia  de aproape 18 ani 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Care sunt Hobby-urile tale?
wPZZihA.png.2R: Sa f*t grase si sa ma joc 1.6 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Ce jocuri îți făceau plăcere să le joci cand erai mică? (Jocurile copilariei)
wPZZihA.png.2R: Cand eram mic nu erau jocuri si tot felul de chestii cum sunt in zia de azi  dar tin minte ca ieseam pe strada si alergam cainii vagabonti sau cel mai tare joc din copilarie era cand ne faceam tevi cu cornete si ne faceam 2 baze una intr-un bloc si una in celalalt si ne bateam de pe geamuri 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Bănuiesc că având vârsta aceasta ți-ai făcut o Familie? Dacă Da, Spune-ne numele întregii familii și vârsta lor
wPZZihA.png.2R: desigur  nevasta-mea Amalia(37) si cei doi copii Patrik(15) baiatul si Izabela(16) fata

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Care este mâncarea ta preferata?
wPZZihA.png.2R: Sincer am mai multe mancaruri preferate... dar ce nu am mancar demult sunt rascovi pe plita  si as da orice pentru o portie 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp? De ce?
wPZZihA.png.2R: Sincer am vizitat peste 12 tari deoarece jobul meu imi permite acest lucru si clar daca as avea ocazia m-as reintoarce in Australia doar pentru desert si peisaje 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL De cat timp esti căsătorit... Și spune-ne care este cheia unei relații puternice?
wPZZihA.png.2R: Grea intrebare! Sunt insurat de 19 ani si desi sunt plecat foarte mult din tara  inca tine relatia foarte bine iar cheia unei relatii puternice este bine ascunsa ca nici eu nu o mai gasesc sa evadez 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuLCe genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?
wPZZihA.png.2R:In general vizionez seriale deoarece te captiveaza din ce in ce mai mult cu fiecare episod 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?
wPZZihA.png.2R: Posesiv ofticos gelos (uneori pe motive bine intemeiate  )

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Cum decurge o zi din viata ta?
wPZZihA.png.2R: Ma trezesc cand da domnul si fac ce ma taie capul pana seara cand ma pun iar la somn.(asta in timpul cat sunt acasa . Iar cand sunt plecat la munca lucrez foarte mult chiar si 70 de ore si nu prea am timp de altceva 

 

 

Acum o să incepem cu cateva intrebari legate de forumul nostru LeagueCs

 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL De ce ai ales comunitatea aceasta?
wPZZihA.png.2R: Sincer? Am ales comunitatea asta ca e plina de ratati ca si mine   si nu sunt singurul de aici  

 

BackStage:Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Și ratat si 40 de ani, eu ti-am zis că nu ajungi bine :)))))
BackStage:wPZZihA.png.2R: Dar nici rau nu ajung ma multumesc cu ce sunt si cum sunt 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Ce parere ai despre administratia comunitatii?
wPZZihA.png.2R: Depinde din ce punct de vedere vorbim dar eu zic sa nu vorbim despre asta..e ok asa cum este  

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt ”prieteni” (amici)? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?
wPZZihA.png.2R: Xtream , Gogosica mea grasa s frumoasa , SCZ (mare bulangiu), ADR care a uitat de noi ... si buta de Raise care se supara meureu deoarece e geloasa   ..i-am ales pe astia ca astia imi permit glumele mele deplasate si ma suporta asa retard cum sunt 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?
wPZZihA.png.2R: Comunitatea e ok asa cum este tinand cont ca ne-am ridicat in ultimile 2 luni si suntem peste multe alte comunitati  iar de schimbat nu as schimba nimic la ea nici pe forum nici pe ts  poate i-as schimba gradul lui R2. i-as da un up ca merita in rest e foarte ok 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Ce mesaj ai pentru membrii comunitatii Leaguecs?
wPZZihA.png.2R: Mesajul meu pentru membrii comunitatii este sa o tina tot asa in special cei de la MIX AREA si daca se poate mai bine de atat ar fi si mai ok 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Ce părere ai despre acest interviu?
wPZZihA.png.2R: Nici o parere am pierdut 2 mix-uri ...  Glumesc este o idee interesanta ceea ce faci cu acest interviu pentru a cunoaste membrii comunitatii si te rog pe viitor cauta si tu domnisoare sa faci interviuri  

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL Am observat că ești un om sincer, și dă-mi voie să te felicit pentru omul care ești in ziua de astăzi. Am descoperit lucruri noi despre tine în BackStage și am observat că nici un moment din viața ta nu te-a demoralizat în ceea ce voiai să faci 
Îți mulțumesc pentru acest interviu frumos. Și mă bucur că te-am putut cunoaște eu primul, După restul. O Seară plăcută !
wPZZihA.png.2R: Multumesc la fel  ! O seara placuta si tie  !

 

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL - .2R


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un
 "Like" / ”Ador”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate