Sari la conținut

[Interviu] NexuS™


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Interviu.png

La acest interviu, l-am invitat pe un alt vechi prieten, cu care am mai colaborat, acesta este NexuS™

 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Salutare NexuS™ , îți mulțumesc că ai acceptat inviația mea, de a te redescoperi pentru a două oară, iar restu pentru prima oara.. 
wPZZihA.pngNexuS™: Salutare ! E placerea mea !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Te rog să ne spui care este numele tău, câți ani ai și de unde esti?

wPZZihA.pngNexuS™: Ma numesc Robert, am 17 ani si sunt din Craiova .

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Bănuiesc că fiind în clasa a11-a , La ce te-ai gandit să urmezi pe mai departe?

wPZZihA.pngNexuS™: Inca nu stiu sigur,am mai multe variante,in clasa a 12 a ma voi decide.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care sunt Hobby-urile tale?

wPZZihA.pngNexuS™: Hobby urile mele s-au schimbat pe parcurs...momentan dezvoltarea teamspeak urilor, counter-strike etc.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este mâncarea ta preferata?

wPZZihA.pngNexuS™: Ododo, bananele.

 

BackSTage: PoSeDaTuL: SĂ înțeleg că trăiești degeaba :)))

BackSTage: NexuS™: La numar si eu acolo.. =)) :p

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp? De ce?

wPZZihA.pngNexuS™: Probabil intr-o tara straina,unde sa fac bani..bani multi =)) combinatii etc =)))

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum vezi tu o "relație perfectă"?

wPZZihA.pngNexuS™: Asta e problema mea cea mai mare =)) ..pai din punctul meu de vedere o relatie perfecta este bazata pe comunicare , prin a petrece timp unul cu celalat,increderea si intelegera au si ele un rol important, si sa se simta bine impreuna. 

 

BackSTage: PoSeDaTuL: Deci să înțeleg că ai prietenă și nu ești mulțumit? :)))

BackSTage: NexuS™: Am,de ea nu am cuvinte,e cea mai minunata,dar la mine e problema =)) ma enervez destul de repede si mno..si multe alte defecte...

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?

wPZZihA.pngNexuS™: Sunt o persoana timida,cuminte cu un suflet mare...restul las pe altii sa zica..fiindca daca as zice ca sunt o persoana de treaba ar inseamna sa mint,fiindca nu-s asa cu toti,depinde cum ma iei..daca ma iei frumos si esti OM *cum putin mai sunt* iti dau si sufletul =)) in caz contrar,multa M**E,nu deranjez pe nimeni,dar nici nu mi place sa fiu deranjat

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?

wPZZihA.pngNexuS™: Actiune,Romance *ma uitam mult la telenovele inainte* , si cele +18 desi n-am 18 ani dar sunt jmeker si rebel

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum decurge o zi din viata ta?

wPZZihA.pngNexuS™: Ma trezesc dimineata la ora 6 30 , casc,ma intind,ma ridic din pat,ii scriu iubitei mele , imi fac baie, dupa ma imbrac forta , si plec spre statia de autobuz,dupa scoala ,meditatii , dupa amiaza intru la pc ,stau pe telefon pe retele de socializare, mananc ,sunt jmeker,ascult muzica...si seara ma pun sa dorm pe la ora 10 , iar in weekend daca am chef ies pe afara,dar nu ies ca sunt anti social =)))) neh,glumesc,dar depinde cum am chef.

 

Acum incepem cu cateva intrebări legate de forumul nostru Leaguecs

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre administrația comunității?

wPZZihA.pngNexuS™: Este una de nota 10, oamenii cu capul pe umar,cateodata prea exigenti ,cred eu,dar e oke. Respect.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?

wPZZihA.pngNexuS™: Prieteni =)) prieteni am eu cativa putini si buni aici,singurul prieten daca e sa o luam asa,este Bebe,si inca cativa ( original ,jetrox etc ) pentru mine,cuvantul asta valoreaza mult,chiar daca il folosesc si eu cateodata.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?

wPZZihA.pngNexuS™: Forumul arata super,teamspeak ul inca arata urat (design-ul)..parerea mea..

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce mesaj ai pentru membrii comunitatii Leaguecs?

wPZZihA.pngNexuS™: Respect si toate cele bune,ramaneti alaturi de noi :*

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre acest interviu?

wPZZihA.pngNexuS™: Bine structurat , felicitari , trage tare si poate chiar devii jurnalist de meserie =)) ai potential =))) pwp :*

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Multțumesc că ți-ai făcut timp să vorbim, O Seară plăcută !

wPZZihA.pngNexuS™: Oricand,eu iti multumesc pentru interviu,seara buna :*

 

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL - NexuS™:


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un 
"Like" / ”Ador”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate