Sari la conținut

Propunere forum


Postări Recomandate

  • Fondator

Nume : John @ Anormalii 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : As propunere inlocuirea butonului de HIDE cu un buton de DELETE . 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Cred ca ar fi mai utila stergerea unui topic decat  ascunderea lui  . Cine doreste sa revina asupra unui topic are posibilitatea de a folosi MOVE TO TRASH acel topic . Poate as ar mai usura si "solicitarile asupra forumui" si cred ca vizual , mai ales pt moderatori / manageri server ar da mult mai bine . Nu este o propunere care schimba multe , insa eu as vedea-o utila. Cred ca cel mai bine este ca permisiunile sa fie acordate doar celor care detin Manager Server , accesul fiind doar pt categoria serverului respectiv . 

 Multumesc anticipat! 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibilitatea de a sterge un topic o au doar administratorii si fondatorii. Aceasta optiune va este restrictionata din ACP pentru a evita situatii neplacute, certuri, etc in care lumea sterge aiurea topicuri. 

Tot ce se vrea sters se poate muta la arhiva sau se poate da hide cum un motiv aferent. ( respectiv edit ) 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu aș fi de acord cu acestă propunere doar cu condiția ca acces pe categorie de a putea șterge să primească numai cel care este deținător principal, adică pe numele căruia este serverul.  Dacă vor primii toți vor exista certuri, etc. Așa cel care dețin face ce vrea cu categoria și serverul lui.

Să vedem ce zice un fondator @Ares@X-Tream@Pomarleanu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu ajuta nici nu încurca deoarece e doar pe categorie privată și poate face ce vrea … dar eu tot sunt de părere ca atât timp cât se poate muta topicul la arhiva in căzut in care nu mai e de folos nu-i văd rostul accesului de al putea șterge . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Mădălin. said:

Eu aș fi de acord cu acestă propunere doar cu condiția ca acces pe categorie de a putea șterge să primească numai cel care este deținător principal, adică pe numele căruia este serverul.  Dacă vor primii toți vor exista certuri, etc. Așa cel care dețin face ce vrea cu categoria și serverul lui.

Să vedem ce zice un fondator @Ares@X-Tream@Pomarleanu

Asta zic si eu! Aici PRO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt împotriva acestui lucru deoarece nu văd un motiv destul de credibil pentru a oferii un astfel de acces altor persoane decât Fondatorilor / Administratorilor. Putem însă să găsim o cale de mijloc, în loc să ascunzi un topic, acesta să fie mutat automat în arhiva generală a comunității ( lucru posibil ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
2 hours ago, Mădălin. said:

Eu aș fi de acord cu acestă propunere doar cu condiția ca acces pe categorie de a putea șterge să primească numai cel care este deținător principal, adică pe numele căruia este serverul.  Dacă vor primii toți vor exista certuri, etc. Așa cel care dețin face ce vrea cu categoria și serverul lui.

 

ASta e si ideea mea   .. optiunea sa fie disponibila doar pentru MANAGER FORUM de pe sectiunea respectiva ... fara a da dreptul moderatorilor  sa stearga subiecte. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Eu sunt contra, nu vad rostul in primul rand. In al doilea rand, vizual nu incurca pe nimeni.. ba chiar ajuta sa vedem ce s-a intamplat in anumite topicuri (motivul ascunderii, etc) si-n al treilea rand, in urma vreunei certuri sunt sigura ca multi ar sterge topicurile  sau anumite posturi cand nu le convine ceva si nu e ok. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Eu as fi de accord doar Fondatorii Principali sa aibe acces la DELETE

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO: Daca stergi un anumit topic va aparea in Moderator ACP > Deleted Content , si/sau se sterge automat in 30 de zile 

Propunerea este buna dar trebuiau adaugate mai multe aspecte 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Salutare, la următoarea ședință cu staff-ul care va urma zilele acestea voi pune în discuție această propunere și voi revenii cu un anunț.

Pănâ atunci închid topicul !

Îți mulțumim de propunere !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate