Sari la conținut

[Interviu] ๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ Manager TS


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Interviu.png

Bună Seara ! Astăzi o avem ca invitată pe  ๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ:

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Buna Seara ! Si, Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea de a te cunoaște mai bine, atât eu cât și colegii tăi
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Buna, multumesc de invitatie

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Spune-ne și nouă, care este numele tau, câti ani ai si de unde esti?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Ma numesc Alexandra, am 28 de ani si locuiesc in Suedia

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci  pe viitor?

EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Sunt profesoara, lucrez la o scoala pe clasele 1-9 (momentan in medical) deci am si eu contract cu leaguecs ) . Pe viitor mi-ar placea sa lucrez cu gatitul si prajituritul (unul din hobby-urile mele).

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cand erai mică, ce doreai să devii?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Arhitect, Bineinteles.. chestia asta se schimba o data pe saptamana ) Dar de cele mai multe ori reveneam la arhitect.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Mâncarea ta preferată, este?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Mancarea asiatica. In general fried rice cu pui in sos de cocos cu red curry

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lunga de timp?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Imi place zapada/gheata deci orice zona de genul. Canada, Polul Nord, Transiberia

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Ce jocuri îți făceau plăcere să le joci cand erai mică? (Jocurile copilariei)
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Sotron, v-ati'ascunselea, elastic, baba oarba si muuuuuulte alte jocuri pe care acum pe loc nu imi amintesc. Am avut norocul de o copilarie fara prea mult internetbehavior.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Unde te vezi, in 10 ani?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Cel mai probabil tot la catedra, imi place sa predau.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Descrie-te în câteva cuvinte
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Rea, vorbareata, seioasa, rea din nou, loiala, incoruptibila.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Motto-ul tău în viață, este?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Nu lasa pe maine ce poti face astazi. Spune mereu adevarul ca sa nu trebuiasca sa iti aduci aminte ce ai mintit si pe cine si de ce. Cine se trezeste de dimineata, departe ajunge si mai multe.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este frica ta?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Nu am multe frici in viata, doar de Dumnezeu

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?

EeMVKbz.png๖ۣۣۜ๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Cam orice, depinde de stare. In general nu imi plac filmele de groaza care nu au nici o noima si totul e o balta de sange si tot felul de chestii aiurea.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Filmul preferat?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Dirty Dancing! Vazut de "n" ori.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Cum decurge o zi din viata ta?
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Cu mic dejun incep toate. Munca, Somn. Acum nu toate zilele sunt la fel. Dar in mare parte.

 

Acum incepem cu cateva intrebari legate de forumul nostru LeagueCs

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: De ce ai ales comunitatea aceasta?

EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Am venit pe comunitate random doar ca jucator pe un server public. Intr-o zi avea X-tream nevoie de ajutor cu ceva chestii pe forum si nu avea cine sa il ajute asa ca i-am spus ca il ajut eu daca vrea, si uite asa am ajuns sa am contract )

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Ce parere ai despre administratia comunitatii?

EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Suntem uniti si ne ajutam intre noi cand este de ceva. Insa nu suntem perfecti, mai avem de lucrat la multe aspecte.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?

EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: X-tream, R2, SeMeGe, AdR, SCZ si multi altii care ar merita enuntati. Poti glumi cu ei dar si discuta chestii serioase.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?

EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Teeeeemaaaaaa forumului! Se lucreaza atm la ea. Referitor la ts3 ar fi iconitele.. suuunt multe care nu imi plac 

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Ce mesaj ai pentru membrii comunitatii Leauguecs?

EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Intrati pe ts3 Si nu mai iesiti pana nu ajungem pe locul 1 :))  Si haideti la mix si aduceti-va prietenii! D: :*

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la toate intrebările, Si mă bucur că ai acceptat invitatia mea la acest interviu
EeMVKbz.png๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ: Multumesc frumos si eu pentru invitatie!

 

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL - ๖ۣۣۜ☆ Rαïsἔ heℓℓ ヅ:


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un
 "Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Frumos interviu. Felicitari, doamna profesoara. Si, cu toate ca uneori ma enervezi ca vorbesti incontinuu, sa stii ca te apreciez si iti multumesc pentru tot ajutorul (chiar mi-ai fost alaturi mereu cand am avut nevoie de ajutor). Sunt bucuros sa te am pe LeagueCS :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate