Sari la conținut

olofmeister revine la gama FaZe


Busu Jr.

Postări Recomandate

olofmeister revine la gama FaZe

ISDk2jQq2HJThRgRwEQvGX.jpg?ixlib=java-2.

Russel „wistTwistzz⁠” Van Dulken a dezvăluit că echipa intenționează să-l folosească pe veteranul suedez „pe o bază mai permanentă”. Olof „⁠olofmeister⁠” Kajbjer a fost reintegrat ca jucător activ pentru FaZe, a dezvăluit coechipierul său Twistzz luni într-un interviu acordat Dot Dot. Tânărul de 29 de ani va participa la jocurile lui FaZe la finala de primăvară BLAST Premier și se așteaptă să-și păstreze locul pe linie pentru viitorul previzibil.

"Cred că este cea mai bună situație cu care am putea veni, deoarece avem unul dintre cei mai buni pânditori din joc încă dispuși să iasă de pe bancă", a spus Twistzz în interviu, dezvăluind că FaZe „creează lucruri noi și dacă nu a fost permanent, nu am fi creat lucruri noi „cu olofmeister, în care„ cred cu adevărat ”. olofmeister aterizează pe lista în locul lui Marcelo "⁠coldzera⁠" David, care a părăsit FaZe la începutul lunii iunie, după o cursă dezamăgitoare, care a văzut lista internațională atingând cel mai jos punct din clasamentul din istoria organizației lor. FaZe va spera că întoarcerea olofmeisterului, lăudată de Twistzz ca „fără îndoială, este cel mai deștept jucător cu care am jucat vreodată”, va revigora echipa înainte de pauza de vară și îi va vedea urcându-se în top 30 lumea.

 

Sursa:www.hltv.org

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate