Sari la conținut

Propunere Mr.Stick


Mr.Stick

Postări Recomandate

*Nick: Mr.Stick
*Sugestie: Sa adaugati/folositi cele de jos:

Propunere:

1.Detinatorii de servere sa se provoace intre ei cu playerii lor ( un fel de MIX intre servere ) , la ora X in ziua X pentru mai mult fun si mai multa implicare pe forum inafara de sectiunea lor , aici ajuta si TS si FORUMUL .

2.Giveaway Section

3. Deschiderea unui server de CACHE, singurul si unicul server cu acest mod de pe leaguecs. Spun asta, deoarece acest mod este foarte funny si pe fiecare comunitate unde am vazut asta imediat se popula, dar disparea serverul repede. Poate nu vi se  pare cine stie ce, dar nu doar odata am vazut sa se faca server-ul full + toti pe ts in maxim 5-10 minute cand incepe un joc intens. 

4.Adaugarea chat-ului unde sa poti scrie numai daca ai minim 100 de post-uri. Cine vorbeste prostii sau se cearta pe chat sa fie sanctionat.

5. Diferite concursuri pentru membrii comunitatii, chiar si pentru staff. Premiile raman la alegerea voastra.

6. Sa faceti o categorie numita YOUTUBE LEAGUECS. Aici toti membrii comunitatii isi pot pune canalele lor de youtube, videoclipuri si se pot ajuta intre ei. Este un plus si pentru ei daca fac asta, deoarece capata abonati, dar este un plus si pentru voi daca fac videoclipuri legate de comunitate.

7.Am vazut pe unele comunitati un sistem pentru aplica grad. Acolo membrii aplicau pentru grad si staff-ul lasa cate un vot si cate o parere. Trebuia doar sa apesi un simplu click si iti apareau intrebarile. Este mai usor pentru cei care aplica.

8.Adaugarea unui server de volleyball + un furienmix chiar si un zombie escape

9. Adaugare auto-topic close, unde se poate, nu toate categoriile vor beneficia de acest tool  (contorizat, e.g. la 14 zile dupa lipsa de activitate pe topic)

10. Adaugarea MINI-GAMES unde vor fi puse toate concursurile de pe forum (ajuta la aranjare)

11. Adaugarea urmatoarelor categorii/sub-categorii (la sectiunea gaming):

 

 

Quote

Categoria 1: Euro Truck Simulator 2

Sub-Forumuri:

-Camioane

-Remorci

-Mape

-Interioare

-Altele

Categoria 2: World Of Warcraft

Sub-Forumuri:

-Ghiduri PVE/PVP

-Lore

-Addons

-Discutii Libere

Categoria 3: Fortnite

Sub-Forumuri: 

-Tutoriale

-Hacking

-Battle Royal

-Save The World

Categoria 5:  GTA San Andreas

-Sub-Forumuri: 

-Tutoriale

-GameModes

-Resurse

-Filescripts

-Videoclipuri

-Diverse

*Detalii: Nu cred ca mai este nevoie de detalii.
*Cu ce ar ajuta comunitatea?: Aranjare, playeri in plus si multe alte beneficii.
*Alte informatii: Nu sunt toate facute de mine, dar o sa aduca un plus comunitatii.Daca o sa-mi mai amintesc cate ceva o sa mai fac astfel de topic-uri.  

@X-Tream Daca o sa ai nevoie de mine, ma gasesti aici. Am venit alaturi de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Merci de sugestii. Desigur ca am nevoie de tine, insa depinde si de timpul pe care-l poti aloca zilnic. Adica, avem nevoie de oameni activi si implicati. Daca crezi ca ai timp sa ajuti comunitatea, da-mi pm (E mult mai usor sa vb prin pm), sau da-mi mesaj pe facebook. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate