Sari la conținut

[Interviu] Mădălin - Administrator LeagueCs


MAVERIK.

Postări Recomandate

WIIP444.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @Mădălin.

 

YYssOdG.png @MAVERIK.Salut Madalin ! Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu

MBEjrSI.png @Mădălin.Salutare, mulțumesc de invitație.

YYssOdG.png @MAVERIK.Pentru inceput am sa-ti adresez cateva intrebari personale.

YYssOdG.png @MAVERIK.Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Mă numesc Lupașcu Mădălin, am vârsta de 21 ani și locuiesc în Constanța

YYssOdG.png @MAVERIK.Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Nu am, sunt singur singurel.

YYssOdG.png @MAVERIK.Ce gen de muzica asculti ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Înafară de rock și populară, orice.

YYssOdG.png @MAVERIK.Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

MBEjrSI.png @Mădălin.Doar ascultând-o.

YYssOdG.png @MAVERIK.Ai o melodie ,,preferata”? Daca da,ne-o poti spune si noua?

MBEjrSI.png @Mădălin.Sincer nu am, îmi place să am un playlist foarte mare de melodii preferate.

YYssOdG.png @MAVERIK.Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Momentan nu am descoperit nimic =))))

YYssOdG.png @MAVERIK.Care este mancarea ta preferata?

MBEjrSI.png @Mădălin.Tochitură e veața mea

YYssOdG.png @MAVERIK.Cand erai mic, ce doreai sa devii?

MBEjrSI.png @Mădălin.Cadru militar 

YYssOdG.png @MAVERIK.Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

MBEjrSI.png @Mădălin.: Fotbal, v-ati ascunselea, tara tara vrem ostas

YYssOdG.png @MAVERIK.Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Am avut când eram mic. Colecționam jetoane din pungile de Lay's.

YYssOdG.png @MAVERIK.Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles !

MBEjrSI.png @Mădălin.Au fost foarte multe, nu prea am fost cuminte dacă aș sta să le scriu pe toate v-ar lua somnul pe toți dar totuși zic una pe scurt mă jucam cu focul prin boscheți și am dat foc la toată parcela de lânga stadion.

YYssOdG.png @MAVERIK.Care este frica ta?

MBEjrSI.png @Mădălin.: Eșecul

YYssOdG.png @MAVERIK.Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

MBEjrSI.png @Mădălin.O relație este bazată pe încredere, comunicare, sinceritate și multă iubire.

YYssOdG.png @MAVERIK.Esti un fan al stilului de viata sanatos ? 

MBEjrSI.png @Mădălin.Sincer da, chiar dacă în ultimul timp nu prea am ținut la dieta și etc, dar sunt.

YYssOdG.png @MAVERIK.Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Manager la o pizzerie pentru câteva luni până voi fi admins la Școala militară

YYssOdG.png @MAVERIK.Care sunt defectele & calitatile tale ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Defecte: Încăpățânat, mă aprind repede.

MBEjrSI.png @Mădălin.Calități: Implicat, de treabă, glumeț, sunt multe calități :)))))

YYssOdG.png @MAVERIK.Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?

MBEjrSI.png @Mădălin.Dețin un Golf 5 și un Golf 6. Pe viitor aș vrea un VW Touareg sau Volvo XC90

YYssOdG.png @MAVERIK.Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

MBEjrSI.png @Mădălin.https://imgur.com/a/Z6ahv5E         https://imgur.com/a/c8IGxXI

YYssOdG.png @MAVERIK.Unde te vezi in urmatorii ani ?

MBEjrSI.png @Mădălin.În armată, o familie frumoasă și o nevastă desigur.

YYssOdG.png @MAVERIK.Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ? 

MBEjrSI.png @Mădălin.Ador să călatoresc aș vrea să văd toată lumea.

YYssOdG.png @MAVERIK.Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

YYssOdG.png @MAVERIK.Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Nu mi-a trecut niciodată prin cap că voi ajunge aici și pot zice că din prima zi oamenii de aici mi-au făcut o impresie peste așteptări. Îmi place că este organizare, se pune accent pe calitate nu pe cantitate.

YYssOdG.png @MAVERIK.Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Organizarea și oamenii

YYssOdG.png @MAVERIK.Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Staff-ul este unul matur, bine pus la punct și comunitatea evoluează spre bine și-mi doresc să pun si eu o cărămidă în ascensiunea ei.

YYssOdG.png @MAVERIK.Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Momentan nimic.

YYssOdG.png @MAVERIK.Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ? 

MBEjrSI.png @Mădălin.: @xxhevvoxx♔ , @Santiago , @Ares + mulți alți cu toată lumea mă înțeleg bine și sunt niște oameni de nota 10000

YYssOdG.png @MAVERIK.Ce te-a facut sa ii alegi pe acestia?

MBEjrSI.png @Mădălin.Cu ei mă cunosc de ceva timp 

YYssOdG.png @MAVERIK.Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

MBEjrSI.png @Mădălin.Când sunt mulți LEAGUECS crește ! Fiți alături de comunitate și nu veți regreta.

YYssOdG.png @MAVERIK.Multumesc pentru atentia acordata si o seara placuta!

MBEjrSI.png @Mădălin.Mulțumesc și eu, mi-a plăcut interviul frumos structurat. Seară faină.

 

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @Mădălin.

 

 

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "
Like"

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate