Sari la conținut

[Portofoliu] - The Guardian


The Guardian

Postări Recomandate

XQUni0k.pngxxdHkF9KN.pngxxHI7q6vl.png

Daca ma ajutati cu o parere 😅

Creatii pentru userii LCS (au fost postate la cadouri/cereri urmatoarele avatare)

SqPgLbL.gifxxXcVa7YF.gifxxCKZZqmg.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O4Ap5es.gifxxujqFNRX.gifxx8cPZ26i.pngxxYIfSAIw.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kpv50of.gifxxkuBQkUq.gif

Editat de xxhevvoxx♔
  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

XHu965h.pngxxcuQPvnZ.png
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IzZ7Ml9.pngxx8xwEaoT.pngxxQtn9nop.png
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a85LfaY.pngxxrrCsnBx.png
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
fQrutlB.png - De asta sunt putin dezamagit

Editat de The Guardian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva nou
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
djDPAGw.pngxxMtEQGDS.pngxxGgapI0r.pngxxHVdakvl.pngxxtn9SHUZ.pngxxkiYOpX7.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bcgO6L2.pngxxsHPZJ2X.pngxxf1y18st.pngxx5JjDkAk.pngxx2LiHs6v.pngxxuhepSKu.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
l3rFo8B.pngxxqlMmiQl.pngxxB3UFq5G.pngxxvSmgpur.pngxxQuJ4RJb.pngxxvCyIgTc.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Editat de The Guardian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, The Guardian a spus:

Ceva nou
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
djDPAGw.pngxxMtEQGDS.pngxxGgapI0r.pngxxHVdakvl.pngxxtn9SHUZ.pngxxkiYOpX7.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bcgO6L2.pngxxsHPZJ2X.pngxxf1y18st.pngxx5JjDkAk.pngxx2LiHs6v.pngxxuhepSKu.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
l3rFo8B.pngxxqlMmiQl.pngxxB3UFq5G.pngxxvSmgpur.pngxxQuJ4RJb.pngxxvCyIgTc.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Foarte misto blurul, presupun ca volosesti si curves pe el, uneori incearca sa l dai un pic mai mic fiinda unele sunt foarte intunecoase, oricum foarte frumos.

Asezoneaaza blurul ala si cu niste text si efecte si gata esti maestru pe avatare :). Succes in continuare, o duci bine.

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, lyfe a spus:

Foarte misto blurul, presupun ca volosesti si curves pe el, uneori incearca sa l dai un pic mai mic fiinda unele sunt foarte intunecoase, oricum foarte frumos.

Asezoneaaza blurul ala si cu niste text si efecte si gata esti maestru pe avatare :). Succes in continuare, o duci bine.

Am sa incerc sa modific ce ai mentionat in reply.
La text putin mai greu am sa incerc sa vad ce imi iese, in urmatorul reply :D 
Multumesc pentru sfat !

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

Încearcă un alt blur.. blurul actual este una foarte închisă și nu dă bine deloc color filul ala rosu..

Presupun că este un blur care îl aplici din actions fiindca este la fel pe fiecare poză. Încearcă să-ți faci un blur de la 0. Ce merge la o poză nu înseamnă că merge si pe toate avatarele.

Textul principal ar trebuii mereu sa iasă din evidența față de textul secundar dar ce am observat ție îți place să aibă aceasi culoare cu fundalul.. 

Ar mai trebuii să pui sharpen pe avatare ca toate sunt extra blurate si efectul ala de 3D nu merge la fiecare poza..

La text ai de lucrat încă mult.. caută pe net Text styles daca nu te descurci singur din setări.

Nu îți zic din răutate, crede-mă ci tocmai dimpotrivă. 

Mereu trebuie să încerci ceva nou să îți depășești limitele.

Concentrează-te să fii mai bun după fiecare lucrare. Dacă ai învățat deja o chestie , du-te și învață altceva nu rămâne la aceași pas fiindca deja l-ai învățat si nu are niciun rost să faci mereu aceasi lucru de zeci de ori.

 

Mult succes îți doresc! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, redruM a spus:

Încearcă un alt blur.. blurul actual este una foarte închisă și nu dă bine deloc color filul ala rosu..

Presupun că este un blur care îl aplici din actions fiindca este la fel pe fiecare poză. Încearcă să-ți faci un blur de la 0. Ce merge la o poză nu înseamnă că merge si pe toate avatarele.

Textul principal ar trebuii mereu sa iasă din evidența față de textul secundar dar ce am observat ție îți place să aibă aceasi culoare cu fundalul.. 

Ar mai trebuii să pui sharpen pe avatare ca toate sunt extra blurate si efectul ala de 3D nu merge la fiecare poza..

La text ai de lucrat încă mult.. caută pe net Text styles daca nu te descurci singur din setări.

Nu îți zic din răutate, crede-mă ci tocmai dimpotrivă. 

Mereu trebuie să încerci ceva nou să îți depășești limitele.

Concentrează-te să fii mai bun după fiecare lucrare. Dacă ai învățat deja o chestie , du-te și învață altceva nu rămâne la aceași pas fiindca deja l-ai învățat si nu are niciun rost să faci mereu aceasi lucru de zeci de ori.

 

Mult succes îți doresc! 

Multumesc pentru sfaturi,
da la text am de lucrat, la actiuni folosesc una singura momentan, am sa incerc sa imi fac un blur de la 0, am putine defecte la photoshop ))) am sa ma reglez :D 

Am sa ma uit la tutoriale pentru text si alte chestii ca sa "evoluez" pe categoria photoshop.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yeVSO5E.pngxxS20wX1V.pngxxNk2pgq5.pngxxbWZjzd8.png
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jiOAnOb.pngxxKDIhpl2.pngxxFHoUegd.pngxxo8Q0eJL.pngxxyHv626i.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vm7jqM9.png
------------------------------------------------------------------------
MAhw469.png
------------------------------------------------------------------------
382cKLv.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate