Sari la conținut

[Interviu] Sedan - Utilizator LeagueCs


MAVERIK.

Postări Recomandate

34f1Tsp.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @EqSedan 

 

DdWofoE.png @MAVERIK.Seara Buna Sedan ! Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu

kOTBBEb.png @EqSedanSeara faina la baietii !

DdWofoE.png @MAVERIK.Pentru inceput am sa-ti adresez cateva intrebari personale.

DdWofoE.png @MAVERIK.Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

kOTBBEb.png @EqSedanConstantin Iulian Ionut , am 22 de ani si sunt din Targu-Jiu 

DdWofoE.png @MAVERIK.Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

kOTBBEb.png @EqSedanAm 2 frati mai mici si 2 mai mari si ma inteleg perfect cu toti 

DdWofoE.png @MAVERIK.: Ce gen de muzica asculti ?

kOTBBEb.png @EqSedanToate felurile , nu am un gen anume !

DdWofoE.png @MAVERIK.Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

kOTBBEb.png @EqSedanImi place sa ascult muzica fiindca ma calmeaza de multe ori .. mai ales cand ies singur la o tura cu masina , noaptea de fel  .. in general doar fredonez 

DdWofoE.png @MAVERIK.Ai o melodie ,,preferata”? Daca da,ne-o poti spune si noua?

kOTBBEb.png @EqSedanDa ,  https://www.youtube.com/watch?v=nSf3pBIX2RU  .. ma motiveaza mereu .. o ascult destul de des de ceva ani !

DdWofoE.png @MAVERIK.Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

kOTBBEb.png @EqSedanNu stiu daca se poate zice talent .. dar am facut multi ani lupte libere si cu toate ca am zis sa pun stop din cand in cand mai merg la antrenamente fiindca iubesc acest sport !

DdWofoE.png @MAVERIK.Care este mancarea ta preferata?

kOTBBEb.png @EqSedanIubesc pastele .

DdWofoE.png @MAVERIK.Cand erai mic, ce doreai sa devii?

kOTBBEb.png @EqSedanMereu am dorit sa fiu ceva legat de interventii in general TMG GUARD si recent m am inscris la ei pentru cursuri , pana in vara vreau sa ajung acolo !

DdWofoE.png @MAVERIK.Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

kOTBBEb.png @EqSedanCapra , lapte gros , etc

DdWofoE.png @MAVERIK.Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

kOTBBEb.png @EqSedanSingura colectie pe care o am este legata de lupte , diplome , trofee etc

DdWofoE.png @MAVERIK.: Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles !

kOTBBEb.png @EqSedanAm spart tabla in clasa 1 .. am aruncat verigheta dirigintelui in clasa a 8 a pe geam , am fumat in cancelarie cu profesorii in alta clasa exact langa sunt multe :)))

DdWofoE.png @MAVERIK.Care este frica ta?

kOTBBEb.png @EqSedanIn general nu am frica de nimic .. singura frica este fata de Barbosu*

DdWofoE.png @MAVERIK.Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

kOTBBEb.png @EqSedanRelatia perfecta este cea pe care o am .. o aduc la disperare uneori fiindca avand in vedere ca am 22 de ani ... de multe ori sunt un copil .. o iubesc enorm ca ma suporta .. Sa fie intelegere , iubire si incredere !

DdWofoE.png @MAVERIK.Esti un fan al stilului de viata sanatos ?

kOTBBEb.png @EqSedanDa , iubesc sala

DdWofoE.png @MAVERIK.Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?

kOTBBEb.png @EqSedanLucrez la un Omv . dar pe viitor vreau sa aplic la TMG cum am spus si mai sus

DdWofoE.png @MAVERIK.Care sunt defectele & calitatile tale ?

kOTBBEb.png @EqSedanSingurul defect pe care chiar il consider defect este ca ma aprind foarte repede din orice , nu stau asa bine cu nervii , Calitati nu am .. prefer sa nu imi dau tag uri singur , sunt baiat fain daca ajungi sa ma cunosti !

DdWofoE.png @MAVERIK.Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?

kOTBBEb.png @EqSedanDa , am un e60 si mai recent am luat si un e36 pe care inca il tin la tara fiindca este de munca la el , Prin ajutorul Barbosului* masina pe care o doresc este un e92 , pe viitor !

DdWofoE.png @MAVERIK.Cum decurce o zi din viata ta ?

kOTBBEb.png @EqSedanDe cand sunt in concediu .. este monotona ..  mai toate zilele sunt la fel , incerc sa fac cate ceva nou in fiecare zi !

DdWofoE.png @MAVERIK.Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

kOTBBEb.png @EqSedanhttps://imgur.com/a/J2SRjaj

DdWofoE.png @MAVERIK.Unde te vezi in urmatorii ani ?

kOTBBEb.png @EqSedanAm ajuns de la o varsta frageda in mare parte unde am vrut .. In urmatorii ani vreau doar sanatate 

DdWofoE.png @MAVERIK.Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ?

kOTBBEb.png @EqSedanIubesc sa calatoresc , am calatorit pana acum in 3 sferturi de Europa

DdWofoE.png @MAVERIK.Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

DdWofoE.png @MAVERIK.Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

kOTBBEb.png @EqSedanAm vazut un post acum mult timp pe un grup si am zis sa intru cu niste prieteni sa ne distram intr o noapte .. iar eu am ramas

DdWofoE.png @MAVERIK.Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

kOTBBEb.png @EqSedanAm avut impresia la inceput ca sunt multi aroganti dar in timp am observat ca a fost doar o iluzie si chiar sunt oameni faini .. lucrurile le vad din ce in ce mai bune 

DdWofoE.png @MAVERIK.Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

kOTBBEb.png @EqSedanSincer nu vreau sa schimb nimic .. din punctul meu de vedere toata lumea din staff isi face particica lui de treaba si este totul ok !

DdWofoE.png @MAVERIK.Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ?

kOTBBEb.png @EqSedanOu da , @Santiago , @Shadows Adi , @jEko @ LCS , @zaky care mi a fost alaturi unele nopti cand chiar aveam nevoie , @Andreew  , @Kama , @s.ᴄᴏᴊᴏ  , @SUBICA  , @DuH™  , @JusT_A_RabbiT , @S7R1K3 si sunt N PERSOANE .. NU LE POT BAGA PE TOATE !

DdWofoE.png @MAVERIK.Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

kOTBBEb.png @EqSedan"Fiecare cu particica lui" asa o sa ajungem acolo sus unde meritam ! , Va pup si va iubesc 

DdWofoE.png @MAVERIK.Multumesc pentru atentia acordata si o seara placuta!

kOTBBEb.png @EqSedanO seara placuta !

kOTBBEb.png @EqSedanCu drag !

 

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @EqSedan

 

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate