Sari la conținut

[Interviu] Princess - Domnișoară LEAGUECS


cosm1n.

Postări Recomandate

image.png

 Buna  , iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea !

 

hIiE3b1.png @cosmin r. ->Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

  • 8fanOZc.png@Princess-> Bună, ma numesc Stângă Maria și am aproape 20 de ani ..locuiesc in Fetești

hIiE3b1.png @cosmin r. -> Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Da, un frate. Mă înțeleg super bine ..suntem destul de apropiați

hIiE3b1.png @cosmin r. ->Ce studii ai si unde lucrezi în prezent?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Studiez la Postliceală Sanitară, momentan nu lucrez insa in viitorul apropiat aș vrea lucrul ăsta.

hIiE3b1.png @cosmin r. ->Ce gen de muzica asculti ?

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

  • 8fanOZc.png @Princess -> O apreciez..însă îmi place și să cânt deoarece am făcut si cateva cursuri de canto 

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Make up-ul ar fi talentul ..

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Descrie-te in câteva cuvinte

  • 8fanOZc.png@Princess -> Sunt o persoană destul de timidă, sensibilă insă sunt foarte prietenoasa.

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

  • 8fanOZc.png@Princess -> Cele pe care le puteam juca afară, uram să stau în casă... de exemplu Ascunsa și multe altele.

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles ! 

  • 8fanOZc.png@Princess -> Oh.. sunt multe... Înainte locuiam in București si locuiam la etaj 10 si imi placea sa sun mereu la soneria oamenilor si sa fug) sau să dau muzica foarte tare si sa i deranjez pe cei de jos

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Care a fost ultimul film pe care l-ai vazut si te-a lasat cu gura cascata?

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Relatia perfectă pentru mine ...păi partenerul să fie grijuliu cu mine si să mi ofere atentie doar mie, să fie sincer si să nu mi ascundă ceva anume. comunicarea pe primul loc 

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Esti o fana al stilului de viata sanatos ? 

  • 8fanOZc.png@Princess -> Fană nu sunt dar imi place sa am uneori un stil de viata mai sanatos .

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Care sunt defectele & calitatile tale ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Mhm, defect ar fi timiditatea in primul rand dar si sensibiliate.. dar cred ca cel mai mult ar fi punerea la suflet.  Calitati: Prietenoasa, de incredere si foarte grijulie.

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Nu detin inca un vehicul personal. Masina pe care as vrea s o conduc pe viitor este Golf

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Cum decurce o zi din viata ta ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Toate zilele sunt cam la fel... trezit mancat... scoala.. dormit si foarte rar activitatile pe are le frecventez ca un hobby

hIiE3b1.png@cosmin r. -> Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

hIiE3b1.png@cosmin r. -> Ce preferi Bere/vin/whisky/suc sau apa?

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Intrebare de distractie. Ce ai face daca ai fi "peste" pentru o zi?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Uauu) Mhm, nu stiu nu m am gandit niciodata la asta. cred ca as profita sa merg prin toate tarile pe baza banilor altora)


hIiE3b1.png@cosmin r. ->Intrebare de distractie. Daca ai fi DJ la o petrecere de manelisti, care ar fi prima melodie pe care ai pune-o?

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Ti-a placut vreodata de iubita celui mai bun prieten ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Niciodata nu mi as crea sentimente pentru cineva care este luat, ci as crea doar o siimpla prietenia, nimic mai mult


hIiE3b1.png@cosmin r. ->Daca ai putea da afara fondatorii , cu cine ai ramane ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> N as alege sa dau afara pe nimeni, toti sunt bine veniti.

hIiE3b1.png@cosmin r. -> Esti mandra de tine pentru tot ce ai facut pana acum ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Da si stiu ca pot mai mult de atat si o sa demonstrez asta.

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Cum a inceput pasiunea ta pentru administrare/moderare forum/server?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Sunt in domeniul de adminat de multa vreme, activitatea mea nu consta doar in prinderea codatiilor ci si de a mentine un mediu placut pentru socializare nu doar pentru a te juca. Petrec cam 10-12 ore pe zi atat pe forum/ts cat si pe sv si am ales sa ajut si serverul prin activitate, in domeniul de Adminat am fost recomandata de niste oameni minunati si le multumesc.

hIiE3b1.png@cosmin r. -> Ce inseamna pentru tine un prieten adevarat?

  • 8fanOZc.png @Princess -> Un prieten adevarat pentru mine inseamna sa nu ma lase cand treburile devin grele. sa incercam sa le rezolvam. Sa fie sincer si sa nu plece si sa ma povesteasca urat. O da.. si sa aiba respect fata de mine


hIiE3b1.pngAcum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

 

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

  • 8fanOZc.png@Princess ->Din punctul meu de vedere, Comunitatea LEAGUECS pot spune ca este cea mai bine ingrijita si administrata. Nimeni nu te judeca pentru ceea esti sau ce faci. Sunt oameni de nota 10 si aveti respectul meu.


hIiE3b1.png@cosmin r. ->Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Oameni maturi si bine organizati, din prima zi m am simtit ca intr o familie. Lucrurile evolueaza super bine pe zi ce trece

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Nu cred ca as schimba nimic sau adauga, este totul organizat cum ar trebui sa arate un forum.

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ? 

  • 8fanOZc.png@Princess -> Nu pot spune ca sunt prieteni sau cunostinte. ii pot numi deja familie si toti sunt in aceasta familie

hIiE3b1.png@cosmin r. ->Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

  • 8fanOZc.png@Princess -> Cea mai minunata Comunitate, de nota 10, cu proiecte foarte bine organizate atat pe servere cat si pe forum


hIiE3b1.png@cosmin r. -> Multumesc pentru timpul acordat si pentru raspunsurile tale sincere la intrebari ! Zi faina.

8fanOZc.png @Princess-> Si eu iti multumesc. O zi buna 

                                                  Acesta a fost interviul hIiE3b1.png@cosmin r. -> 8fanOZc.png@Princess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate