Sari la conținut

[Interviu] Zaky - Deținător GO.LEAGUECS.RO


MAVERIK.

Postări Recomandate

VnwjPkC.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @zaky

 

eZHMdrB.png @MAVERIK.: Salut Zaky , Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu


moGZlJz.png @zaky: Salut !


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Pentru inceput am sa-ti adresez cateva intrebari personale.


moGZlJz.png @zaky: Ok.


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?


moGZlJz.png @zaky: Ma numesc Gavriluta Cosmin,22 de ani ,locuiesc in Botosani


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?


moGZlJz.png @zaky: Da am 3 surori si ma inteleg cu ele foarte bine :)


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ce gen de muzica asculti ?


moGZlJz.png @zaky: Orice

 

eZHMdrB.png @MAVERIK.: Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?


moGZlJz.png @zaky: Muzica pentru mine este mai mult decat o apreciere este scaparea me din lumea cu probleme ,este ca o zi de spa


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ai o ,,melodie preferata” ? Daca da ne-o poti spune si noua?


moGZlJz.png @zaky: Da am o melodie preferata


moGZlJz.png @zaky:


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?


moGZlJz.png @zaky: Da am ,de a enerva lumea


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Cand erai mic, ce doreai sa devii?


moGZlJz.png @zaky: Pff,mi-am dorit sa fiu politist si dupa ceva timp pilot de curse


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)


moGZlJz.png @zaky: Prinsea ,hoti si bardisti si mai sunt multe altele


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?


moGZlJz.png @zaky: Da am o colectie de manechine (stock epuizat)


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles !


moGZlJz.png @zaky: Cea mai mare nazbatie am luat Dacia lui bunicu si am intrat cu ea in copac


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Care este frica ta?


moGZlJz.png @zaky: De moarte


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?


moGZlJz.png @zaky: SF pentru ca au multa actiune in ele


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Cum ai vedea tu relatia perfecta ?


moGZlJz.png @zaky: Relatia perfecta nu exista ,este ca un mit ,dar daca ar exista dupa mine ar trebui sa fie bazata pe incredere sa nu lase numai baiatul sau fata de la ei si sa fie o egalitate totala


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Esti un fan al stilului de viata sanatos ?


moGZlJz.png @zaky: NUUUU sunt alcolist de profesie


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?


moGZlJz.png @zaky: Momentat sunt Patronul unui bar si al unui magazin


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Care sunt defectele & calitatile tale ?


moGZlJz.png @zaky: Defecte ma atasez repede si nu am rabdare sunt impulsiv ,calitati tin la caterinca .


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?


moGZlJz.png @zaky: Da detin un Touran dar imi doresc sa il schimb cu un BMW seria 5 din 2017


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Cum decurce o zi din viata ta ?


moGZlJz.png @zaky: Ma trezesc merg la magazin si dupa la bar sa fac inventarul si dupa acasa .


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?


moGZlJz.png @zakyDgVhzbs.jpg


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Unde te vezi in urmatorii ani ?


moGZlJz.png @zaky: Cu o familie si sper sa mearga treba cu gestiunile si sunt asigurat in rest nu imi imaginez asa multe


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ?


moGZlJz.png @zaky: Da imi place ,as vrea sa merg in Franta in Paris


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !


moGZlJz.png @zaky: Ok


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?


moGZlJz.png @zaky: Comunitate este ok dar cel care se ocupa de asistenta lasa multe de dorit si nu este in stare sa spuna motivul unui rmv ,vorbesc despre  inculpatul @nashu care nu ia in calcul termenul de contra din partea a 4-6 fosti colegi din asistenta si daca il intrebi de ce mai are rost sa mai comentezi cu pro sau contra vine cu raspunsul toata lumea are o sansa!!


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?


moGZlJz.png @zaky: @Shadows Adi el este motivul venirii pe aceasta comunitate


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?


moGZlJz.png @zaky: Prima impresie a fost ca este o comunitate de oameni seriosi pana cand am dat de @xxhevvoxx♔ care este o panarama de om si doresc sa fie mentionat si sa nu uite de Țuți!!


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ce ai schimba sau adauga pe forum?


moGZlJz.png @zaky: Nu am treaba cu forumul ,eu ma tin de sectiunea mea si atat in rest sa faca ce vor


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ?


moGZlJz.png @zaky: @Shadows Adi@xxhevvoxx♔ , @Santiago , @Kama etc


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Ce te-a facut sa ii alegi pe acestia?


moGZlJz.png @zaky: Ei sunt cei care mi-au oferit ce-a mai mare incredere de pe toata comunitatea


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?


moGZlJz.png @zaky: Spor la joc si va asteptam pe GO.LEAGUECS.RO ❤️


eZHMdrB.png @MAVERIK.: Multumesc pentru atentia acordata si o seara placuta in continuare!


moGZlJz.png @zaky: 😘

 

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @zaky

 

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate