Sari la conținut

[ Interviu ] Kama - Utilizator LEAGUECS


MAVERIK.

Postări Recomandate

KCmQciv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @Kama

@MAVERIK.uNB4h2H.png : Seara Buna Kama , Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu
@Kama1Bwf9WJ.png : Salut!
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Ma numesc Raul, am 19 ani si sunt din Hunedoara!
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Mai am inca un frate si o surioara de 12 ani cu sindromul Down. Ma inteleg super bine cu amandoi<3
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ce gen de muzica asculti ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Orice gen de muzica. Atata timp cat suna bine :) Dar in mare parte remixuri.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?
@Kama1Bwf9WJ.png : O si apreciezi si imi place si sa cant.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Da chair am.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ne poti spune care este acela?
@Kama1Bwf9WJ.png : Sunt un foarte bun ascultator si un si mai bun sfatuitor. Imi place foarte mult sa socializez cu diferite perosoane iar in cazul in care au o problema, fie ca ma inteleg mai bine sau mai rau cu ele, sunt fericit sa ajut cu un sfat sau doua! Eu pe viitor as vrea ca mai multi sa vina sa vorbeasca cu mine despre problemele lor si sa ii ajut sa caute o solutie pentru a le rezolva.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Cand erai mic, ce doreai sa devii?
@Kama1Bwf9WJ.png : Soldat :))
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)
@Kama1Bwf9WJ.png : Cs 1.6 clar, gta san andreas, fifa....etc
@Kama1Bwf9WJ.png : Si in real life imi placea sa ma joc cunoscutu-l pac-pac :)) fotbal si elasticul cu fetele ❤️
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Nu am avut niciodata o colectie din pacate din cauza ca nu am avut aceasta pasiune la timpul acela.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles !
@Kama1Bwf9WJ.png : Un vecin din blocul alaturat cand ne jucam fotbal ne uda cu o galeata mare de apa. La un moment dat ma enervasem si i-am spart geamul cu o piatra :))
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Care este frica ta?
@Kama1Bwf9WJ.png : Ca cei de langa mine sa sufere de depresie...Vreau sa le aduc tuturor un zambet pe fata ❤️
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?
@Kama1Bwf9WJ.png : Atata timp cat povestea din saptele filmului ma prinde nu conteaza genul.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Care este filmul/serialul tau preferat?
@Kama1Bwf9WJ.png : Trilogia mea preferata de filme este Lord of The Rings! Pana in prezent nu cred ca am vazut ceva sa poata bata aceasta trilogie<3
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Cum ai vedea tu relatia perfecta ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Eu ma bazez foarte mult pe sinceritate si incredere. La o fata tot timpul inainte ma uit la suflet si dupa la fizic. Imi place sa nu judec persoana dupa aparente doar daca mi se cere o parere.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Esti un fan al stilului de viata sanatos ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Putem sa zicem si asa dar nu in mare parte :)) nu duc un stil de viata foarte sanatos dar ma mentin bine.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Pe viitor doresc sa aplic pentru postul de subofiteri de la penetenciarul Aiud. P.S. Va astept cu drag acolo
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Care sunt defectele & calitatile tale ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Ca sa incep cu defectele: sunt momente destul de dese cand vorbesc foarte mult iar pe unii ii deranjeaza chestia asta. Evident pe langa asta mai sunt si cateva glume proaste dar mai rar. Ca si calitati: ma pot declara un prieten bun pentru aproape oricine si un bun ascultator, sfatuitor. Imi place sa le ofer persoanelor atentia de care au nevoie pentru ca eu cred si sustin ca fiecare dintre noi are nevoie de un sprijin in diferite momente indiferent de persoana.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Cum decurce o zi din viata ta ?
@Kama1Bwf9WJ.png : In momentul de fata cam asa: ma trezesc, ma spal pe fata, fac chestionare, intru pe teamspeak3 si pe server-ul De Go-remake unde sunt admin sa imi fac norma, ies pe afara, cand revin mai fac chestionare iar apoi la povesti cu baietii de pe ts.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Desigur
@Kama1Bwf9WJ.png : C8429UR.jpg
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Unde te vezi in urmatorii ani ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Eu inca sper sa gasesc o persoana cu care sa imi pot face planuri pe viitor si sa imi intemeiez o familie. Sunt un tip serios si nu prea imi plac aventurile datorita faptului ca pun mult suflet in tot cea ce fac.


@MAVERIK.uNB4h2H.png : Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !


@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Dintre toate comunitatile pe care le stiu leaguecs este cea mai buna. Administratia de foarte mare calitate
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ce te-a facut sa alegi comunitatea
LEAGUECS ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Persoanele atat de primitoare si atat de prietenoase. Bineinteles nu exista sa nu fie exceptii cu privire la aceasta dar in mare parte toti sunt prietenosi si primitori
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
@Kama1Bwf9WJ.png : Parerea mea este ca nu e bine sa iti faci o prima impresie datorita faptului ca dupa aceea ai niste asteptari. Acum dupa mai bine de un an de cand cunosc comunitatea pot spune ca lucrurile au evoluat nu foarte mult dar partea buna este ca e inspre bine.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ce ai schimba sau adauga pe forum ?
@Kama1Bwf9WJ.png : As dori sa se poata adauga o camera de confesiuni pentru sprijinul persoanelor. Un loc in care ne putem aduna mai multi si sa ne ajutam reciproc cu diferitele noastre probleme fara a avea frica sau rusinea de acestea. Sunt lucruri normale care se intampla in viata de zi cu zi iar problemele fac parte si ele.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Poti enumera cativa din "
prieteniii" tai de pe acest forum / ts ?
@Kama1Bwf9WJ.png : @Santiago , @zaky, @RajuNUN, @xBOBOx , @Krust , @MAVERIK., @Shadows Adi , @Andreew(boss de boss), @EqSedan (iubirea mea te pwp <3), @xxhevvoxx♔, @s.ᴄᴏᴊᴏ  si multi altii :))
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Ce te-a facut sa ii alegi pe acestia?
@Kama: Sunt persoanele cu care interactionez cel mai mult si cu care povestesc cu orele.
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii
LEAGUECS ?
@Kama1Bwf9WJ.png :
VA IUBESTE KAMA PE TOTI! Si va astept in cazul in care simtiti ca aveti o problema ce va apasa sa povestim pe un canal privat despre aceastea fara sa va fie frica. Secretul este un secret iar eu sunt dispus sa il pastrez pentru voi ❤️
@MAVERIK.uNB4h2H.png : Multumesc pentru atentia acordata si o seara placuta in continuare!
@Kama1Bwf9WJ.png : Seara placuta !

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @Kama

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate