Sari la conținut

[Interviu] Santiago - Moderator LEAGUECS


MAVERIK.

Postări Recomandate

Eh9xz0I.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @Santiago


@MAVERIK.: Ziua buna Santiago , Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu
@Santiago: Salut, bine te-am gasit si multumesc de invitatie
@MAVERIK.: Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?
@Santiago: Ma numesc Slosariuc Ionut, am 21 de ani si sunt din Suceava, dar pentru moment sunt in Olanda
@MAVERIK.: Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?
@Santiago: Suntem o familie destul de mare si complicata :)) Am 3 frati si 3 surori, dar tin legatura doar cu o sora si 2 frati
@Santiago: Deci relatiile nu sunt asa bune cu toti :)))
@MAVERIK.: Ce gen de muzica asculti ?
@Santiago: Sunt destul de basic, cu un strop de originalitate, ascult si hip-hop, si trap, si manele (casual) mai ascult si rock din cand in cand
@MAVERIK.: Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?
@Santiago: Imi place sa cant, dar nu cand e cineva prin preajma :))))
@MAVERIK.: Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?
@Santiago: Ma pricep destul de bine la dans, categoria c-walk, as putea spune ca e un talent
@MAVERIK.: Cand erai mic, ce doreai sa devii?
@Santiago: Niciodata nu am avut un punct fix spre viitor, sau un tel, aveam idoli, de exemplu voiam sa devin ca Tony Stark
@MAVERIK.: Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)
@Santiago: Capra noua, inghetata si de-a v-ati ascunselea
@MAVERIK.: Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?
@Santiago: Adidasi :))) pasiunea mea cea mai mare, am o colectie destul de frumoasa de Adidasi, si nu numai decat marimea mea :)))
@MAVERIK.: Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles !
@Santiago: Am spart geamul de la debaraua scolii si am intrat cu niste prieteni si am distrus aproape tot locul :))) Sau cand ieseam cu prietenii si ne prefaceam ca ne batem in strada si aproape ne aruncam in fata masinilor pana am dat de o masina de politie =)))))))
@MAVERIK.": Care este frica ta?
@Santiago: Inaltimile, dar doar inaltimile extrem de mari
@MAVERIK.: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?
@Santiago: Actiune/Sci-Fi, ma tin in suspans oarecum si imi place ideea de Sci-Fi, ceva ce nu vezi zilnic
@MAVERIK.: Cum ai vedea tu relatia perfecta ?
@Santiago: Incredere, prietenie, si respect reciproc + orice greseala sa repara

Behind the scenes : 


@MAVERIK.: tinder.leaguecs.ro :)))))))
@Santiago: =)))) mattrimoniale.leaguecs.ro


@MAVERIK.: Esti un fan al stilului de viata sanatos ?
@Santiago: Da, chiar de nu am un stil de viata tocmai perfect sanatos, dar tind spre el. Nu sunt omul sa aiba vicii prea mari, de exemplu nu consum alcool, nu fumez, singura problema a mea e cafeaua
@MAVERIK.: Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?
@Santiago: Deocamdata sunt un simplu muncitor, servesc patria Olandeza, dar imi doresc mult sa fac niste cursuri de Frizerie si Fitness
@MAVERIK.: Care sunt defectele & calitatile tale ?
@Santiago: Ca defect pot pune faptul ca sunt super delasator, si nu pot lua atitudine pentru ca nu ma lasa inima
@Santiago: Ca si calitate pot spune calmul pe care il detin
@Santiago: Imi pot pastra calmul in absolut orice situatie

Behind the scenes : 


@MAVERIK.: cea mai pasnica persoana pe care o stiu :))))
@Santiago: :))) adevarat


@MAVERIK.: Cum decurce o zi din viata ta ?
@Santiago: Monotonie. Fiind in strainatate, tot ce fac e munca, acasa, laptop, somn :))) mai ales de cand e si cu virusul, conditiile aici sunt stricte, nu prea sunt multe de facut
@MAVERIK.: urmatoarea intrebare e pentru gagici :)))
@MAVERIK.: Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?
@Santiago:
Vyb5G3i.jpg

XyXCalK.jpg
@Santiago: poftim :))
@MAVERIK.: Unde te vezi in urmatorii ani ?
@Santiago: Sper ca o sa fiu stabilit la casa mea, cu familia langa mine, e cea mai mare dorinta pe viitor


@MAVERIK.: Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !


@Santiago: Ascult xD
@MAVERIK.: Ce parere ai despre comunitatea
LEAGUECS & administratia acesteia ?
@Santiago: O parere super buna, e prima comunitate pe care am intrat vreodata, am legat multe prietenii, multe momente faine, alaturi de oameni faini, iar administratie e cat se poate de capabila, matura si cu capul pe umeri.
@Santiago: Daca ar fi sa acor do nota comunitatii as oferi un 10+
@MAVERIK.: Ce te-a facut sa alegi comunitatea
LEAGUECS ?
@Santiago: Pai voiam sa ma apuc de counter 1.6, fiind incepator, cautam server pe google, si am dat de serverul
GO.LEAGUECS.RO si de acolo am ajuns si pe TeamSpeak si pe forum
@MAVERIK.: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
@Santiago: Prima impresie a fost cat de cat placuta, mi se parea ca e putin haos, pentru ca era galagie pe unele canale, dar usor usor am inteles ca erau prietenii legate si etc :))) lucrurile evolueaza super bine din cate observ, totul merge spre bine
@MAVERIK.: Ce ai schimba sau adauga pe forum ?
@Santiago: Nu sunt in stare sa adaug sau sa schimb ceva la forum, si chiar de as fi nu as face-o, pentru ca e super asa cum e, e un proiect extrem de bine lucrat si pus la punct
@MAVERIK.: Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ?
@Santiago: Vreau sa ii salut pe @Nero, prima persoana cu care am vorbit pe comunitate, @jEko @ LCS, un prieten adevarat, @Shadows Adi, un om minunat de asemenea, @.kNd. unul dintre cei mai amuzanti oameni pe care ii stiu, @lyfe si @xxhevvoxx♔, designerii mei preferati, tot server-ul
GO si multe alte persoane, care se simt dar nu ii pot enumera pe toti :)))
@MAVERIK.: Ce te-a facut sa ii alegi pe acestia?
@Santiago: Marea parte a timpului il petrec discutand cu ei, si cu ei am cele mai stranse legaturi
@MAVERIK.: Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii
LEAGUECS ?
@Santiago: Si pentru cei vechi, si pentru cei noi, aveti grija, comunitatea
LeagueCS provoaca dependenta :))) Glumesc, va salut pe toti, va respect si sper sa ramanem tot aceasi oameni mereu xD
@MAVERIK.: Multumesc pentru atentia acordata si o dupa-amiaza placuta!
@Santiago: Multumesc si eu, o zi frumoasa

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @Santiago

 

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos interviu , interesante raspunsuri 

insa incearca sa il structurezi mai binisor , este bine de inceput 

felicitari nota 10 pentru intrebari si raspunsuri 😘 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate