Sari la conținut

[Interviu] -=Marlboro=- -> Moderator LEAGUECS


cosm1n.

Postări Recomandate

image.png

 Buna ziua , iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea !

image.png cosmin r. -> Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

  • image.png -=Marlboro=- ->Ma numesc Artiom, am 23 de ani! Locuiesc in Republica Moldova or. Balti

image.png cosmin r. -> Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

  • image.png -=Marlboro=- -> Sunt singur la parinti.

image.png cosmin r. -> Ce gen de muzica asculti ?

  • image.png -=Marlboro=- -> De toate  insa cel mai mult Hip Hop-ul rus

image.png cosmin r. -> Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

  • image.png -=Marlboro=- ->De obicei ascultand-o, insa daca sunt beat chiar si o cant  

image.png cosmin r. -> Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

  • image.png -=Marlboro=- ->Da, sunt pasionat foarte tare de tehnica, mai exact de automobile 

image.png cosmin r. -> Cand erai mic, ce doreai sa devii?

  • image.png -=Marlboro=- -> Matur  si acum invers

image.png cosmin r. -> Ce jocuri î?i faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

  • image.png -=Marlboro=- ->Toate posibile, vati ascunselea, turca si etc.

image.png cosmin r. -> Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

  • image.png -=Marlboro=- ->Intr-o perioada am inceput a colectiona capacele dela bere.. insa cu timpul a trecut toata dorinta si m-am lasat.

image.png cosmin r. -> Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles ! 

  • image.png -=Marlboro=- ->Atat de multe am facut...  cred ca a fost aia cind am spart televizorul))

image.png cosmin r. -> Care este frica ta?

  • image.png -=Marlboro=- ->Nu e numai una, insa prefer sa le tin in taina 

image.png cosmin r. -> Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

  • image.png -=Marlboro=- -> Iubeste si vei fi iubit !

image.png cosmin r. -> Esti un fan al stilului de viata sanatos ? 

  • image.png -=Marlboro=- -> Nuuu..!  

image.png cosmin r. -> Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?

  • image.png -=Marlboro=- -> Acum muncesc intr-o companie de logistica..! Insa pe viitor am doua visuri: 1. Sa deschid propria piata(parcare) auto 2. Un club streptease 

image.png cosmin r. -> Care sunt defectele & calitatile tale ?

  • image.png -=Marlboro=- ->Sunt un baiat foarte simplu..! Pot si la fel cunosc multe.. insa tot odata pot si gresi multe! Nu as putea enumera ceva specific sau ceva de genul 

image.png cosmin r. -> Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?

  • image.png -=Marlboro=- ->La monent nu  Insa pe viitor ma gandesc sa-mi procur un BMW M5 sau VW Passat

image.png cosmin r. -> Cum decurce o zi din viata ta ?

  • image.png -=Marlboro=- ->de luni pana vineri la munca si in weekend cu prietenii 

image.png cosmin r. -> Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

  • image.png -=Marlboro=- -> insta: marlboro_fine sau accesati topic-ul: poze cu membrii comunitatii caci am postat acolo 2 poze 

image.png cosmin r. -> Unde te vezi in urmatorii ani ?

  • image.png -=Marlboro=- ->Cred ca deja in casa si familia mea 

image.png cosmin r. -> Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ? 

  • image.png -=Marlboro=- ->Da! Iubesc calatoriile insa nu mereu am posibilitate de a calatori.. Chiar si acelasi munte, mare sau ocean!


image.png cosmin r. -> Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

 

image.png cosmin r. -> Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

  • image.png -=Marlboro=- ->Nota 10+ un design placut, ce tine de staff si membri baieti bravi !

image.png cosmin r. -> Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

  • image.png -=Marlboro=- ->Serverele afiliate 

image.png cosmin r. -> Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

  • image.png -=Marlboro=- ->Impresia e ca si parerea! Evolutia comunitatii creste pe zi ce trece si doar spre bine! Nu am ce reprosa absolut nimic 

image.png cosmin r. -> Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

  • image.png -=Marlboro=- -> Ce tine din partea mea, nimic.. cred ca totul e ok!

image.png cosmin r. -> Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ? 

image.png cosmin r. -> Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

  • image.png -=Marlboro=- -> Va salut pe toti si va doresc numai binele din lume.


image.png cosmin r. -> Multumesc pentru timpul acordat si pentru raspunsurile tale sincere la intrebari ! Zi faina.

                                                  Acesta a fost interviul @cosmin r. -> @-=Marlboro=-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place extrem de mult faza asta cu iconitele, culoarea prinde bine la ochi :).

Priviind intrebarile si raspunsurile sunt grozave, poate pe viitor se vor mai schimba intrebarile :).

In rest genial!

NOTA: 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate