Sari la conținut

[Interviu] lil dragos -> Moderator LEAGUECS


cosm1n.

Postări Recomandate

image.png

 Buna ziua , iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea !

image.png cosmin r. ->Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

  • image.png lil dragos ->Ma numesc Dragos , am 19 ani si locuiesc in satul Topile din Judetul Iasi

image.png cosmin r. ->Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

  •  image.png lil dragos ->Am o sora , in general ma inteleg bine cu ea , ne mai certam noi dar na asa sunt fratii 😃

image.png cosmin r. ->Ce gen de muzica asculti ?

  • image.png lil dragos ->trap / manele , astea sunt favoritele ❤️

image.png cosmin r. ->Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

  • image.png lil dragos ->o apreciez doar ascultand-o , sunt praf la cantat =))

image.png cosmin r. ->Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

  • image.png lil dragos ->aa , nope din pacate

image.png cosmin r. ->Cand erai mic, ce doreai sa devii?

  •  image.png lil dragos ->eram mare fan al fotbalului , deci fotbalist :d

image.png cosmin r. ->Ce jocuri î?i faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

  • image.png lil dragos ->fotbal cu baietii afara , tenis de picior , baba oarba etc

image.png cosmin r. ->Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

  • image.png lil dragos ->Nu , nu sunt genul de om sa stea sa colectioneze anumite obiecte asa doar de dragul de a le avea

image.png cosmin r. ->Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles ! 

  • image.png lil dragos ->aici la mine am un vecin care si-o facut un pod din dale de alea si mergand eu pe acel pod din neatentie am cazut cu piciorul intr-o gaura facuta de distanta dintre doua dale si m-am taiat la picior facandu-mi o rana adanca la picior , inca am cicatrice de la acel incident

image.png cosmin r. ->Care este frica ta?

  • image.png lil dragos ->frica de inaltime

image.png cosmin r. ->Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

  • image.png lil dragos ->o relatie in care sa nu fie gelozie intre parteneri , sa fie armonie in cuplu si sa se iubeasca asa cum sunt nu dupa statut financiar sau dupa frumusete

image.png cosmin r. ->Esti un fan al stilului de viata sanatos ? 

  • image.png lil dragos ->avand in vedere faptul ca m-am ingrasat destul mult , pot sa spun ca nu sunt 😃

image.png cosmin r. ->Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?

  • image.png lil dragos ->Meseria care as vrea sa o practic pe viitor ar fi cea de it-ist , acum depinde de ce o sa se intample de acum incolo

image.png cosmin r. ->Care sunt defectele & calitatile tale ?

  • image.png lil dragos ->Defectele mele ar fi faptul ca sunt prea timid , ma acomodez greu intr-o noua familie ( ma refer la scoala ) si calitatile ar fi ca sunt un bun ascultator , un bun intelegator si un bun prieten ❤️

image.png cosmin r. ->Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?

  •  image.png lil dragos ->Nu detin un vehicul personal , nici permis de conducere nu am dar daca as avea pe viitor mi-ar placea sa conduc un audi ❤️

image.png cosmin r. ->Cum decurce o zi din viata ta ?

  • image.png lil dragos -> pai ma trezesc dimineata pe la 7:30 - 80 , intru pe teamspeak , ma bag la un cs asa de plictiseala , ascult muzica pe youtube sau diferiti youtuberi si seara stau linistit in pat uitandu-ma la TV

image.png cosmin r. ->Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

image.png cosmin r. ->Unde te vezi in urmatorii ani ?

  • image.png lil dragos ->asezat la casa mea avand o familie frumoasa ❤️

image.png cosmin r. ->Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ? 

  • image.png lil dragos -> Mi-ar placea sa calatoresc in Italia , sa vizitez mai multe atractii turistice cum ar fi Colosseumul din Roma , Turnul inclinat din Pisa etc


image.png cosmin r. ->Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

image.png cosmin r. ->Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

  • image.png lil dragos ->Toata stima si respectul pentru comunitatea LEAGUECS si pentru cei ce o administreaza , o comunitate foarte frumoasa cu oameni capabili si care se implica sa o duca in top-uri ❤️

image.png cosmin r. ->Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

  • image.png lil dragos ->Faptul ca e aici poti gasi oameni cu caracter , oameni de treaba care te ajuta cu tot ce pot ei + ca mai am si prieteni aici ❤️

image.png cosmin r. ->Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

  • image.png lil dragos ->Prima mea impresie a fost una destul de buna , deoarece mi-a placut aceasta de prima data cand am intrat pe ea , staff-ul nu era asa de ok inainte dar acum au evoluat lucrurile in foarte bine

image.png cosmin r. ->Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

  • image.png lil dragos ->Deocamdata nu as schimba sau adauga nimic , este foarte ok cum e acum

image.png cosmin r. ->Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ? 

image.png cosmin r. ->Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

  • image.png lil dragos ->Sa fie pace ❤️


image.png cosmin r. -> Multumesc pentru timpul acordat si pentru raspunsurile tale sincere la intrebari ! Zi faina.

                                                  Acesta a fost interviul @cosmin r. -> @lil dragos ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate