Sari la conținut

[Interviu] kiNNNzuXaT


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png

 

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de @kiNNNzuXaT

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Salut drag prieten si bine te-am gasit !
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Salut bine te-am gasit.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Astazi vom participa la un nou interviu marca Leaguecs.Un nou episod plin de intrebari , entuziasm si curiozitati ! Vor fi câteva intrebari din viata de zi cu zi, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu LeagueCS ,esti pregatit sa incepem ?  
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Da sa spunem ca sunt pregatit sa vedem pe parcursul interviului !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • In primul rand am dori sa te cunoastem ,care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT •  Am 25 de ani si sunt din Dambovita !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Am facut o postliceala de editor imagine in bucuresti , momentan nu lucrez nicaieri dar pe viitor a-si vrea sa lucrez in televiziune !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Crezi ca ai putea sa iti faci o mica descriere personala ? Printr-o fraza sau din cateva cuvinte ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT •  Imi place sa ajut oameni , sunt caterinca pot fi si serios , dar mai mult caterinca sa fie totul ok pentru toti ,doar o viata avem trebuie sa o traim cum este ea .. si buna si rea  ,dar conteaza sa zambim pe fiecare zi !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Ai vreun Hobby ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Am jucat fotbal si tenis de mana , nu-mi aduc aminte ce hobby mai am din cele 2 pe care le-am scris si imi place sa ies pe afara prin parc .. sa merg pe la cinema dar cu acest virus nu prea se mai poate..
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Sinceritatea , de incredere , si serioasa , pe partea de serios conteaza cand vrei sa faci ceva anume sa mearga bn si acel om sa fie serios de incredere si asa mai departe.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Ce te deranjeaza cel mai mult la o persoana ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • La chestia asta inca nu m-am gandit ,dar nu prea imi plac persoanele care promit ceva si nu prea se tin de cuvant .. frate cand promiti ceva anume fa ce ai promis , daca nu esti in stare sa promiti acel lucru nu-l mai promiti ... sau daca esti in stare sa promiti acel lucru macar fa-l pan` la capat ! 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  •  Cum treci de obicei peste momentele mai grele?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Depinde si ce momente .. daca sunt mai grave mai greu , daca sunt din alea usoare trecem mai repede peste .. acuma depinde si ce momente ai..
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Ai vreo sarbatoare speciala care iti place ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • La chestia asta inca nu m-am gandit gred ca craciunul si revelionul si pastele .. dar pana la urma toate sunt speciale pentru noi toti..
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Ce zodie esti si care este anotimpul tau preferat ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Sunt zodia Leu , si un anotimp imi place mie ar fi vara si primavara [...]
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Daca ai avea un animal de companie care ar fi acela si de ce ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • un huski as  vrea ca ala imi place mie.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Asa te vreau ! Cum arata pentru tine “O viata perfecta ”?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • O viata perfecta este atunci cand ai pe cei dragi langa tine la bine si rau , sanatatea este cea buna, sanatatea nu ai cum sa o cumperi cu bani.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Cum ai descrie tu succesul?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Daca vrei sa ai succes in ceva trebuie munca implicare si sa fi serios si in ultimul rand daca vrei succes trebuie sa muncesti pentru a avea succes.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Urmeaza o serie de intrebari distractive si putin captivante : Ce se poate gasi intr-un buzunar gol ?    
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Nimic. Daca este gol...
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Daca ai organiza un concert de genul Neversea Tomorowland sau intr-un club, pe cine ai chema ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Armin van buuren , Dimitri Vegas , Steve Aoki,Alan walker
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • O pisică albă urcă într-un copac. Cum coboară?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Chem pompieri sa o dea jos ... alo pompieri , pompieri: Da cu ce va ajut? , eu: am si eu o problema vreau sa dau o pisica jos din copac si copacul este foarte mare puteti sa veniti va rog frumos? : pompieri: Da venim , sa ne spuneti localitatea unde este mai exact si asa mai departe. etc..

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Am aflat lucruri superbe si interesante despre viata ta cotidiana si privata,ne-am distrat un pic si ne-am amintit de tinerete ,dar hai sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce vârsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si te-a mentinut in acest mediu?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Sincer varsta chiar nu o mai stiu , dar pe mine ma atras tehnologia gen pc-uri telefoane etc.. am pasiunea asta cu pc-uri si telefone..
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  •   Prima reactie cand ai intrat pe internet si la un CS 1.6 ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Eram paleta .. nu stiam care este procedura nu stiam cum se joaca etc.. si nu prea stiam ce trebuie sa faci la CT sau la T
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  •   Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Prieteni da am legat , dar depinde si ce prieteni alegi pe acest mediu online !!
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  •   La ce te pricepi cel mai bine? Care este Experienta ta in mediul online ? ( Site , Jocuri ,Chesti ce tin de acest mediu Online )
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • jocuri mai mult , si pe site sa postez anumite chesti ce tine de IT stiri , la jocuri mai mult gen pe partea de facut servere de 1.6 / faceam si ts-uri de la 0.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  •   Ai vreun joc preferat ? Ai Participat la concursuri ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Am avut un joc preferat cred ca era csgo-ul dar , m-am schimbat pe alte jocuri preferate cum ar fi ets2 si ats , la concursuri inca nu.

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  •  Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS! Cum ai ajuns in aceasta Comunitate , Ce ne poti spune despre oamenii de aici ? Ai prieteni pe aici cum te intelegi cu ei ? 
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Am auzit de aceasta comunitate de la niste prieteni , oameni de aici sunt sincer ok , da am prieteni pe aici si chiar ma bucur ca am dat de iei ca nu am mai vb de mult cu unii din iei.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  •  Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?!
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT •  Sincer nu m-am gandit la chestia asta dar cred ca cu cosmin si cu Blu3HaSky.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  • Ai vreun server favorit din Comunitate ? 
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT •  inca nu , dar vad ca pe generatii sunt oameni ok
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  •  Cum decurge o zi din viata ta in mediul Online ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • Aprind pc-ul intru pe ts si caut oameni sa ma joc anumite jocuri pe care le joaca si iei sau incercam alte jocuri noi.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  •  Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari , uite ca am ajung si la finalul acestui "episod" , Ce parere ai despre acest interviu si ce mesaj sau amintire ai de lasat membrilor Leaguecs ?
  • v0OFmwT.png @kiNNNzuXaT • intreviul a fost ok si cu intrebarile , doar un mesaj am pentru aceasta comunitate super ok "hai sa ne ridicam tot mai mult nu doar in romania hai sa ne facem cunoscuti si international nu doar in romania  si inca un mesaj RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT !

 

 

INTERVIU REALIZAT DE CATRE LEAGUECS SI SEMNAT 

YvTOVXx.png

 

EZfe19h.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS : @Blu3HaSky x @kiNNNzuXaT

vgpWRDb.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @kiNNNzuXaT ? 

T0Baymq.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10? 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate