Sari la conținut

Propunere sub categorie


Cretuu

Postări Recomandate

Nume : TrumaKa (Cretu)

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se adauge la "Multimedia" o sub-categorie pentru "clothing/shoes".

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Poate unii nu stiu de unde sa isi cumpere haine originale sau nu stiu ce shoes noi au aparut sau haine si eu zic sa ii ajutam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare o idee chiar atat de rea, dar nu stiu cat de mult se va activa la categoria respectiva pe viitor.

Oricum, daca va fi acceptata nu puteti lasa numele subforum-ului "clothing&shoes", arata prea urat scris pe tema asta + nici numele nu e bine ales.

Mai degraba ar merge in loc de "clothing&shoes" - "Style", si acolo sa se mai faca 2 subforum-uri ( la Style ).

Subforum-urile sa fie impartite, pentru femei si pentru barbati.

Dar nu stiu cat de relevanta e propunerea asta pe un forum ca acesta.

Daca tot iti umbla mintea doar la haine si papuci, atunci organizeaza un concurs de genu, unde fiecare membru de pe forum sa se posteze in cea mai buna/frumoasa tinuta a lui, si cea mai frumoasa tinuta castiga o suma de bani.

Nu suna mai bine?

Contra.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, ce legatura au articolele vestimentare cu gaming-ul? Viitorul talcioc, mai sunt cateva categorii care n-au nicio legatura cu lumea jocurilor. 

 

"Poate unii nu stiu de unde sa isi cumpere haine originale sau nu stiu ce shoes noi au aparut sau haine si eu zic sa ii ajutam." =)))) serios, inafara de mine nu stiu câți mai locuiesc intr o peșteră. Exista zeci de site-uri din acest domeniu. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, petru. a spus:

Contra, ce legatura au articolele vestimentare cu gaming-ul? Viitorul talcioc, mai sunt cateva categorii care n-au nicio legatura cu lumea jocurilor. 

Nu puteam sa nu fac off-topic la postarea asta, dar raspunsul tau m-a dat pe spate.

Nu conteaza daca ceva de pe forum are sau nu legatura cu gaming-ul, cum ai zis-o si tu multe nu au, dar cu ajutorul acelor categorii, forumul se poate indexa mai usor, utilizatorii comunitati pot activa cu usurinta in mai multe domenii.

Pe scurt, activitatea comunitatii creste datorita acelor categorii care au sau nu legatura cu gaming-ul.

Revenind la subiect, incercati sa va lasati parerea voastra cu o explicatie pe langa, nu doar : "Contra." 

Sper sa nu va suparati pe mine ca v-am mustrat.

@X-Tream @Livia @NeRvOaSa sa nu ma pedepsiti va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, reguts a spus:

Nu mi se pare o idee chiar atat de rea, dar nu stiu cat de mult se va activa la categoria respectiva pe viitor.

Oricum, daca va fi acceptata nu puteti lasa numele subforum-ului "clothing&shoes", arata prea urat scris pe tema asta + nici numele nu e bine ales.

Mai degraba ar merge in loc de "clothing&shoes" - "Style", si acolo sa se mai faca 2 subforum-uri ( la Style ).

Subforum-urile sa fie impartite, pentru femei si pentru barbati.

Dar nu stiu cat de relevanta e propunerea asta pe un forum ca acesta.

Daca tot iti umbla mintea doar la haine si papuci, atunci organizeaza un concurs de genu, unde fiecare membru de pe forum sa se posteze in cea mai buna/frumoasa tinuta a lui, si cea mai frumoasa tinuta castiga o suma de bani.

Nu suna mai bine?

Contra.

 

Si ce ai zis tu in legatura cu un concurs suna bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, petru. a spus:

Contra, ce legatura au articolele vestimentare cu gaming-ul? Viitorul talcioc, mai sunt cateva categorii care n-au nicio legatura cu lumea jocurilor. 

 

"Poate unii nu stiu de unde sa isi cumpere haine originale sau nu stiu ce shoes noi au aparut sau haine si eu zic sa ii ajutam." =)))) serios, inafara de mine nu stiu câți mai locuiesc intr o peșteră. Exista zeci de site-uri din acest domeniu. 

Ii sustine ideea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins.

Sunt un forum dedicat gaming-ului. Nu există activitate îndeajunsă la anumite categorii dedicate gaming-ului, nu mă aștept să fie aici.

Momentan nu vom implementa această categorie, dar, în viitor, o să ne gândim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate