Sari la conținut

[Interviu] smardoi si bateti covoare


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de @smardoi si bateti covoare

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Am aflat lucruri superbe si interesante despre viata ta cotidiana si privata,ne-am distrat un pic  ,dar hai sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce vârsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si te-a mentinut in acest mediu? 
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •   pai am inceput sa ma joc pe pc de la varsta de 8 ani, si ma jucam cu niste prieteni 1.6
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Prima reactie cand ai accesat internetul si cs 1.6?! 
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •  ceva w0w
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ?
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •   Da, chiar foarte multe persoane , foarte marfa rau! 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ai vreun joc preferat ? Ai Participat la concursuri ? 
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •   Csgo, 1.6 si cam atat momentan! La concursuri o sa particip pe viitor
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ai vreun clan anume ? Ai fost intr-unul sau Te ocupi de Youtube ?
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •  Am fost intr-un clan bgvx, Ma ocup si de youtube din cand in cand mai fac fragmovie-uri/live-uri...
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Joci FastCUP / FACEIT / MIXURI ? Ce te-a mentinut aici in zona mixurilor?
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •   Da joc fastcup si mix-uri , faceit am jucat inainte de la sala si aveam level 5

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS! Cum ai ajuns in aceasta Comunitate , Ce ne poti spune despre oamenii de aici ? Ai prieteni pe aici cum te intelegi cu ei ? 
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •  Eram in cautare de comunitate unde se faceau mix-uri si am gasit leaguecs,  Oamenii de aici sunt foarte de treaba ! Aici pe comunitate am venit cu niste tovarasi deoarece ne-a placut comunitatea
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Asa ca mine stiu :D .... Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?!
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •   pai m-am vazut cu niste tovarasi de pe teamspeak am fost la sala sa ne jucam cs..
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cum decurge o zi din viata ta in mediul Online ? 
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare • pai ne stragem astia ai nostri , ne jucam mix ,  among us , : o caterinca una alta ,  stii ce zic ...mai niste manele pe canal ,  tzanca uraganu ,Bogdan de la ploiesti
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Mama tzanca uraganu ! Fortza ...De la tine pentru toti broterii...
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •  va pup ma vietiile mele sunteti n1
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •   o dedicatie? pentru brotheri?de la mine si prietenii mei pt toti astia

 

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Superba Piesa si tu esti super ...Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari ,  Ce parere ai despre acest interviu ,despre mine si ce mesaj ai de lasat la mafioti ? 
  • v0OFmwT.png @smardoi si bateti covoare •  Pai esti n1 misto intrebari mi-au placut ,  si pentru bombardieri astia , sa nu si-o mai arda... aiurea cu arfele ! Multumesc 

 

• BackStage •

 

EZfe19h.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS : @Blu3HaSky x @smardoi si bateti covoare

vgpWRDb.png  Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @smardoi si bateti covoare

T0Baymq.png  Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate