Sari la conținut

[FORUM MANAGEMENT] - CS.LEAGUECS.RO


Kobra

Postări Recomandate

  • 3 săptămâni mai târziu...

Doresc redenumirea forumului "CS | Banlist" in "CS | Banuri online" si adaugarea unui nou forum "CS | Banlist" sub cereri unban (icon la forumul nou)

Doresc mutarea "CS | Bonusuri & promotii" sub tutoriale si informatii si adaugarea aceleasi iconite ca celorlalte forumuri.

Doresc setarea parolei csleague2021 la arhiva si admins only

Doresc adaugarea unui nou forum "CS | Ajuta serverul" cu subforumuri "Ajuta prin donatie" si "Ajuta prin vot" ( Ajuta prin vot sa fie mutat de mai jos )  ( icon la forumul nou)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Kobra a spus:

Doresc sa il pozitionati sub acel forum ffs

Acest lucru poti sa il faci tu singur daca te referi sa faci un topic ca nu vad altceva sa fie 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://prnt.sc/10bdt5z   https://prnt.sc/10bdtkp  de ce sunt astea subforumuri ? Unde am cerut eu subforumuri la astea ? Am cerut sa fie pozitionate sub acele forumuri ,ce e asa greu de inteles?

Si de ce am descriere cu rosu si galben  la Ajuta serverul?

Editat de Kobra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Kobra a spus:

https://prnt.sc/10bdt5z   https://prnt.sc/10bdtkp  de ce sunt astea subforumuri ? Unde am cerut eu subforumuri la astea ? Am cerut sa fie pozitionate sub acele forumuri ,ce e asa greu de inteles?

Si de ce am descriere cu rosu si galben  la Ajuta serverul?

Fiindca un subforum nu inseamna ce dai tu de inteles ce vrei sa spui poti sa faci singur , un topic in care este numele acela , colegu meu a facut un subforum dupa cum ii sa fost cerut.

Rezolv acum .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar referitor de "dupa cum i sa fost cerut" ,asta am cerut eu : Doresc mutarea "CS | Bonusuri & promotii" sub tutoriale si informatii si adaugarea aceleasi iconite ca celorlalte forumuri.

SUB TUTORIALE SI INFORMATII , NU SA FIE FACUT SUBFORUM,PUR SI SIMPLU SA FIE POZITIONAT SUB ACEL FORUM NUMIT TUTORIALE SI INFORMATII

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut si respect,

Stimate coleg, in primul rand: multa vorba, saracia omului" / 2nd: in loc sa explici scurt si la subiect, explici mult si "degeaba" scris in "" sa nu se subinteleaga alteceva ! Revenind la cererea ta, de mai jos

4 hours ago, Kobra said:

Doresc redenumirea forumului "CS | Banlist" in "CS | Banuri online" si adaugarea unui nou forum "CS | Banlist" sub cereri unban (icon la forumul nou)

Doresc mutarea "CS | Bonusuri & promotii" sub tutoriale si informatii si adaugarea aceleasi iconite ca celorlalte forumuri.

Doresc setarea parolei csleague2021 la arhiva si admins only

Doresc adaugarea unui nou forum "CS | Ajuta serverul" cu subforumuri "Ajuta prin donatie" si "Ajuta prin vot" ( Ajuta prin vot sa fie mutat de mai jos )  ( icon la forumul nou)

Doresc redenumirea forumului "CS | Banlist" in "CS | Banuri online" si adaugarea unui nou forum "CS | Banlist" sub cereri unban (icon la forumul nou) - Rezolvat

123.png  1234.png

Doresc mutarea "CS | Bonusuri & promotii" sub tutoriale si informatii si adaugarea aceleasi iconite ca celorlalte forumuri. - Rezolvat

2021-03-02-18-27-46-Classic-CS-LEAGUECS-

Doresc setarea parolei csleague2021 la arhiva si admins only - Rezolvat (data viitoare, sfat de la mine, parolele le lasi PM - Private Message, la un administrator, ci nu public) / si admins only -> ii STAFF ONLY / nu admins only

 

Doresc adaugarea unui nou forum "CS | Ajuta serverul" cu subforumuri "Ajuta prin donatie" si "Ajuta prin vot" ( Ajuta prin vot sa fie mutat de mai jos )  ( icon la forumul nou) - Rezolvat

abc.png abcd.png 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E totul ok acum, a fost asa greu ? A trebuit sa avem discutia asta ca sa inteleaga unii ce sunt alea forumuri si subforumuri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Sunt in cazuri si cazuri !
Prin termenul "sub", in domeniul forum, cum lucram noi, in multe cazuri intalnite, se subintelege "sub-forum" !
Alti manageri de server, treceau termenul "dedesupt" sau "deasupra" !
Nu mai conteaza, fapta este consumata, ma bucur ca s a rezolvat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 26 minute, Kobra a spus:

Doresc mutarea dns-ului mixcs pe ip-ul : 188.212.100.138 si schimbarea bannerului

Done 

IMG-20210312-211837.jpg

IMG-20210312-212135.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate