Sari la conținut

[Interviu] Alyyyyyyyyyyy-g


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de @ALYYYYYYYYYYY-G

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Salut Aly si bine te-am gasit ! 
  •  v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Salut , bine te-am gasit si eu !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Numele meu este Andrei Robert, iar astazi vom participa la un nou interviu marca Leaguecs.
    Vor fi câteva intrebari din viata cotidiana, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs, 
    esti pregatit sa incepem ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Desigur 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • In primul rand am dori sa te cunoastem ,care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Numele este Nasralla Ahmed asta fiind cel din buletin insa mai am un al 2 lea nume din partea mamei , mama fiind romanca iar tata arab ma mai numesc si Galusca Alex , am 27 ani si sunt din bucuresti
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ai vreun Hobby ? 
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • De mic am fost atras de sport , am facut fotbal de mic iar in momentul de fata sunt antrenor personal la o sala de fitness,hobby meu fiind fotbalu si sportu in timpu liber,Sportul in sens orice alergat etc.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Crezi ca ai putea sa iti faci o mica descriere personala ? Printr-o fraza sau din cateva cuvinte ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  Desigur ,  sunt o persoana de fel vulcanica multe persoane imi stiu temperamentu vulcanic insa sunt si un baiat de treaba cu care se poate intelege oricine  sunt o persoana comunicativa un prieten adevarat si o persoana de incredere !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  Sufletul
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Esti colectionar de obiecte sau fel si fel de lucruri?              
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • nu chiar :D, sunt o persoana destul de dezordonata nu cred ca as putea sa colectionez eu ceva ca le-as pierde
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?             
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Detin un audi a6 2013 , si pe viitor de mic copil sunt atras de mercedes-benz
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ai vreo sarbatoare speciala care iti place ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  da , la noi se numeste ayd vorbind la sarbatoare arabeasca , si cea ro fiind craciunu
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce zodie esti si care este anotimpul tau preferat ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Zodia scorpion , vara clar
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • hahahha , cand i-am luat tigarile lu` bunicul meu ascunse in spate la televizior si le fumam in spatele casei
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce genuri de bauturi preferi?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  da aceea fiind , Mai Tai
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Daca ai avea un animal de companie care ar fi acela si de ce ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Cainele , deoarece este un animal care cateodata este un prieten adevarat mai bun ca si omul  
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Ce înseamna pentru tine cuvantul  "Frate/Sora"?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Pot spune , sora deoarece am pot spune ca este frumos deoarece va aveti unu pe altu la orice necaz/problema , daca tu ai o problema un frate/sora o simte altfel precum un prieten.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Urmeaza o serie de intrebari distractive si putin captivante : Ce te arde fara sa fie cald ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Ardeiul iute 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce ai face daca ai fi pe o insula pustie ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • mhm, as incerca sa supravetuiesc 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Pe un Gard sunt 5 ciori , un vanator impusca una , cate mai raman ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  pai daca sunt 5 una moare restul se sperie zic eu..
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Daca ai organiza un concert de genul Neversea Tomorowland sau intr-un club, pe cine ai chema ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Avicii,5 second of summer,Post Malone , Travis scott , Dani Mocanu ,Tzanca uraganu

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Am aflat lucruri superbe si interesante despre viata ta cotidiana si privata,ne-am distrat un pic si ne-am amintit de tinerete ,dar hai sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce vârsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si te-a mentinut in acest mediu?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • La varsta de 6 ani am primit primu calculator de la varu meu, primu lucru care mi l-am descarcat cand i-am spus vreau un joc ,a fost counter-strike , ce ma tinut in acest domeniu a fost acel joc am fost pasionat de mic + el fiind atunci la vremea aceea jucator profesionist am inceput sa ma ia la cocursuri sali de cartier
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Prima reactie cand ai intrat pe internet si la un CS 1.6 ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Reactiona unui copil cand vede o arma cum trage eram  , am fost uimit imi placea super mult si am fost extrem de atras de acest joc.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • Consider ca am creeat chiar si o familie , la varsta de 14 ani am inceput sa joc intr-o echipa in cartier de la aceasta echipa de cartier am inceput sa mergem si la concursuri a fost o experienta placuta in care am cunoscut foarte multe persoane si mi-am facut o gramada de prietenii
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  La ce te pricepi cel mai bine? Care este Experienta ta in mediul online ? ( Site , Jocuri ,Chesti ce tin de acest mediu Online )
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  am creat servere de offline pentru lanuri si sali configurare
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ai vreun joc preferat ? Ai Participat la concursuri ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  Am participat si la concursuri , primu fiind in 2009  organizat de asus si pc garage numit  Invazia Rosie , nu pot descrie sentimentu si emotiile pe care le aveam , un copil jucanduse doar in sali de cartier aflat la un turneu cu echipe profesioniste,de acolo am inceput sa parcurgem si catre PGL,remarcandune la acel concurs locul 1.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ai vreun clan anume ? Ai fost intr-unul sau Te ocupi de Youtube ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G • In momentul de fata nu mai am un clan , cel vechi fiind NueVitaz
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Joci FastCUP / FACEIT / MIXURI sau in momentul de fata participi pentru un premium sa zic ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  Iin momentu de fata ma joc doar mix uri cand am putin timp , in rest cand ma mai strang cu prietenii vechi pe sala sa ne jucam impreuna 5v5

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Incepem cu intrebarile legate  Comunitatea LeagueCS! Cum ai ajuns in aceasta Comunitate , Ce ne poti spune despre oamenii de aici  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •   Eu am re-intrat , sa zic in acest joc cand a inceput pandemia deoarece nu aveam timp sa ma joc si nici nu mai eram atras sa mai revin dupa 14 ani , dar se pare ca jucand toata pandemia neavand alta ocupatie am cunoscut persoane care imi place sa ma joc cu ei de fiecare data cand am timp liber. cu multi dupa aceasta coumintate ne-am vazut si la sali i-am luat deoparte cu prietenii mei sa jucam , atat cat despre oamenii dupa leaguecs,cat si staff  , numai cuvinte de bine ! Am ajuns aici in urma unor invitatii de la prietenii vechi care se mai jucau si ei la fel cand puteau aici la mix.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cum decurge o zi din viata ta ca GUARD MIX ? Ai avut parte de conflicte cu alte persoane din STAFF ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •   Nu , guard mix am cerut deoarece eu intru cel mai mult seara si nu prea sunt admini si ma strang cu prietenii sa pot face mix ! 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?!
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •   Sexymama,wickeddd, si multi altii
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari , uite ca am ajung si la finalul acestui "episod" , Ce parere ai despre acest interviu si ce mesaj sau amintire ai de lasat membrilor Leaguecs ?
  • v0OFmwT.png @ALYYYYYYYYYYY-G •  Un interviu frumos , mi-a placut si mi-a readus aminitiri cand ofeream la concursuri legat de meci si organizarea concursului.  Pentru membrii leaguecs , sa fie mai buni , counter strike este doar un joc nu da nimanui sa manance este facut pentru ati petrece timpu liber un mod de relaxare dar multi vad acest joc prea tare. Oricum eu vorbesc ca sunt batran in jocu asta pot spune dupa 14-15 ani, il privesc doar un moment de relax ! 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Un interviu realizat cu succes ! Atat pentru cunoastere si amintiri ! Voi lasa o poza de acum cativa ani cu dragul nostru prieten Aly , atat participant si organizator ASUS ROMANIA ! 

7710iWz.jpg

9DYbOGE.jpg

PGL DIVIZIA B by MediaGalaxy Feeria, Asus , PCGarage in 2009

 

EZfe19h.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS :  @Blu3HaSky x @ALYYYYYYYYYYY-G

  vgpWRDb.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @ALYYYYYYYYYYY-G ?

T0Baymq.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10? 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, 1v1nusufla1 a spus:

10/10 ai jucat pgl?
https://www.facebook.com/Aly.GGG - the real aly-g

Nu stiu de unde ai venit , dar ca idee prietenii acelui individ pe care mi-l arati are prietene "fete" Aly  G alina si etc , si ca sa stii pe viitor daca mai sunt anonimic cu conturi fake despre numele meu iar voi sunteti pacaliti niciodata un jucator nu o sa isi puna numele de pseud care a jucat pe counter pe retele de socializare personale ca idee.

Am auzit si eu ca sa  mai jucat un individ sub numele meu dar fii putin destept :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 30/09/2020 at 13:39, ALYYYYYYYYYYY-G said:

Nu stiu de unde ai venit , dar ca idee prietenii acelui individ pe care mi-l arati are prietene "fete" Aly  G alina si etc , si ca sa stii pe viitor daca mai sunt anonimic cu conturi fake despre numele meu iar voi sunteti pacaliti niciodata un jucator nu o sa isi puna numele de pseud care a jucat pe counter pe retele de socializare personale ca idee.

Am auzit si eu ca sa  mai jucat un individ sub numele meu dar fii putin destept :)

-cum sa zici asa ceva varule cand tu spui ca ai 27 de anisori cand Aly-G din nueVitaz avea 22 de ani in 2012... nu se leaga minciunile varule
-pozele pe care le-ai pus tu nu sunt nici pe departe din 2009 (https://imgur.com/a/ChvFw8f tastaturi mecanice cu led in 2009? hmm domnu arabu.. si dupa linkul de hltv observ ca te dadeai pana si wicked din iGG, no problem.
-la misto https://imgur.com/a/pxItYum 

asta e echipa nuevitaz, care esti tu?
_____________

aly-g la sala wired, dar tu cum te joci de anul trecut normal ca nu ai auzit, ma bag la faceit ceau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate