Sari la conținut

[Interviu] L-VIRUS™ - Fondator Respawn


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de @L-VIRUS™

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Salut Viruse si bine te-am gasit                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Salut 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Astazi vom participa la un nou interviu marca Leaguecs.Un nou episod plin de intrebari , entuziasm si curiozitati ! Vor fi câteva intrebari din viata de zi cu zi, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Server-ul Respawn chiar si Leaguecs, 
    esti pregatit sa incepem ?            
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •  Da.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • In primul rand am dori sa te cunoastem ,care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti?
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •  Ma numesc Nicolae, am 20 ani si stau la tara, undeva in judetul Caras-Severin..
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor?               
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Am terminat liceul si am facut o scoala profesionala, in prezent lucrez la propria mea firma, imediat cum am implinit varsta de 18 ani am deschis o afacere de familie, un magazin si un bar, in viitor as vrea sa ma extind cu mai multe locatii. 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ai vreun hobby ?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Da, imi place sa merg la pescuit cand am timp 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Crezi ca ai putea sa iti faci o mica descriere personala ? Printr-o fraza sau din cateva cuvinte ?             
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Imi place sa ajut, nu imi place sa fiu mintit si sunt punctual.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Cum treci de obicei peste momentele mai grele?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   De obicei ascult muzica, muzica ma face sa ma relaxez si sa trec peste acele momente
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ai vreun gen de muzica pe care il asculti ? Sau depinde de stare?              
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Nu am preferinte la muzica, ascult orice gen
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Colectionezi obiecte sau fel si fel de lucruri?               
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Nu 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Momentan nu am propria mea masina, este o masina de familie asa ca nu o pot numi "a mea" dar in viitor mi-ar placea sa am un range rover
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce iti place sa faci in timpul liber ?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Sa ma joc csgo , pubg sau sa merg la pescuit 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce ti-ai dorit sa devii cand erai mic ?                
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Politist
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ai vreo sarbatoare speciala care iti place ?                
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Da, imi place de Craciun cand se strange toata familia, primim colindatori si ascultam colinde.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Da si eu cred de cuviinta ca este cea mai frumoasa sarbatoare! Ce te motiveaza sa urci catre visurile tale?
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   FAMILIA
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om ?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Educatia
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce zodie esti si care este anotimpul tau preferat ?         
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Varsator, imi place vara cand este cald, mergem la mare, la soare 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Te astept la anu`n CONSTANTA ! Cum arata pentru tine “O viata perfecta ”?                
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   In familie, cu sotia, copii si sa fie sanatate ca restul le facem pe rand! 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce înseamna pentru tine cuvantul  "Frate/Sora"?            
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   O sora iti este alaturi tot timpul fie ca iti este bine sau rau, ea va fi mereu acolo 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Daca ai avea un animal de companie care ar fi acela si de ce ?                
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Am un caine dar tot timpul mi-am dorit sa am un acvariu cu pesti 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Urmeaza o serie de intrebari distractive si putin captivante :  Ce ai face daca ai fi pe o insula pustie ?              
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   As sta toata ziua la plaja 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce se poate gasi intr-un buzunar gol ?                  
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Nimic
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Da si acesta este un corect raspuns , Daca ai organiza un concert de genul Neversea Tomorowland , pe cine ai chema?               
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Parazitii, Bug Mafia si de ce nu si Florin Salam
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Daca Adi minune a fost remixat , de ce nu si un Florin salam ! Intr-un acvariu sunt 11 pesti.Unul se ineaca. Cati mai raman ?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Tot 11 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Am aflat lucruri noi si interesante despre viata ta cotidiana,ne-am distrat un pic ,dar hai sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce vârsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si te-a mentinut in acest mediu?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Pe la vreo 12-13 ani am inceput sa joc jocuri pe calculator, nu erau cine stie ce jocuri si nici nu aveam un pc stralucit, la 14 ani am inceput sa joc cs 1.6 online, "viata" online am inceput-o pe un server de cs 1.6 jailbreak, m-a captivat modul si acolo am si "crescut" pana mi-am deschis propriul server de deathrun, undeva pe la 15 ani. 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Prima reactie cand ai intrat pe internet pentru prima data daca iti mai amintesti ?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Am inchis browserul internet explorer (era pe atunci) si nu am mai stiut cum sa ajung iar pe google =)))) asta imi amintesc de atunci (2011-2012)
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •  Da, Senn este cel mai bun prieten al meu din mediul online, il stiu din 2015 , il consider ca si fratele meu, cu el am "crescut" aici in mediul online. 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • La ce te pricepi cel mai bine? Care este Experienta ta in mediul online ? ( Site , Jocuri ,Chesti ce tin de acest mediu Online )           
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •  Nu prea am experienta in ce tine de partea tehnica, eu am fost tot timpul ca un "investitor" , mie tot timpul mi-a placut sa am, fie el un server sau un site, din 2015 tot am avut server eu cu Senn, el a fost baiatul cu experienta tot timpul, eu nu mi-am batut capul sa invat ) doar l-am intrebat daca vrea sa facem server/site , eu am luat tot ce era necesar si el ii dadea "viata" 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS si Server-ul RESPAWN ! Care a fost prima ta impresie despre aceasta comunitate , ce ne poti spune despre oamenii ce fac parte din comunitate  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile?          
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Am ales sa vin pentru ca cunosc pe multa lume de aici, mi-a placut activitatea staff-ului, cand le-am zis ca vreau sa vin imediat sau ocupat de cererea mea si in scurt timp totul a fost gata, in multe parti astepti mult ca sa ti se proceseze cererile, imi place ca toti cei din staff sunt de treaba si poti vorbi orice cu ei, sunt deschisi sa discute cu tine, vin te intreaba cum merge treaba, daca totul este ok si imi mai place ca totul este ordonat, mai ales pe teamspeak3 adica fiecare poate sa se ocupe de bucata lui de "pamant" in stilul lui. 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce ne poti spune despre Server-ul RESPAWN? De cand e deschis , ce planuri ai cu el si va evolua mai mult decat acum ? Pentru ca eu am o parere foarte buna despre el !            
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Serverul este deschis din luna aprilie , la inceput nu am avut atatia playeri si nici staff, imi amintesc ca eram doar 3 persoane pe el , cu timpul am ajus sa fim o "familie" , am ajuns chiar si in top pe gametracker dar vreau ca in viitor sa atrag mai multi playeri care joaca cu steam on, acum avem o cantitate buna de playeri dar majoritatea sunt steam off 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Cum decurge o zi din viata ta ca Detinator al Server-ului  RESPAWN.LEAGUECS.RO ?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Of, e foarte complicat , trebuie sa multumesti pe toata lumea, mai sunt si certuri, discutii care trebuie rezolvate, mie nu imi place sa se ajunga la ban sau remove asa, inteleg problemele si vreau sa le rezolv "pasnic" prin intelegere dar uneori e greu sa se intelega unele persoane ) in rest totul merge ok  ...
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Mi-ar place sa ma intalnesc cu Senn si Dark la o bere dar nu as exclude o "sedinta" cu tot stafful in realitate, dupa cum ti-am spus..suntem ca o familie
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Chiar ma bucur sa aud asta , ma bucur ca am auzit multe despre tine ,si am ramas wow ! As dori niste pareri din partea ta , Ce parere ai despre @DarkRS?                  
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •  Am inceput sa fim prieteni prin 2017 cred, am tinut legatura cu el si cu Wicked, ei aveau comunitate si intram la ei ca sa ma joc CSGO, aveam echipa, clan si jucam toti acolo, de atunci am tot tinut legatura si am ramas tot un fel de "frate" , acum de cand am respawn mi-am pus increderea si in el si l-am lasat sa se ocupe de server, pot sa zic ca si el e tot un frate de-al meu 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Parerea ta despre @Senn?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Este un baiat de nota 10, te ajuta cand ai nevoie dar nu iti propun sa il enervezi  (Hacker, a spart nasa cand avea 12 ani) 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Parerea ta despre @DeRestuGume?                 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Gume este cel mai activ de pe server, cand zic activ nu ma refer doar la orele pe care le are pe server, chiar nu l-am vazut sa stea afk pentru ore, joaca bine si are cele mai multe banuri date, inainte sa ne mutam a avut un banlist de 12 pagini, isi da interesul pentru server ceea ce ma face fericit cand vad ca playerilor le place ce am facut. 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Ce parere ai despre domnisoara @.Alexandra. ? 
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •   Ea e domnisoara care vrea sa fie in top pe server, nu are voie nimeni sa fie in fata ei 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Uite ca am ajung si la finalul acestui interviu ! Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari, totodata ma bucur ca ai acceptat invitatia mea la acest interviu.  Ce mesaj ai atat pentru Membrii LeagueCS cat si Serverul de RESPAWN ?          
  •                         v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  •    Ii salut pe toti si ma bucur ca au fost interesati sa citeasca interviul in care totul este despre mine si ca au vrut sa afle mai multe detalii despre mine

• [Backstage ON] • 

v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  • atat?
SV7GJ81.png @Blu3HaSky • gata, meriti o bere acum ! 
v0OFmwT.png  @L-VIRUS™  • un pahar cu apa imi dai?=)))
SV7GJ81.png @Blu3HaSky • apa ?
v0OFmwT.png  @L-VIRUS™   2 ore am stat smr :) 
SV7GJ81.png @Blu3HaSky • pana scrii pana te gandesti !  dar efortul a meritat ! Esti un tip extraordinar

                                                                                                                                    

 vQq6qVT.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS :  @Blu3HaSky  x  @L-VIRUS™ 

eelaBNG.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @L-VIRUS™

jSpdrsC.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate