Sari la conținut

[Interviu] Mareanu - Go.leaguecs.ro


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png

Primul interviu live si in exclusivitate in cadrul  proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de @Mareanu.

 

 

  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Salut tinere si bine te-am gasit !
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Salutare Domnule Hasky
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky •  Numele meu este Andrei Robert, iar astazi vom participa la un nou interviu marca Leaguecs.
    Vor fi câteva intrebari din viata cotidiana, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs, 
    esti pregatit sa incepem ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Desigur
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • In Primul rand , Care este numele tau, câti ani ai si de unde esti?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Ma numesc Trifescu Ionut Marian , am 19 ani fara 2 zile, M-am nascut in Piatra neamt, si acuma locuiesc in italia
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ai vreo pasiune ascunsa  ? 
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Imi place foarte mult sa gatesc si sa fumez iarba. Re-EDIT cica : Imi place foarte mult sa gatesc , si sa ma joc la calculator. pune asa ca e prea fucked up aia cu iarba 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Sunt in clasa a 13-a. (in italia liceul este de 5 clase) , si lucrez ca si bucatar in timpu scolii ,si as vrea sa lucrez ca si bucatar tot restul vieti.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Super ! Vezi poate treci pe la master chef , mai am o prietena care vrea bucatar  ! Crezi ca ai putea sa iti faci o mica descriere personala ? Printr-o fraza sau din cateva cuvinte ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Hmm, Sunt o persoana foarte de caterinca, imi place sa glumesc cu toti , si cam atat, faptele mele vorbesc pentru mine
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ai vreun gen de muzica pe care il asculti ? Sau depinde de stare?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Da , Ascult Trap si rock. Nu depinde de stare, eu mereu am o stare buna.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce iti place sa faci in timpul liber ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Imi place sa stau pe teamspeak, cu "fratii mei" si sa ma joc pe server-ul nostru 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Colectionezi obiecte/lucruri ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Da, Colectionez ceas-uri , Acuma am 15 ceas-uri , si 5 din ele costa ceva
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky •  Foarte tare !  Ce ti-ai dorit sa devii cand erai mic ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Mereu mi-am dorit sa ma fac bucatar, pentru ca eu stateam cu tata mai mereu, ma lua cu el la restaurant, si stateam in bucatarie cu el , si imi placea foaaaarte mult .
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Cum crezi ca vei arata peste 10 ani ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Cu puls ,si respirand la casa mea, cu nevasta
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce te motiveaza sa urci catre visurile tale?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Sincer, nu prea am vise. nu imi place sa ma gandesc la viitor . eu traiesc in prezent.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Hmm, Cred ca cea mai mare nazbatie facuta de mine in copilarie a fos tcand m-am dus cu o prietena in beci la una "tanti leana" ,aveam 5 ani , si ne-am imbatat pana am lesinat amandoi in beci .
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Vai ce tare,  Daca ai avea un animal de companie care ar fi acela si de ce ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Nu prea imi plac animalele , odata am avut o pisica si am aruncat-o in spate la soba, imi cer scuze.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce inseamna pentru tine “relatia perfecta”?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Sincer , mi-ar place ca femeia mea sa fie si ea cu caterinca, atat imi doresc.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Bunatatea.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce zodie esti si care este anotimpul tau preferat ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Sunt fecioara, si iubesc toamna.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Incantat , si eu ! Cum ai descrie tu succesul? 
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • La cat succes am eu in viata, el ma descrie pe mine.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce genuri de bauturi preferi?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Sincer, cred ca sunt singurul baiat care uraste berea , in rest iubesc Jack daniel's-ul , si Jager-ul
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Urmeaza o serie de intrebari distractive si putin captivante :  Ce ai face daca ai fi Donald Trump ? 
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Sincer , m-as sinucide.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce se poate gasi intr-un buzunar gol ? 
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Mi-ai dat brain error cu intrebarea asta. Oricum , nimic ? *duh*
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Totusi se poate gasi o gaura daca il ai rupt  , Daca ai organiza un concert de genul Neversea Tomorowland , pe cine ai chema ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Sincer,As vrea sa-i chem pe Cult to follow, FSK Satellite si fozzy
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Daca ai locui la o casa într-o padure si ai pleca dupa lemne, m-ai vede în tricou si în blugi, care-ar fi reactia ta?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Ti-as da-o. 

 

 

 

  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky •  In loc sa te ajut cu lemnele, ma bati 😅! Am aflat lucruri noi si interesante despre viata ta cotidiana,ne-am distrat un pic ,dar hai sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce vârsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si te-a mentinut in acest mediu?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Primu meu calculator l-am avut la varsta de 9 ani . Si primu meu joc a fost Chicken invaders ), dupa m-am rugat de un prieten sa imi instaleze cs 1.6 , si m-am jucat zombie vreo 2-3 ani , intre timp am trecut si la league of legends . Pur si simplu imi placea sa ma joc , si sa vorbesc cu prieteni pe skype
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Amintiri asa-i ! Prima reactie cand ai intrat pe internet pentru prima data daca iti mai amintesti ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Sincer imi era putin frica , de toate tampenile pe care le puteam gasii.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ma bucur ca te-am intalnit in acest mediu online ! Cam cât timp petreci in medie pe zi in fata calculatorului?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Depinde de cheful pe care il am , de obicei daca am cu cine sa vorbesc, stau destul de mult , 5-6 ore.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Crezi ca este important facebook-ul / instagram-ul ? Cu aceste 2 platforme cunosti mai multe persoane ( Indragite )  ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Desigur, eu sincer pe facebook nu prea stau , postez doar meme-uri si atat . pe instagram stau destul de mult, si vorbesc cu majoritatea oamenilor de pe aceasta communitate.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce jocuri iti place sa te joci ? Ai vreun joc preferat ? 
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Da, Eu in acest moment ma joc cs 1.6 si league of legends, pentru ca folosesc laptop-ul de munca. Jocul meu preferat este Rust, si imi mai place si Dead By Daylight
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • O decizie grea as crede eu , dar ce ai alege ? Teamspeak / Discord / Skype ? Si care ar fi Motivul ? 
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • In mare parte acuma folosesc Teamsepak-ul pentru ca stau cu staff-ul de pe server, dar sincer prefer discord-ul pentru ca este mai bine facut.

 

 

 

  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS! Care a fost prima ta impresie despre aceasta comunitate  si ce ne poti spune despre oamenii ce fac parte din comunitate?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Din cate am observat, este o comunitate foarte bine organizata, si de asta am ales sa raman aici, Oameni chiar au facut o treaba buna .
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • "Te-ai legat" pe vreun server de pe aceasta Comunitate ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Da, desigur, Go.leaguecs.ro , am fost intampinat foarte bine de @zen ♫ @Shadows Adi si @DarKz
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Consideri că ai legat prietenii pe LeagueCS ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Desigur, Am prieteni si "frati" Ma inteleg foarte bine cu @FREESOON , @Baby Lemon , @.kNd. , @S7R1K3, chiar daca ne mai injuram noi asa, chiar tin la iei .
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce parere ai despre  @zen ♫ ? 
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • A fost cel mai bun prieten al meu de pe comunitate , el si cu Darkz, Pacat ca s-au lasat amandoi... pentru ca nu mai au timp . Dar inca tinem legatura pe instagram.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Parerea ta despre @Shadows Adi ? 
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Este tiganul meu preferat, Este fondator-ul server-ului, si sincer, chiar ma inteleg bine cu el . Chiar daca il mai iau la glume 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce parere ai despre @S7R1K3 ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Este prietenul meu cu care ma injur cel mai mult ) , prost prost, dar este un tip super ok , si tin si la el 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Joci Mixuri sau FastCup ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Nu , nu ma bag la alea pentru ca nu ma distrez deloc.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky •  Iti place competitia sau joci mai mult " FOR FUN "
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Imi place competitia, si in acelasi timp joc for fun , de fiecare data cand am jucat pe server, am ajuns mereu top 1
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Care ar fi reclama ta pentru a promova acest server ? Aratand-o printr-o fraza desigur !
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. •  Iti plac baietii alfa ? intra pe server-ul nostru .
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari , uite ca am ajung si la finalul acestui "episod" , Ce parere ai despre acest interviu si ce mesaj ai de lasat membrilor Leaguecs ?
  •                      v0OFmwT.png @Mareanu. • Sincer chiar m-am distrat, chiar mi-au placut intrebarile . Mesaj pentru membrilor leaguecs.. Hmm... Lasati cs-ul si bagati ^^^^^^ ( Cuvant -Obscent18+ )                      

 

   

                                                                                                             vgpWRDb.png                    v0OFmwT.png

6U8lVOg.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS :  @Blu3HaSky & @Mareanu.

eGMa81P.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @Mareanu.

Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate