Sari la conținut

[Interviu] FREESON(jeko.) - Go.leaguecs.ro


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de @FREESOON

 

 

  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Salut si bine te-am gasit !
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Salut
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Numele meu este Andrei Robert, iar astazi vei participa la un nou interviu marca Leaguecs.
    Vor fi câteva intrebari din viata de zi cu zi, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs
    esti pregatit sa incepem ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Desigur 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ca si reporter voi incepe cu inceputul si as dori sa stiu care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Ma numesc Marius, am 23 de ani si sunt din Constanta.    
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ai vreun hobby sau o pasiune ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Fotbalul este principala pasiune dar si cantatul la pian   
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor? 
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Am facute 12 clase, bacalaureat luat si cam atat nu mi-a placut scoala din pacate sa merg mai departe ), momentan lucrez la Metro, despre viitor nu pot vorbii inca pentru ca nu stiu ce ma asteapta  
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Crezi ca ai putea sa iti faci o mica descriere personala ? Printr-o fraza sau din cateva cuvinte ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Sunt un baiat sincer,ambitios, spontan, glumet, intelegator cu toata lumea dar si foarte gelos  
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ai vreun gen de muzica pe care il asculti ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • In general ascult hip-hop dar imi plac toate genurile muzicale
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Cum treci de obicei peste momentele mai grele?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Incerc sa fiu cat mai calm si ma consult cu iubita mea pentru gasirea unei solutii cat mai bune. 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Daca ar fi sa pleci intr-o vacanta...care ar fi locatia si cu cine ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Sydney impreuna cu iubita mea.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce iti place sa faci in timpul liber ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Datorita locului de munca nu prea am mult timp liber, dar in general ies sa ma plimb, sa ma relaxez si ma duc la fotbal.    
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce lucruri sau  activitati iti displac sa le faci ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Shoping cu iubita in mall 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Colectionezi obiecte/lucruri ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Da, sunt colectionar de timbre, im prezent am o colectie de peste 500 de timbre.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky •  Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Da detin, in viitor mi-ar placea sa achizitionez un Range Rover Evoque, este masina mea preferata.  
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Frumoasa alegere ! Ai vreo sarbatoare speciala care iti place ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Craciunul, atunci ma pot bucura cu adevarat de familie.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Copil fiind pe la varsta de 10-11 ani ma jucam cu mingea in curte si am reusit s-a spart 2 geamuri si un televizor, nu am mai iesit din casa 1 saptamana :D  In general am fost un copil cuminte. 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Cum arata pentru tine “relatia perfecta”?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Din punctul meu de vedere relatia perfecta nu exista, sunt intr-o relatia cu actuala mea iubita de 8 ani, in tot timpul acesta am aflat ca o relatie perfecta nu exista.   
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce inseamna pentru tine cuvantul : ' Acasa ' ? 
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Totul , Este ceva ce nu pot descrie in cuvinte,nu pot uita niciodata locul de unde am plecat, unde am copilarit, unde sunt toate amintirile mele, copilaria mea
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky •  Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Sinceritatea si onoarea.   
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce zodie esti si care este anotimpul tau preferat ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Sunt zodia gemeni si imi place foarte mult toamna
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Urmeaza o serie de intrebari distractive si putin captivante :  Intrebare de distractie. Ce ai face daca ai avea puterea de a conduce lumea ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • As legaiza peste tot marijuana  :D 🌱
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Daca ai organiza un concert de genul Neversea Tomorowland , pe cine ai chema ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Bruno Mars.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Daca ai locui la o casa într-o padure si ai pleca dupa lemne, m-ai vede în tricou si în blugi, care-ar fi reactia ta?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Te-as ruga sa ma ajuti sa adun lemne
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Te-as ajuta cu cea mai mare placere ! Una peste alta , o alta intrebare de genul :  IMAGINEAZA-TI ca esti la etajul 14 , intr-un bloc cu flacari , unde se aud zgomote ciudate si tot felul de chestii supernaturale.Cum scapi in viata ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • As inchide ochii, m-as transforma in Superman dupa care as zbura din cladire, si cand deschid ochii voi da noroc cu Sf. Petru

 

 

  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Am aflat lucruri noi si interesante despre viata ta cotidiana,ne-am distrat un pic ,dar hai sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce vârsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si te-a mentinut in acest mediu?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • De la varsta de 8-9 ani, in general jocurile,fifa, cs1.6, 4story  
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Prima reactie cand ai intrat pe internet daca iti mai amintesti ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON •  Nu stiam sa folosesc internet explorer, o chemam mereu pe sora mea mai mare sa ma ajute sa caut jocuri sa ma joc  
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Iti mai aduci aminte de primul joc jucat pe calculator ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Desigur nici acum nu o sa-l uit, Zuma Deluxe   
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Vorbind despre jocuri si amintiri , ce ai ales pana in momentul de fata sa mergi cu prietenii la cafe bar dand 2/3 lei pe ora sau sa mergi la un prieten acasa ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • La un prieten acasa    
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ? 
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Da, unele chiar foarte stranse 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Care este Experienta ta in mediul online ?La ce te pricepi cel mai bine?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • De mic mi-a placut sa configurez/creez moduri de cs1.6, asta am si facut cativa ani de zile pana cand am luat o pauza mai lunga.

 

 

  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Incepem cu intrebarile legate de Server-ul GO.LEAGUECS.RO si  Comunitatea LeagueCS! Care a fost prima ta impresie despre acest server ,aceasta  comunitate  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON •  Despre server pot spune ca este primul server de cs1.6 mod csgo pe care m-am jucat pana acum si mi-a lasat o impresie mai mult decat placuta si am ales sa raman aici. Comunitatea este una dintre cele mai tari din Romania din punctul meu de vedere, evolueaza permanent si ma bucura acest lucru.    
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce Grad detii pe server-ul GO si cu cine te intelegi cel mai bine ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Detin gradul de Manager si ma inteleg cel mai bine cu @.kNd.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Care ar fi reclama ta pentru a promova acest server ? Aratand-o printr-o fraza desigur !
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Va asteptam pe GO.LEAGUECS.RO CSGO REMAKE / TS.LEAGUECS.RO ! Ve-ti fi intampinati de niste oameni calzi, primitori si glumeti. Va asteptam cu drag.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • As mai adauga : Deasemenea , la o caterinca , jucam si ETS2 , PUBG , Rocket League si multe altele ! With love ❤️ ! Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?! 
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Cu tine si cu toti care sunt din Constanta dar si cu cei de pe serverul GO  
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce parere ai despre @.kNd.
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Este copilul meu de suflet, l-as adopta daca as putea , Este primul cu care am avut contact pe acest server si mi-a ramas la suflet, vorbim destul de mult, destul de multe chestii si il consider un prieten adevarat chiar daca vorbeste gura fara el de multe ori il iubesc ( nogay ) )
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Ce ne poti spune despre  @Nero ? 
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Il respect pentru personalitatea lui, este unul dintre cei mai seriosi baieti din acest staff, unul care te ajuta atunci cand ai probleme si este cel care aplaneaza toate conflictele aparute intre noi. Relatia mea cu el este una mai mult decat buna si are tot respectul meu.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Care este parerea ta despre @zaky ? 
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON •  @zaky este un betivan 😁 dupa @.kNd. este al doilea cu care ma inteleg cel mai bine si cu care vorbesc cel mai mult. Este genul care glumeste tot timpul si este vesel, respectul meu pentru acest om.
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Abia astept sa ne auzim la o bere 🍺, nu degeaba este CONSTANTA POWER cel mai tare clan ! Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari , uite ca am ajung si la finalul acestui "episod" , Ce parere ai despre acest interviu si ce mesaj ai de lasat  membrilor Leaguecs ?
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Si eu abia astept sa iti faci cinste cu o bere si sa stam vorba. Iti multumesc ca ai avut si tu placerea si timpul sa imi iei acest interviu. Eu personal multumesc tuturor membrilor care s-au inregistrat pe aceasta comunitate sper sa ramana aici pentru cat mai mult timp si sa ajungem numarul 1 in Romania ca si comunitate pentru ca se poate acest lucru.

 

 Din spatele cortinei 

 

  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Okee gata ...placut ? 
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Foarte mult, mersi pentru acest inveriu esti genial 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • A durat ceva ca am am vrut sa iti pun alte intrebari fata de celelalte interviuri si sa promovez intr-un fel acest server.
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • esti genial intrebarile au fost foarte bune si foarte interesante chiar a fost ceva diferit si foarte placut
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky • Multumim ! Interviul va fi disponibil maine intre orele 15 - 20 !
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON • Ok, mersi inca odata pentru timpul pierdut cu mine 
  • vgpWRDb.png @Blu3HaSky •  Niciodata nu e timpul pierdut pentru un adevarat prieten !
  •                      v0OFmwT.png @FREESOON •  Te pup abia astept sa ne vedem

 

 

                                                                                                                 vgpWRDb.png                       v0OFmwT.png

 6U8lVOg.png  Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS :  @Blu3HaSky & @FREESOON

  eGMa81P.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre  @FREESOON

 Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?  

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate