Sari la conținut

[Interviu] Neverstar(nsT-)


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png

 

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de  @NeverStar

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Hai Noroc si bine te-am gasit !
  •                        eGMa81P.png@NeverStar • Salut, si bine te-am gasit !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Astazi vei participa la un nou interviu marca Leaguecs.Vor fi câteva intrebari din viata cotidiana, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs, esti pregatit sa incepem ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar • Da, sunt pregatit sa incepem!
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Totul are un inceput ,asa ca incepem cu inceputul ! In Primul rand , Care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar • Ma numesc Eduard , 20 de ani si sunt din Bacau(Moinesti)
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar • Momentan astept sa vad daca intru la facultatea de inginerie si electrica daca am intrat nu am sa mai plec in Anglia iar pe viitor vreau sa termin facultatea sa-mi fac o iubita si sa-mi intemeiez o familie, inginerie electrica si stiinta calculatorului*
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce frumos ! Descrie-te prin 3 cuvinte sau folosind o fraza !
  •                        eGMa81P.png@NeverStar • serios,sincer si glumet
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce lucruri sau  activitati iti  displac sa le faci ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •  Nu prea am lucruri care imi displac
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •   sinceritatea deoarece multi nu o au si asta o sa fie mereu
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cum ai descrie tu succesul?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar • O familie , un job si o locuinta
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cum treci de obicei peste momentele mai grele?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •  Ascult muzica sau fac lucruri care imi plac
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Daca ar fi sa pleci intr-o vacanta, unde ai pleca ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •  In Madagascar
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Te consideri o persoana dinamica care s-ar descurca indiferent de situație ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •   Da, ma consider o persoana dinamica
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Ce înseamna pentru tine cuvantul  "Frate/Sora"?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •  Totul...
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Intrebare de Capcana : Intr-un acvariu sunt 11 pesti.Unul se ineaca. Cati mai raman ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •    tot 11 deoarece pesti nu se pot ineca

 

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Excelent ! Am aflat lucruri noi si interesante despre viata ta de zi cu zi, sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce vârsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si ce  te-a mentinut in acest mediu?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •    5 ani , M-a atras gaming-ul foarte mult si tot acesta m-a mentinut
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cât timp petreci in medie pe zi in fata calculatorului?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •   Depinde de zi adica daca ma suna prietenii sau etc sa iesim ies si nu mai stau deloc pe calculator dar in rest stau vreo 8 ore
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •    Da, foarte multe prietenii ... persoane cu care m-am intalnit prin intermediul acestui lucru.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •    La ce te pricepi cel mai bine? Experienta ta in mediul online ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •   Jocuri(gameplay) si am o experienta foarte multa aprox 10 ani

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS si Server-ul Avengers? Ce parere ai avut despre acest server si ce ne poti spune despre oamenii ce fac parte din comunitate?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •   Comunitatea LeagueCS este o comunitate frumoasa si cu oameni care sunt super de treaba . Despre server-ul Avengers pot spune doar lucruri de lauda indiferent daca as pleca acest server are niste fondatori/detinatori foarte de treaba care isi ajuta playeri si admini si incearca  sa-i inteleaga pe toti !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ai adera in campanie de moderator ca sa ajuti aceasta comunitate daca este nevoie ? Ai mai fost Moderator ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •    Nu , nu as adera sa fiu moderator nu ca nu vreau sa ajut comunitatea dar momentan nu pot . Da , am mai fost moderator pe alte comunitati mari care erau prin 2012 .
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Pe server-ul AVENGERS detii vreun Grad ? Dar VIP ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •    Da, detin un grad pe server dar momentan nu este pus . Detin si VIP pe acest server.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Intrebare de baraj 1.6 : pe o scara de la 1 la 10 crezi ca iti poti da o nota la cum Tragi ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •    5 iar cand am zile bune pot spune 7
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •   Ce parere ai despre Fondatorul Black ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •  Black este unul de treaba si serios pe treaba lui
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce parere ai despre Blonda?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •   Blonda este o fata super de treaba caruia momentan i-am dat doar 3 lame ❤️
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •    Ce parere ai despre  bulaNNN?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •  bulaNNN este un prieten bun , glumet si super de treaba am tot respectul pentru el
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •    Ma bucur ca te-am intalnit nsT si cum am ajuns la  finalul acestui interviu ! Ai vreun mesaj ai pentru Server-ul Avengers si membrii comunitatii ?
  •                        eGMa81P.png@NeverStar •  In primul rand, vreau sa-l salut pe s0z,minion,mandarikees,bulann,blonda,markeloff si uNi ! Si sa ramanem la fel in top sau sa ajungem si mai sus  ! ❤️Si iti multumesc pentru acest interviu ! In al doilea rand, va doresc multa sanatate tuturor si sa vi se intamplare doar lucruri bune si frumoase !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •    Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari! Interviul a luat sfarsit

 

 

 6U8lVOg.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS :  @Blu3HaSky & @NeverStar

  vgpWRDb.png  Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre@NeverStar  ? 

Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?  

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate