Sari la conținut

[Interviu] kenzzo-


Blu3HaSky

Postări Recomandate

7oWh9W9.png

 

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS 

In acest interviu suntem alaturi de @kenzzo-

 

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Salut si bine te-am gasit ! 
  •                      eGMa81P.png @kenzzo- - Salut 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Numele meu este Andrei Robert , iar astazi vei participa la un nou interviu marca Leaguecs.Vor fi câteva intrebari din viata de zi cu zi, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs, esti pregatit sa incepem ?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - Da
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - In Primul rand , Care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti?
  •                     eGMa81P.png  @kenzzo- -Ma numesc Frasina Sebastian , am 17 ani si sunt din Suceava
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Care sunt pasiunile tale?Ce iti place sa faci cel mai mult?
  •                    eGMa81P.png  @kenzzo- - In general sa invat lucruri noi , sa ma distrez si sa nu stau in casa
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - In ce clasa esti si Care crezi ca ar fi jobul ideal pentru tine?
  •                      eGMa81P.png @kenzzo- -  Sunt in clasa a 11 - a , inca nu m-am gandit la un job , fiind la mate-info cred ca ceva pe electronica sau informatica
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Hmm interesant , frumos ! Descrie-te prin 3 cuvinte
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - Descurcaret , amuzant , productiv...
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ce gen de muzica iti place sa asculti?
  •                     eGMa81P.png  @kenzzo- - Rap
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ce lucruri sau activitati iti displac sa le faci ?
  •                     eGMa81P.png   @kenzzo- - munca de mana 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Daca ar fi sa pleci intr-o vacanta, unde ai pleca, si cu cine ? 
  •                   eGMa81P.png    @kenzzo- - grecia , cu prietenii desigur

 

Behind the scenes

                   -SV7GJ81.png  @Blu3HaSky - ma iei si pe mine ?

                   -         eGMa81P.png    @kenzzo- - oricand

                   -SV7GJ81.png  @Blu3HaSky - 🥰

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Care a fost cea mai mare realizare a ta pana in prezent?
  •                     eGMa81P.png  @kenzzo- - Am intrat la ce liceu am vrut , la ce profil am vrut , am dat de permis la 16 ani (A1)
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om.
  •                     eGMa81P.png  @kenzzo- - Sa nu se creada mai presus decat altcineva , urasc cand cineva se crede "rege"
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ce înseamna pentru tine " Acasa" ?
  •                    eGMa81P.png    @kenzzo- - unde ma asteapta parintii mei dragi
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Cum ai descrie tu succesul?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- -sa faci  💰  din ceea ce iti place
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ce genuri de bauturi preferi? Eu acuma as prefera o Corona Extraa rece desigur !
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - in general wiski sau tarie ❤️
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Intrebare capcana : O pisica alba urca într-un copac. Cum coboara? 
  •                   eGMa81P.png    @kenzzo- - alba normal

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Am aflat lucruri noi si interesante despre viata ta de zi cu zi, sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce varsta ai inceput sa utilizezi un calculator? Ce te-a atras si ce te-a mentinut in acest mediu?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - De pe la 10 ani am avut un pc vai de capul lui , nu prea m-a pasionat atunci "pc" sau "platforma asta online" pana cand mi-am cumparat un pc mai bun unde am putut sa ma apuc de minunatul joc "sa:mp" , de atunci nu "am plecat" de pe aceasta platforma online , dupa am incepup incet incet sa ma apuc de 1.6 , sa intru pe comunitati sa intru in staff , si asa mi-am facut "un nume"
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ma bucur ca te-am intalnit in acest mediu online ! Cât timp petreci in medie pe zi in fata calculatorului?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - vara? chiar deloc , acum ai avut noroc sa ma prinzi pe pc , cand e cald si frumos prefer sa ies pe afara , seara nu ai sanse sa ma prinzi daca e frumos afara deci nu prea stau pe pc vara , toamana cand e frig si nu am ce face pe afara in jur de 4 5 h , iarna chiar dublu
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ? 
  •                     eGMa81P.png  @kenzzo- - normal ❤️ 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - La ce te pricepi cel mai bine? Experienta ta in mediul online ?
  •                     eGMa81P.png  @kenzzo- - script , ps6 , ipb , ips , c++

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS! Care a fost prima ta impresie despre aceasta comunitate  si ce ne poti spune despre staff-ul Actual?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - Stiu comunitatea din 2019 deci mi-a placut dar nu prea am vrut sa vin aici , deoarece nu prea imi placea staff de pe atunci , in prezent staff este super ok , cunosc multe persoane din staff ❤️  +10
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Cum decurge o zi din viata ta moderator pe LeagueCS ?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - Verific aproximativ tot forumul , dupa trec pe categoria mea si incep sa o verific dupa sa activez,depinde si de timp ! 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ce modificari crezi ca trebuie aduse Comunitatii  ?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - E ok asa ! 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?
  •                     eGMa81P.png  @kenzzo- - Cu toti pe care ii cunosc ❤️ 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ce parere ai despre administratia comunitatii? Poti enumera 2-3 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni ?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- -- >>> @Blu3HaSky@CosmiNN; , @xxhevvoxx♔ , @Vad^SuNeT , @manDarikees. <<< --
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Intrebare de distractie. Ce ai face daca ai fi  Donald Trump ?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - Transfer bancar
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ce parere ai despre interfata forumului? Iti este usor la moderare ?
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - sincer folosesc cealalta tema - leaguecs dark
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Joci pe vreun server din comunitate? sau inca nu te-ai decis ?
  •                      eGMa81P.png  @kenzzo- - nu prea am timp sa ma joc in aceasta perioada
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Uite ca am ajung si la finalul acestui interviu ! Ce mesaj ai pentru membrii comunitatii ? 
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - multa sanatate!
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari, totodata ma bucur ca ai acceptat invitatia mea la acest interviu. Îti multumesc pentru timpul acordat.
  •                    eGMa81P.png   @kenzzo- - La fel ❤️ 

 

                                                                                                               SV7GJ81.png                    eGMa81P.png

 6U8lVOg.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS : @Blu3HaSky &  @kenzzo- 

 SV7GJ81.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @kenzzo- ?

 Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate