Sari la conținut

[Interviu] JusT_A_RabbiT


cosm1n.

Postări Recomandate

 Buna ziua , iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea !

CosmiNN : Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

JusT_A_RabbiT Salutare , Ma numesc Adelin Marius Dobre am 22 de ani si sunt Din Orsova , Mehedinti

CosmiNN : Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

JusT_A_RabbiT Da am un frate mai mic , ma inteleg super bine cu el  RESPEEECT

CosmiNN : Ce gen de muzica asculti ?

JusT_A_RabbiT In general ascult Rap si Rock dar nu am pretentii nici la o manea cand simt nevoia )
CosmiNN : Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

JusT_A_RabbiT Am avut un timp undeva in 2015-2016 in care imi faceam aparitia si pe scena  Dar a fost demult

CosmiNN : Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

JusT_A_RabbiT Rabdarea este cea mai ok abilitate a mea ))

CosmiNN : Cand erai mic, ce doreai sa devii?

JusT_A_RabbiT Sincer nu aveam un gand de genul voiam sa fiu recunoscut orice asi deveni...

CosmiNN  : Ce jocuri î?i faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

JusT_A_RabbiT V-ati ascunsea , Lapte Gros si multe altele nu mai retin denumirile exacte ))

CosmiNN : Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

JusT_A_RabbiT Am avut o colectie de cartonase cand am fost mic dar nu a mers )) 

CosmiNN : Care este frica ta?

JusT_A_RabbiT Nu sunt cu biserica si chestii dar cred ca de Dumnezeu , nu sunt religios sa merg in fiecare zi la biserica dar cred in el 

CosmiNN : Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

JusT_A_RabbiT Relatia perfecta pentru mine este Incredere ,Sinceritate si Iubire desigur (Sentimental mode activated )) )

CosmiNN : Esti un fan al stilului de viata sanatos ? 

JusT_A_RabbiT Nu chiar ... Aici nu comentez )) 

CosmiNN : Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?

JusT_A_RabbiT Ca meserie constructor dar pe viitor cine stie

CosmiNN : Care sunt defectele & calitatile tale ?

JusT_A_RabbiT No comment habr nu am nici de defecte nici de calitatii sunt EU ))

CosmiNN : Cum decurce o zi din viata ta ?

JusT_A_RabbiT Ma trezesc deschid o bere apoi PC in mare parte stau la asistenta desigur inchid pc apoi dorm ))

CosmiNN : Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

JusT_A_RabbiT https://imgur.com/a/4xjprta

CosmiNN : Unde te vezi in urmatorii ani ?
JusT_A_RabbiT Nu prea departe imi place stilul de viata actual )))))

CosmiNN : Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ? 
JusT_A_RabbiT Am calatorit in copilarie mai mult dar daca ar fii sa mai merg intr-o calatorie cred ca Vietnam pentru ca e o tara comunista si poti vedea oamenii care pretuiesc putinul pe care il au 


Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

 

CosmiNN : Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
JusT_A_RabbiT Prima data cand am intrat aici pe comunitate am avut surprinderea sa vad ca detinatorii nu au figuri sa spun asa si incearca sa ajute orice player deci am o parere foarte buna RESPECTELE MELE

CosmiNN : Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

JusT_A_RabbiT Prietenia si Nebunia ce am legat-o cu multi oameni 

CosmiNN : Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

JusT_A_RabbiT Cred ca asi implementa niste badge-uri cu diferite concursuri gen ecusoane 

CosmiNN : Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ? 

JusT_A_RabbiT Am foarte multii ai timp? )) X-tream , Spp , Manda , Original , Bau , Knd*Black , Basu , echipa de la asistenta si multii altii 

CosmiNN : Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

JusT_A_RabbiT SA FITI CUMINTE SI NU MAI CAUZATI PROBLEME ))))))))


Multumesc pentru timpul acordat si pentru raspunsurile tale sincere la intrebari ! Zi faina.

Acesta a fost interviul @CosmiNN; -> @JusT_A_RabbiT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate