Sari la conținut

[Interviu] Floridoare


cosm1n.

Postări Recomandate

Buna ziua , iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea ! 

CosmiNN : Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?
Floridoare : David Dincă , 16 ani si locuiesc in Belgia
CosmiNN : Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?
Floridoare :Am un frate mai mare de 23 de ani si ma înteleg foarte bine cu el
CosmiNN : Ce gen de muzica asculti ?
Floridoare : Rap , Dubstep ,Manele
CosmiNN : Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?
Floridoare : Îmi place să si cânta
CosmiNN : Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?
Floridoare : Talent nu stiu dacă este talent dar sunt bun la football .
CosmiNN : Cand erai mic, ce doreai sa devii?
Floridoare : Footbalist si sper sa se îndeplinesc "visu" .
CosmiNN : Ce jocuri î?i faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)
Floridoare :Fața scunselea , football , șotron, sa ma cațăr în copac (chiar daca nu este un joc)
CosmiNN : Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?
Floridoare :Colecționam sticle de Monster sau cărții cu povești
CosmiNN : Care este frica ta?
Floridoare :Așa in mare nu am o frică anume dar ca orice om să îmi pierd părinții chiar daca la un moment dat o sa îi pierd,
CosmiNN : Cum ai vedea tu relatia perfecta ?
Floridoare : Pentru mine relația perfectă este când amândoi partenerii se înteleg intre ei și se simt fericiți
CosmiNN : Esti un fan al stilului de viata sanatos ? 
Floridoare : Sincer sunt dar am avut momente unde am fost cu țigara in mână si sticla de bere dar acum sunt mai " cuminte".
CosmiNN : Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?
Floridoare : Aș dori sa practic Tehnicia Software. Și planuri momentan nu am.
CosmiNN : Care sunt defectele & calitatile tale ?
Floridoare : Defectele mele sunt că mă enervez destul de repede si nu dau importanță la lucrurile necesare și Calitațile mele sunt glumeț , gentleman , înalt.
CosmiNN : Cum decurce o zi din viata ta ?
Floridoare : Ca orice om din staff sau din asistență stăm așteptăm oameni cu probleme sau dacă nu sunt la PC pe afară cu baieți pe la un football sau cu fetele prin oraș.
CosmiNN : Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?
Floridoare : Pot chiar puteti să vedeți pe Instagramu meu , îl las aici https://www.instagram.com/david.dinca7/
CosmiNN : Unde te vezi in urmatorii ani ?
Floridoare : Urmatorii ani mă văd cu o familie in aceasi țară și să sperăm fără probleme financiare 😃
CosmiNN : Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ? 
Floridoare : Îmi place da si mai exact in țările asiatice

Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

CosmiNN : Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
Floridoare : Părerea mea este că suntem o familie destul de maricică cu destule probleme dar in având in vedere ca ador toți oameni din aceasta comunitate , este in top pentru mine!
CosmiNN : Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?
Floridoare : Oameni din staff , pentru ca te ajută si se ocupă sa iti explice tot ce nu înțelegi , îsi ia din timpu lor pentru tine si apreciez!
CosmiNN : Ce ai schimba sau adauga pe forum ?
Floridoare : Mă adaug pe mine la Administrator sau Fondator =)) dar lăsând gluma de o parte sincer nu aș schimba nimic îmi place cum este acum.
CosmiNN : Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ? 
Floridoare : !SeBa , Rabbit Iepurasu =)) , Maximilian, mulți alții....
CosmiNN : Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?
Floridoare : Poate va prinde mama drq să mai înjurați fetele de pe TS că aveți de aface cu mine (fetele PM va astept).

Multumesc pentru timpul acordat si pentru raspunsurile tale sincere la intrebari ! Zi faina.

                                                  Acesta a fost interviul @CosmiNN; -> @Yukihira !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate