Sari la conținut

[Interviu] ParazYtuLIsCute


cosm1n.

Postări Recomandate

 

C : Buna seara , iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea !

P :  Salut, și eu îți mulțumesc!

C : Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

P : Mă numesc Erik, am 20 de ani și sunt din Satu Mare.

C : Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

P : Da, am un frate, momentan în Irlanda și ne înțelegem foarte bine! Doi alcoolici când ajungem împreună.

C : Ce gen de muzica asculti ?

P :  De toate, aș putea spune, la bază ar fi hip hop totuși.

C : Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

P : Îmi place să și cânt, dar nu o fac prea des că de fiecare dată când cânt, începe potopul lui Noe.

C : Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

P : Cred că talentul meu este o însușire: ambiția, mă ambiționez și ajung să fac orice crede lumea că nu pot face.

C : Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

P :  Da, am o colecție de undițe, pe care le-am și sfințit anul acesta 😃 poate doamne ajută reușesc să scop ceva peste 20kg

C : Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

P : Hmm, comunicare, înțelegere , desigur iubire, dar și puțină ceartă

C : Esti un fan al stilului de viata sanatos ? 

P :   Din vorbe sunt, dar dacă o luăm după gabaritm și de câte ori trec pe la restaurant sau mec/kfc nu.

C : Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?

P : Mometan lucrez la Autonet Import, mă ocup de partea de ofertarea de piese (identificare/vânzare), la birou.  În viitor îmi doresc să dețin un site cu același lucru: vânzare de piese auto.

C : Care sunt defectele & calitatile tale ?

P : Defectele mele sunt: lipsa răbdării, faptul că mă enervez repede și iau decizii proaste pe moment. Calități: ambiția

C : Cum decurce o zi din viata ta ?

P : Mă trezesc la 07:00 , o cafea și încep lucrul până la 16:30, după aceea, în mare măsură: citesc, intru la un LOL/CS și îmi fac treaba pe forum și după, mai pe seară, la terasă.

C : Unde te vezi in urmatorii ani ?

P :  Nu reușesc să-mi imaginez anii următori, nu neapărat pentru că sunt sceptic, dar pur și simplu, nu îmi place să îmi fac planuri. Las lucrurile să vină de la sine.

C : Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ? 

P :  Iubesc să conduc prin țară, pe oriunde mă duce șoseaua.  În special când vine vorba de pescuit. Cred că în viața asta nu va exista un lac din România să nu fi pescuit acolo

Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !


C : Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

P : Îmi place că am parte de oameni serioși care mi-au acceptat nebunia. Este o comunitate genială, sper să meargă tot mai sus.

C : Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

P : Nu știu sincer. Cred că faptul că am simțit nevoia să îmi dedic timpul și pentru ceva din care învăț și eu ceva.

C : Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

P :  Momentan nimic. Toate sunt la locul lor din punctul meu de vedere. Poate doar categoria sa:mp care o văd fără rost 😃

C : Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ? 

P : hmm, probabil, @snK este "cel mai bun" prieten de pe comunitate, cu el am avut șansa să discut mai des, în rest, nu pot spune că am prietenii. Îi cunsoc pe toți, îi respect și sunt aici pentru oricare din ei când este nevoie.

C : Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

P : Started from the bottom now we are here!

Multumesc pentru timpul acordat si pentru raspunsurile tale sincere la intrebari ! Seara faina.

                                                  Acesta a fost interviul @CosmiNN; -> @ParazYtuLIsCute  !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate