Sari la conținut

Cerere moderator - Marius D. -


Postări Recomandate

Nume :  Marius D.

Vârstă : 17 ani

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Pentru a ajuta comunitatea si pentru ca am inchis serverul, acum am tot timpul din lume sa ma implic in alte proiecte si activitati ce tin de comunitate.

Ce sectiune dorești spre moderare? :  Jocuri Online

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Voi posta noutati despre jocurile prezentate din diferitele sub-categorii.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : In ultima vreme nu prea am activat, dar imi voi reface activitatea treptat si multumitor.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Sunt constient.

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Sunt constient.

Alte precizări : --

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Fara nici macar o problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai eu nestiind ca ai mai fost si ai plecat de multe ori si nu esti serios, ce pot sa spun este un singur lucru,o cred pe nervoasa  ca mi am dat seara dupa server ca nici cu ala nu esti serios . Apucate de activitate si revino peste 7 zile cu o cerere noua . Activitatea ta sa nu fie la "ce incape intr`o valiza" , "numaram din 100 in 100" . Topicuri pentru ca stiu ca poti . 

 

Respins 

LOCKED

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate