Sari la conținut

[Acceptat] » Propuneri Livia


Livia

Postări Recomandate

  • Nume : Livia
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Iconite pentru fiecare server pe forum ( CLICK AICI
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? Stiu ca trebuia sa faca fiecare o cerere, dar arata foarte urat ca au 2-3 si restul nu. Ori are toata lumea ori nu are nimeni. Ca sa facem la toate serverele care nu au, voi face o cerere la designer si se va alege de acolo ( carora nu le va placea iconita aleasa, sunt liberi sa o schimbe dupa ). Deci daca sunteti de acord, fac eu acea cerere si ma ocup mai departe. 

 

Propunerea 2

 

 

  • Nume : Livia
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Index forum 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Mie personal imi place foarte mult ca un forum ca acesta sa aiba index. Mi se pare un plus la aspect, organizare si imaginea comunitatii. 

 

Propunere 3 ( mai mult pentru cei din staff ) 

 

 

  • Nume : Livia
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Daca cineva da edit ( chiar daca e din staff si nu se vede ca a dat edit ) noua staff-ul ar fi ok sa ne apara ( indiferent daca el a bifat casuta aceea sa se vada sau nu ). Si plus fata de asta, as propune sa apara si mesajul inaintea editului 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Am mai patit eu personal de cateva ori, sa vorbeasca unii urat si nu am apucat sa fac ss, a dat edit si nu am putut dovedi. Sau se mai intampla cand avertizez cate un membru ca a incalcat regulamentul, da edit la post dupa ce l-am avertizat si spune ca el a facut bine si din nou nu poti dovedi. 
  • Sper ca ati inteles la ce ma refer aici. 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere 1 - pro, nu are rost sa ma detaliez, totul e de la sine.

Propunere 2 - contra, niciodata nu mi-au placut comunitatile cu index-uri, si in majoritatea timpului cei care fac index-ul, nu reusesc sa il faca cum trebuie ( pe partea de design ma refer ).

Propunere 3 - Pro, si mie mi-ar placea sa vad cine da edit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(1)Pentru prima propunere as zice sa se imparta serverele, mai exact fiecare designer primeste un nr. egal de servere ca sa nu le facem toti pentru toate serverele... Pentru serverul ARENA am facut deja iconita eu saptamana trecuta, si se pare ca este multumit de ea, din moment ce "o poarta":D 

(2)PRO. sunt de acord ca ar arata foarte bine :)

(3) PRO, clar. Asta ar trebui sa tina si de bunul simt si de simtul de raspundere al fiecaruia, dar mda... 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Livia a spus:

Stiu ca trebuia sa faca fiecare o cerere,

@Alexandru am zis ca stiu de treaba aia, dar cum nu toti au facut cerere si nu s-au implicat, o sa le facem noi oricum. 

Si cui nu-i convine e liber sa faca o alta iconita 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunerea 1 - PRO ar aduce un plus "design-ului", mai multa culoare :))

Propunerea 2 - Din cate stiu @X-Tream a cautat niste index-uri , i-am zis de cineva care se pricepe sa faca index-uri dar a avut treaba si nu a mai prea intrat.

Propunerea 3 - PRO sunt de acord cu ce ai spus tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 1 minut, snK a spus:

Propunerea 1 - PRO ar aduce un plus "design-ului", mai multa culoare :))

Propunerea 2 - Din cate stiu @X-Tream a cautat niste index-uri , i-am zis de cineva care se pricepe sa faca index-uri dar a avut treaba si nu a mai prea intrat.

Propunerea 3 - PRO sunt de acord cu ce ai spus tu.

O sa discut cu ShoK sa ne faca un index, ca se pricepe. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu edit o sa o rezolvam , zilele astea . 

Pentru serverele de CS 1.6 cu iconite trebuie sa luam legatura cu managerii serverelor , nu cred ca i`ar deranja sa le adaugam la toti dar totusi ar trebuii sa stie . Rog un administrator sa faca asta . 

Chestia cu index-ul o sa o rezolva x-tream cu shok . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate